Равіолі з м’ясом. Покроковий рецепт з фото

Равіолі з м’ясом — традиційне блюдо італійської кухні те саме що нашим пельменів. Тісто для равіолі готують з яєць і борошна, це один з найпростіших рецептів. Якщо у вас є машинка для розкочування, то можна домогтися ідеальної товщини. Але за допомогою звичайної качалки теж можна отримати непоганий результат, якщо постаратися. Начинка буває різною, в цьому рецепті равіолі з м’ясом вона найпростіша — свинячий фарш, каррі, сіль і цибулю.

Равіолі з м'ясомРавіолі з м’ясом

Готові равіолі ви можете покласти на дошку, присипану кукурудзяною крупою і заморозити.

• Час приготування: 50 хвилин
  • Кількість порцій: 4

Інгредієнти для равіолі з м’ясом

Для тіста равіолі:

• 2 курячих яйця;
  • 200 г пшеничного борошна;
  • дрібка солі.

Для начинки м’ясних равіолі:

• 200 г свинячого фаршу;
  • 1 цибулина;
  • 1 ч. Л. каррі для м’яса;
  • 1 куряче яйце;
  • сіль;
  • 1 л грибного бульйону для варіння;
  • для подачі — оливкова олія, зелень, паприка.

Спосіб приготування равіолі з м’ясом

Тісто для равіолі за рецептом італійської кухні готується так само, як для пасти або для домашньої локшини — на 100 г рафінованої пшеничного борошна (борошно в \ с) беремо 1 велике куряче яйце і невелику щіпку солі (необов’язково).

Для тіста знадобиться борошно, сіль і куряче яйцеДля тіста знадобиться борошно, сіль і куряче яйце

Далі все просто: висипаємо борошно на робочий стіл, в середині гірки робимо поглиблення, розбиваємо в нього яйця, замішуємо руками. Коли воно перестане липнути до столу і рукам, загортаємо в харчову плівку, залишаємо на 20 хвилин при кімнатній температурі.

Замішуємо тісто для равіолі та загортаємо в плівкуЗамішуємо тісто для равіолі та загортаємо в плівку

Поверхня робочого столу і качалку змащуємо оливковою олією. Якщо присипати стіл борошном, то, коли будете варити равіолі, бульйон стане каламутним.

Отже, на змащену маслом поверхню кладемо колобок, розгортаємо качалкою до товщини менше 1 мм. Процес вимагає зусиль, але працювати приємно — маса еластична і податлива.

Розкачуємо тістоРозкачуємо тісто

Є безліч способів швидко приготувати багато равіолі та пельменів. Можна розрізати шматок тіста на дві частини, розкласти начинку на один лист і накрити другим або нарізати смужками шириною 3-4 сантиметри (половина смужок повинна бути трохи ширше).

У будь-якому випадком підготовлені напівфабрикати слід укрити харчовою плівкою, поки будете робити начинку.

Нарізаємо смуги з тістаНарізаємо смуги з тіста

З начинкою все просто — в домашній свинячий фарш додаємо суху приправу каррі для м’яса і сіль.

Змішуємо фарш і спеціїЗмішуємо фарш і спеції

Потім натираємо на дуже дрібній тертці головку ріпчастої цибулі, яка додасть соковитість начинці, перемішуємо інгредієнти.

Натираємо ріпчасту цибулю і перемішуємо фаршНатираємо ріпчасту цибулю і перемішуємо фарш

Сире куряче яйце розбиваємо в миску, змішуємо виделкою білок з жовтком. Ця суміш потрібна для склеювання смужок між собою.

На смужку, ту, що вже, кладемо маленькі купки фаршу з рівним проміжком, змащуємо тісто навколо м’яса яйцем. Накриваємо більш широкою плоскою, розрізаємо ножем на однакові квадратики, краю притискаємо виделкою, видавлюємо візерунок по краю.

формуємо равіоліформуємо равіолі

Нагріваємо до кипіння грибний бульйон, солимо за смаком, кладемо равіолі в киплячу воду. Після того як вони спливуть на поверхню, варимо 2-3 хвилини. Залежно від товщини тесту і розміру равіолі час варіння може бути і більше.

Відварюємо равіолі в бульйоніВідварюємо равіолі в бульйоні

Подібні вироби варять зазвичай в солоній воді, але в бульйоні, особливо грибному, виходить смачніше.

Равіолі з м'ясомРавіолі з м’ясом

До столу равіолі з м’ясом подаємо гарячими, поливаємо оливковою олією першого холодного віджиму сорти extra virgin, посипаємо червоною меленою паприкою і свіжою зеленню.