Штрудель з вишнею з листкового тіста, рецепт з сирним тестом, відео

штрудель з вишнею
Штрудель з вишнею — один з найпростіших і смачних десертів. Десерт стане прикрасою сімейного застілля або галасливої ​​вечірки. Його приготування не вимагає особливих навичок і не забирає багато часу. Головне, запам’ятати кілька секретів цієї страви.

Кілька секретів приготування такого десерту

Штудель — просте в приготуванні блюдо, яке не зашкодить фігурі. У ньому міститься трохи цукру, а тому є його в невеликих кількостях можна навіть тим, хто стежить за своєю вагою. При приготуванні десерту пам’ятайте кілька рекомендацій:

1. Якщо тісто ви вирішили готувати самостійно, то полегшити процес допоможе хлібопічка. Вимішувати краще в режимі «Піца» близько 10 хвилин.
  2. Якщо під рукою немає ні свіжої ні мороженої вишні, можна використовувати варення. Але з нього попередньо необхідно злити рідину. В іншому випадку вона витече при випіканні.
  3. Якщо в процесі розкочування тісто порвалося, поставте на це місця невелику латочку.
  4. Подавати штрудель можна з кулькою морозива і з листком м’яти. Запивати його переважно кави або чорним чаєм.

Дотримуючись таких рекомендацій, ви приготуєте вишуканий десерт для себе і своєї сім’ї. При бажанні до вишні можна додавати горіхи. Так штрудель придбає незвичайний цікавий смак.

Класичний метод приготування

класичний вишневий штрудель
Приготування штруделя з вишнею за традиційним австрійському рецепту не зажадає великих витрат. Всі інгредієнти доступні кожному. Причому для нього навіть не обов’язково самому готувати тісто. Цілком підійде продукт з магазину. Його можна купити заздалегідь і зберігати в морозильнику. Для приготування десерту необхідні наступні компоненти:

• 700 грам свіжої вишні без кісточок або таку ж кількість морожених ягід;
  • 450 грам готового листкового тіста;
  • одне куряче яйце;
  • 30 грам вершкового масла;
  • 150 грам цукру;
  • дві ложки мелених сухарів;
  • трохи крохмалю;
  • цукрова пудра для посипання готового штруделя з вишнею.

Весь процес приготування десерту можна розділити на кілька основних етапів:

1. Промиті ягоди без кісточок засипте цукром і злегка пам’ятаєте.засипати цукром помиті вишні
  2. Розморожене попередньо тісто розкачати з тонкий пласт. Почекайте трохи, поки воно злегка підніметься. У цей час розтопіть на водяній бані вершкове масло. Змастіть підготовлене тісто маслом і присипте сухарями.розкатаний пласт тесту змастити вершковим маслом
  3. На підготовлений пласт тіста покладіть вишню в цукрі. Злегка припудріть крохмалем, щоб начинка не розтеклася. По краях тесту повинні залишатися вільні ділянки шириною близько 1 см. Їх необхідно змастити збитим яйцем.
  4. Поверніть вишневий штрудель рулетом. Зверху змастити вершковим маслом і відправте в духову шафу.згорнути штрудель

Пласт тесту повинен мати товщину не більше 0,5 см. Це оптимальне рішення для смачного м’якого десерту.

Випікати такий штрудель з вишнею з листкового тіста необхідно при температурі 180 градусів. Час приготування — близько 25 хвилин. Після цього залишиться лише злегка припудрити готовий десерт цукровою пудрою і можна подавати до столу.

Вишневий штрудель з сиром

вишневий штрудель з сирного тесту
Якщо рецепт штруделя з вишнею з листкового тіста здається вам занадто простим, зверніть увагу на десерт з сиром. Цей молочний продукт надає страві особливої ​​ніжності і м’якості. Тісто для нього готуватися самостійно за лічені хвилини. Підготуйте необхідні компоненти:

• половина кілограма вишні свіжої або замороженої без кісточок;
  • 150 мл теплої кип’яченої води;
  • 2 ложки рослинної олії;
  • 60 грам цукру;
  • трохи солі;
  • 180 грам сиру,
  • 230 грам борошна;
  • 2 ложки панірувальні сухарів.

Приготувати сирний штрудель з вишнею допоможе простий рецепт з фото:

1. В першу чергу замішуємо тісто. Для цього в глибоку миску вливаємо теплу воду і рослинну олію, вводимо половину всієї солі і цукру. Поступово додаючи борошно, вимішуємо тісто. Його потрібно згорнути в невелику кульку, обернути харчовою плівкою і залишити на півгодини в теплому місці.сирне тісто накрити плівкою
  2. Сир протріть через сито. Це допоможе позбутися від грудочок і додасть йому ніжну текстуру. Вишню злегка пам’ятаєте, і засипте цукром.
  3. Розкачайте тісто в пласт. Причому, чим тонше він буде, тим краще. Змастіть приготований корж рослинним маслом і припудріть сухариками.розкачати тісто і змастити маслом
  4. На підготовлений пласт тіста викладаємо сир, а зверху вишню з цукром. Поверніть виріб рулетом і покладіть його на деко, застелене пергаментом.викласти рулет на деко

Випікати такий штрудель з вишнею, як на фото необхідно близько півгодини при температурі 180 градусів. Якщо він вийшов менше, то час приготування може бути скорочено.

Такі прості рецепти допоможуть господині балувати своїх близьких смачним десертом. Він стане справжньою окрасою будь-якого столу.

Відео-рецепт приготування штруделя з вишні і лаваша