Ролл з курячої грудки в цибулі порее. Покроковий рецепт з фото

Роли з курячої грудки з морквою в цибулі порее зовні дуже нагадує традиційні японські суші, а за смаком це ніжна куряча котлета зі шматочком моркви в солодкому цибулі порее. Роли можна приготувати заздалегідь і подати до столу в якості легкої закуски замість традиційної ковбаси, це красива, корисна, або, як тепер модно говорити, правильна їжа.

Ролл з курячої грудки в цибулі порееРолл з курячої грудки в цибулі порее

Фарш для ролів я готувала з заздалегідь замаринованого філе курячої грудки з перепелиними яйцями і невеликою кількістю пасеровані цибулі. Лук порей, в який загорнуті роли, господині зазвичай або викидають (зелена частина порею досить жорстка), або додають в бульйон для кольору і аромату, а можна використовувати ці листя для приготування ролів або голубців, кому яка назва більше подобається.

Слід знати, що цибуля порей овоч дуже ніжний і тривалу термічну обробку не переносить, тому роли робіть тонкими (по товщині повинні бути схожі на стебло цибулі порею), щоб вони приготувалися швидко.

• Час приготування: 30 хвилин
  • Кількість порцій: 4

Інгредієнти для ролу з курячої грудки в цибулі порее

• 300 г курячого філе;
  • 4 перепелиних яйця;
  • 50 г ріпчастої цибулі;
  • 50 г моркви;
  • 70 г цибулі порею;
  • 30 г селери;
  • сіль, спеції.

Інгредієнти для ролів з курячої грудки з морквою в цибулі порееІнгредієнти для ролів з курячої грудки з морквою в цибулі порее

Спосіб приготування ролу з курячої грудки в цибулі порее

Я завжди раджу куряче філе маринувати заздалегідь, тому якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, то курячу грудку посоліть, приправте часником, спеціями і залиште в холодильнику. Вона може маринуватися від 10 до 24 годин, після цього куряче м’ясо нарубати гострим ножем або подрібніть в м’ясорубці. Котлети, тефтелі, фрикадельки з маринованого курячого філе завжди вийдуть соковитими і ніжними.

Порубати куряче м'ясоПорубати куряче м’ясо

У сотейнику розігрійте оливкову олію для смаження, додайте трохи вершкового масла, дрібно нарізану цибулю порей, подрібнений стебло селери, ріпчасту цибулю. Овочі посоліть, тушкуйте до м’якості, а коли вони охолонуть, додайте в курячий фарш овочі та перепелині яйця.

Додаємо до фаршу тушковані овочі і яйцеДодаємо до фаршу тушковані овочі і яйце

Добре вимісити фарш, при необхідності додайте одну столову ложку манної крупи або мелених сухарів, сформуйте невеликі коржі з фаршу. Свіжу моркву наріжте тонкими брусками, бланшуйте в окропі 3-4 хвилини, щоб морква стала м’якою. В середину коржика покладіть остиглий брусок морквини.

На коржі з фаршу викладаємо відварену морквуНа коржі з фаршу викладаємо відварену моркву
Загортаємо роли з курячого фаршу в листя цибулі пореюЗагортаємо роли з курячого фаршу в листя цибулі порею

Відокремте найбільші зелене листя цибулі порею. Покладіть їх на кілька секунд в киплячу воду, потім остудіть і відріжте від листя шматки, які підходять за розміром до коржикам фаршу. На цибулю порей покладіть м’ясо з морквою і акуратно згорніть рол.

Готувати рол з курячої грудки в цибулі порее найкраще на паруГотувати рол з курячої грудки в цибулі порее найкраще на пару

Готувати рол з курячої грудки в цибулі порее найкраще на пару. Для цього підійде мультиварка або пароварка, в крайньому випадку, покладіть на дно каструлі кілька бамбукових паличок для суші, налийте воду, і покладіть роли так, щоб вони не стикалися з водою. Готуйте роли 5 хвилин, стежте за тим, щоб цибуля порей зберіг яскравість, переварений цибуля набуде коричневого відтінку.

Остудіть готові роли і наріжтеОстудіть готові роли і наріжте

Готові роли з курячої грудки остудіть, змастіть оливковою олією першого холодного віджиму і наріжте тонко. Смачного!