Імбир — рецепт приготування цукатів з пекучого кореня, відео

цукати з імбиру
Зацукровані фрукти — улюблені ласощі у діточок, однак є серед них досить незвичайні продукти, можна сказати, спеціально для дорослих. Йдеться про цукатах з імбиру. Оскільки сам коренеплід має специфічний смак, і в цукатах, відповідно, буде присутній гірчинка. З цієї причини дітвора рідко ними ласує, зате дорослі по достоїнству оцінять незвичайні цукерки з перчинкою. Вони не тільки смачні, але ще і дуже корисні, до того ж таким чином можна легко заготовити диво-корінь запас.

Що знадобиться для приготування імбирних цукатів?

Для заготівлі зацукрованого імбиру необхідно придбати молоді, пружні, соковиті корінці.

Занадто великий імбир краще не використовувати — він зазвичай має волокнисту структуру.

Бульби слід добре вимити, очистити від шкірки і тонко, не більше 2 мм в товщину, нарізати на пластини довільної форми.

Чим товщі пластини, тим гостріше виходити цукати, адже в процесі приготування з них не встигне вийти гіркоту.

На чотири невеликих бульби імбиру додатково знадобиться:

• цукор;
  • вода;
  • сік одного лимона.

Як підготувати бульби імбиру?

Нарізаний імбир необхідно попередньо відварити. Для цього скласти його в каструлю, залити гарячою водою таким чином, щоб вона повністю покрила пластини і ще трохи зверху. Довести до кипіння, прикрутити вогонь і уварюють близько години. Щоб цукати вийшли не сильно гострі, за час варіння воду потрібно 3-4 рази поміняти.

Воду, в якій варилася імбир, можна використовувати для приготування імбирного чаю або додавати в компоти.

Як зробити цукати?

Відварену імбир перекласти в склянку або миску. Це необхідно для того, щоб визначитися з кількістю цукру. Його потрібно стільки, скільки вийшло пластинок. Іншими словами, на 1 склянку імбирних пластинок треба 1 склянку цукру.

Приготувати цукровий сироп, при цьому води необхідно налити в два рази менше, ніж цукру, тобто 0,5 ст. Однак необхідно враховувати лимонний сік, тому спочатку налити в стакан сік, а потім долити воду, щоб вийшло 0,5 ст. рідини.

У киплячий сироп викласти імбир і варити на повільному вогні, поки пластинки не стануть прозорими (близько 30 хвилин).

У процесі варіння цукати потрібно періодично помішувати, щоб вони весь час були в сиропі. В іншому випадку імбир обвітритися і потемніє.

Готові цукати дістати з сиропу, вмочити з усіх боків в цукор, викласти на пергамент і залишити, щоб вони просохли. Зберігати імбирні цукати слід в банку під кришкою.

По темі: імбирне печиво — класичний рецепт!

Готуємо імбирні цукати — відео