Запечені роли в домашніх умовах, як приготувати, рецепт з фото, відео

запечені роли
Запечені роли — це відмінний варіант для святкового столу або для вечері в сімейному колі. Їх можна приготувати з будь-якими інгредієнтами, додати соус до смаку і пригощати гостей. Однак, любителям японської кухні варто придбати основні компоненти в спеціалізованому магазині — саме за рахунок них готову страву набуває характерного смаку і аромату.

Теплі роли під гострим соусом

теплі роли
Є простий спосіб, як зробити запечені роли так, щоб їх неможливо було відрізнити від ресторанних. Якість і смак цієї страви безпосередньо залежить від якості інгредієнтів. У деяких випадках традиційні компоненти можна замінити на аналоги, але краще не відступати від рецепта. Вам знадобляться:

• норі;
  • рис для приготування ролів — він відрізняється від звичайного і продається в спеціалізованих магазинах;
  • відварні креветки;
  • червона риба (сьомга або лосось);
  • ікра летючої риби;
  • крабове м’ясо;
  • огірок;
  • м’який сир (Філадельфія, букко або альметте);
  • для соусу — майонез, гострий соус чилі і часник.

Для запечених ролів в домашніх умовах окремо приготуйте основне блюдо і соус, а потім з’єднайте їх і відправте в духовку. Процес дуже простий, з ним впорається навіть початківець:

1. Спочатку відваріть рис для ролів. Він повинен бути добре проварений, але не розваритися. Потім викладіть лист норі і викладіть на нього рис, залишивши трохи місця на одному краї.викласти рис на лист норі
  2. Потім додайте всі інші компоненти: червону рибу, крабове м’ясо, креветки і огірок. Слідкуйте, щоб вони знаходилися близько до країв норі, інакше останні роли вийдуть порожніми.викласти інші інгредієнти
  3. Змочіть залишився край водою і акуратно загорніть рол, піднімаючи його килимком. Він повинен бути загорнутий дуже щільно, а норі — надійно закріплювати шов.щільно згорнути роли
  4. Наріжте рол на порційні шматочки і викладіть на форму для випікання. На покупних листах норі є позначки, за якими його розрізають, щоб роли виходили рівними.нарізати роли
  5. Далі можна приступати до приготування соусу для запечених ролів. В окрему ємність покладіть 2 ложки майонезу, кілька подрібнених зубчиків часнику, 1 ложку м’якого сиру, 2 ложки ікри летючої риби, по кілька крапель соусів чилі і соєвого.приготувати соус
  6. Залишилося нанести невелику кількість соусу на кожен рол і відправити форму в духовку на 10 хвилин. Подавайте блюдо теплим і їжте його паличками, трохи занурюючи в соєвий соус.запекти роли в духовці

Для загортання ролів варто придбати спеціальний килимок з бамбука (макісу). Він призначений для багаторазового використання і традиційно використовується в японській кухні.

Гункан-роли з крабовими паличками і гострим соусом

гункан-роли
Один з найпростіших рецептів запечених ролів в домашніх умовах готується з крабовими паличками. За бажанням, їх можна замінити м’ясом краба. Крім цього компонента, вам знадобиться:

• норі і рис для суші та ролів;
  • м’який сир (підійдуть сорти «Філадельфія» або «Буко»);
  • інгредієнти для соусу: майонез, часник, соуси соєвий і чилі, ікра летючої риби.

Роли в клярі з крабовими паличками і овочами

роли в клярі
Є простий рецепт, як приготувати запечені роли в клярі. Для цього знадобиться рис і норі, крабові палички і відварені креветки, філе форелі, овочеве асорті (солоний огірок, морква по-корейськи і болгарський перець), а також майонез, соєвий соус і м’який сир. Для клярі підійде пшеничне борошно з яйцем і панірувальними сухарями.

1. Відваріть рис до готовності. Візьміть лист норі і викладіть на нього охолоджений рис, залишивши трохи місця біля одного з країв.викласти рис на норі
  2. Потім викладіть овочі, нарізані довгими тонкими скибочками, і морепродукти. Сформуйте великий рол, допомагаючи собі бамбуковим килимком.викласти складові ролів
  3. В окремій ємність змішайте борошно з сіллю і невеликою кількістю води, додайте яйце. Збивайте суміш віночком, виделкою або міксером.приготувати кляр
  4. Ролл умочіть в отриману суміш і обваляйте в сухарях. В цей же час розігрійте сковороду.обваляти роли в сухарях
  5. Обсмажуйте довгий рол з кожного боку по кілька хвилин, до появи золотистої скоринки. Далі розділіть його на порційні шматочки і подавайте до столу гарячим. Додатково покладіть кожному гостю палички, поставте соєвий соус, васабі та імбир.

Покрокові рецепти запечених ролів в домашніх умовах перебувають у відкритому доступі. Головне для їх приготування — вибирати дійсно якісні інгредієнти. Начинку вибирайте до смаку. Не варто замінювати м’який сир на більш бюджетні сорти і використовувати звичайний рис. В іншому можна проявити фантазію і створити свій авторський рецепт запечених ролів.