Сосиски в листковому тісті в духовці — рецепти приготування, відео

смачні сосиски в листковому тісті

Сосиски в листковому тісті — це не тільки їжа фаст-фудів. Це і варіант швидкої закуски в домашніх умовах. А підключивши фантазію, можна зробити і оригінальне блюдо, яке не соромно буде подати до столу гостям.

Смачні і оригінальні рецепти сосисок в листковому тісті

Готувати страву можна з різного тіста: звичайного, дріжджового, листкового. Сьогодні поговоримо про приготування останнім способом.

спіралеподібні сосиски

Гості на порозі і ви думаєте, чим таким собі пригостити? Тоді сосиски в листковому тісті спеціально для вас: оригінально, просто, смачно і на швидку руку. З гострим соусом буде в самий раз. До того ж з цим тесту не доведеться возитися.

Отже, на 5-6 сосисок потрібно взяти 0,2 кг дріжджового листкового, вже готового тіста. Для соусу потрібно взяти по 2 ст. л. меду, майонезу, солодкої гірчиці і 1 ч. л. гострої гірчиці. Також буде потрібно сіль, паприка, перець і винний оцет по вашим перевагам. Також потрібні довгі шпажки.

готуємо:

1. Кожну сосиску нанизати на шпажку. Якщо вони довгі, то можна порізати ковбаски навпіл. Використовуючи ніж, порізати кожну сосиску спиралевидно прямо на шпазі, обережно прокручуючи її.нарізаємо сосиску
  2. Підготуйте тісто — необхідно розморозити, розкачати і наріжте на смужки. Сосиску злегка розтягнути на шпазі і між коліщатками спиралевидно обкрутити тісто. Підготовлений тандем відправляють в попередньо розігріту до 180 ° С духовку на чверть години.наметовому тісто
  3. Тим часом готують соус, ретельно змішавши в ємності мед, гостру і солодку гірчицю, майонез, сіль і. оцет і паприку.готуємо соус

Готові сосиски викладають на блюдо і подають з соусом до столу.

Сосиски в слоено-дріжджовому тесті

сосиски в слоено-дріжджовому тесті
Це відмінна випічка для домашньої вечері. Готується вона просто, особливих, важкодоступних інгредієнтів немає.

Не бійтеся експериментувати з начинкою. Додаючи до сосисок інші інгредієнти, ви можете знайти ідеальне для себе поєднання смаків.

Для приготування сосисок в тісті з слоено-дріжджового тесту буде потрібно (на 12 сосисок): 1 ст. цукру, 3-4 ст. борошна, дрібка солі, яка тільки посилить смак. Дріжджі в сухому вигляді в кількості 11 м Якщо ви берете свіжі, то необхідно перерахувати вага. Також буде потрібно третину склянки соняшникової олії, 1 ст. л. цукру і 2 яйця. Для додання красивого кольору використовують жовток одного яйця, а для прикраси — насіння кунжуту.

готуємо:

1. У ємності, де буде готуватися тісто, змішати всі сухі інгредієнти (1 ст. Муки, сіль, цукор, дріжджі). Влити злегка підігріте, але не гаряче молоко, ретельно перемішати і залишити масу в теплому місці на півгодини.
  2. Як тільки ви помітили, що опара підійшла і збільшилася в обсязі в 2 рази, в неї вливають рослинне масло і збиті яйця.готуємо дріжджову основу
  3. Просіваємо решту обсягу борошна, додаємо в масу і замішуємо тісто протягом 15 хвилин. При цьому ви повинні отримати щільний і пружний клубок.слоено-дріжджове тісто і формування сосисок
  4. Розкачати тісто в тонкий пласт і порізати на тонкі довгі смужки за кількістю сосисок. Кожну ковбаску закутують спірально в тісто. Зверху добре змащують яєчним жовтком і посипають кунжутом. Відправляють пектися в духовку, розігріту до 180 ° С до придбання тестом золотистого відтінку.

Плетений листковий пиріг з сосисками

листковий пиріг з сосисками
З такої страви, як сосиски в листковому тісті в духовці — можна приготувати дуже цікавий варіант — плетений пиріг. Доведеться трохи повозитися, але результат вам дуже сподобається. До того ж, якщо ви підете і дітей, то процес пройде набагато веселіше.

Тісто береться вже готове. Яким воно буде — дивитися вам. Воно може бути листковим на дріжджовий або прісної основі.

Отже, для приготування шедевра вам буде потрібно десь 16-20 сосисок. Готового тіста потрібно взяти один аркуш. Також потрібні перець і сіль на ваш розсуд. Зверху випічка змащується яєчним жовтком:

1. Готове листкове тісто слід попередньо розморозити, а потім покласти на пергаментний папір (або для випічки), трохи розкочують і ріжуть на смужки 3-5 см шириною.
  2. «Пронумеровані» для себе смужки, кожну непарну загинають наверх і по центру тесту.розгортає тісто і нарізаємо смужки
  3. На тісто біля згину укладають в довжину дві сосиски і зверху накривають раніше загнутими смужками тіста.
  4. Тепер загинаємо парні смужки і повторюємо Таким чином продовжують укладати сосиски і переплітати їх, поки не заповниться весь пласт тесту.формуємо пиріг
  5. Аналогічно надходять з другою стороною тесту.
  6. Ретельно промащують тісто зверху яєчним жовтком, перчать і солять за бажанням. Заздалегідь розігрівають духовку до 200ºС і відправляють в неї «плетінку» на 20 хвилин. Коли верх зарум’яниться — пиріг готовий.готовий пиріг змащуємо яйцем

Пиріг можна їсти як окрему страву з соусом, так і до супу, наприклад сочевичну, грибного. Смачний він буде і з гарніром.

Сосиски в листковому тісті — безпрограшний варіант на будь-який випадок. Непоганий варіант для перекусу, обіду дитині в школі, частування для гостей на швидку руку. Підключивши фантазію, ви зможете готувати власні варіанти. Так, наприклад, можна додати яйця, солоний огірок, сир та інші продукти.