Ніж для кавуна з Китаю, характеристика інструменту, ціна, відео

ніж для нарізки кавуна
Кавун — це найулюбленіша ягода і дорослих, і дітей. Всі з нетерпінням чекають літо, щоб нарешті насолодитися смачним і соковитим кавуном. Але, на жаль, його не завжди вдається нарізати рівно і акуратно, щоб не вимазатися ароматним соком.

Однак тепер цю проблему можна швидко вирішити за допомогою спеціального ножа для кавуна. Це пристосування дозволяє швидко і акуратно нарізати велику ягоду.

Використовувати ніж для кавуна дуже просто. Для початку потрібно вимити кавун і розрізати його навпіл (найкраще уздовж) звичайним ножем. Візьміть спеціальний ніж з того боку, на якій є спеціальна планка. Саме вона м’яко розрізає м’якоть великий ягоди. Потім переверніть ніж і шипами витягніть вийшов скибочку. Після того, як буде нарізаний весь кавун, просто сполосніть ніж водою.

дістаємо акуратний шматочок кавуна
Переваги ножа для кавуна:

1. Простота. Легкими рухами можна нарізати велику ягоду.
  2. Швидкість. З таким зручним ножем можна покришити весь кавун менше, ніж за дві хвилини.
  3. Універсальність. Пристосування поєднує в собі ніж і зручні щипці, завдяки яким можна акуратно дістати нарізаний шматочок.
  4. Якісна нарізка. Всі нарізані скибочки будуть однакової товщини.
  5. Чистота. З таким ножем важко забруднити стіл і одяг. Більше не доведеться відмивати всю кухню від кавунового соку.
  6. Продумана конструкція. Ніж не займає багато місця на кухні, а ручка виготовлена ​​таким чином, що упустити ніж практично неможливо.
  7. Підходить як для кавуна, так і для дині.

нарізаємо швидко і красиво
https://www.youtube.com/watch?v=DcU1StPmf0QНож для кавуна — просто чудово пристосування. Але скільки ж він коштує? В інтернет-магазинах України і Росії ніж продають за 300 рублів. Досить недорого для такого універсального винаходи.ніж для кавуна в інтернет-магазині

А ось на сайті Аліекспресс ніж для нарізки кавуна коштує всього лише 109 рублів. Це дійсно ідеальна ціна для цього пристосування.

ніж для кавуна на Аліекспресс
Характеристики китайського ножа для різання кавуна:

• матеріал — нержавіюча сталь;
  • довжина ножа — 11 см;
  • довжина ножа з ручкою — 21 см;
  • колір — сріблястий;
  • можна мити в посудомийній машині.

це просто і красиво
Як бачите, зручний ніж для нарізки кавуна найкраще замовляти безпосередньо у китайського виробника. Адже він продає свій товар практично в 3 рази дешевше, ніж вітчизняні виробники.