Варення з персиків на зиму — рецепти п’ятихвилинки, часточками, в мультиварці, відео

ароматне варення з персиків
Зварити ніжне частування з приємним смаком може будь-яка господиня. Правильно приготоване варення з персиків стане справжнім кулінарним шедевром. Його обов’язково оцінять ваші друзі і родичі, а також несподівані гості, забігли на вогник.

Читайте також статтю: як варити вишневе варення без кісточок?

Персикове варення з лимоном і апельсином

персикове варення з апельсином
Солодкий десерт зі свіжих фруктів полюбиться дітям і дорослим. Подайте його до столу разом з гарячими напоями або використовуйте для приготування пишних домашніх булочок.

Складові:

• персики без кісточок — два кілограми;
  • лимон;
  • апельсин;
  • цукор — три кілограми.

Після того, як ви освоїте рецепт персикового варення, спробуйте змінити його склад. Наприклад, замініть головний інгредієнт іншими стиглими фруктами або ягодами. Для цієї мети прекрасно підійде агрус, вишня, абрикоси або смородина. В результаті ви отримаєте чудові десерти з оригінальними смаками і ароматами.

Рецепт варення з персиків «П’ятихвилинка» дуже простий. Свою назву десерт отримав за незвичайний і простий спосіб обробки продуктів.

Для початку потрібно підготувати фрукти. Апельсин і лимон покладіть в глибоку чашку і залийте окропом. Через півгодини наріжте їх шматочками, попутно видаляючи всі кісточки. Якщо ви опустите останній крок, то варення вийде гірким і несмачним.нарізати апельсин і видалити кісточки
Персики помийте і розріжте навпіл. Кісточки, звичайно ж, нам також не знадобляться.почистити і нарізати персики

Подрібніть підготовлені плоди за допомогою м’ясорубки, змішайте їх з цукром і прокип’ятіть на середньому вогні п’ять хвилин. Після цього фруктову масу потрібно охолодити при кімнатній температурі і відправити в холодильник на добу. На наступний день пюре потрібно довести до кипіння ще раз, потім зменшити нагрів і варити ще п’ять хвилин.варити варення до готовності

Варення з персиків з коньяком

персикове варення з коньяком
Незвичайний смак цих ласощів швидко стане популярним у ваших друзів і рідних. Варення можна сміливо пропонувати дітям, так як алкоголь випаровується ще на етапі варіння. Якщо ви хочете скористатися рецептом варення з персиків часточками, то підготуйте заздалегідь наступні інгредієнти:

• стиглі м’які плоди — один кілограм;
  • цукор — 800 грамів;
  • коньяк — половина склянки;
  • мелена кориця — одна щіпка.

Рецепт варення з персиками і коньяком ми докладно описали нижче. Обов’язково навчайте всі рекомендації, так як вони гарантують отримання чудового результату.

бланшувати персики
Фрукти добре помийте, очистіть від шкірки. Звільніть м’якоть від кісточок і наріжте її великими часточками.зняти шкірку

Персики можна варити і з шкіркою. Тільки не забудьте натерти їх жорстким рушником, щоб позбутися від колючих ворсинок.

Засипте фруктові часточки цукром і дайте їм постояти в спокої (цей крок забере у вас від одного до трьох годин). Коли плоди пустять сік, відправте їх на плиту і запаліть вогонь.

Якщо вам попалися тверді персики, то вони виділять зовсім трохи соку. Тому можна додати в каструлю ще 50 мл води.

Коли фруктова маса закипить, зніміть з поверхні піну, додайте корицю і влийте коньяк. додати коньяк і продовжувати варити
Варіть персики одну годину, потім відразу розлийте гарячий десерт по стерилізованих банках і закрийте кришками. Далі заготовки потрібно перевернути догори дном і укутати теплою ковдрою. На наступний день, коли варення охолоне, перенесіть його в комору і залиште до слушного моменту. А якщо ви не хочете чекати занадто довго, то відкрийте одну баночку і спробуйте частування негайно.

Готуємо варення в мультиварці

персикове варення в мультиварці
Сучасна кухонна техніка щодня допомагає господаркам готувати ситні обіди та вечері. Але ми пропонуємо використовувати її в сезон збору врожаю, коли приходить пора робити заготовки на зиму. Варення з персиками і корицею прикрасить сімейне чаювання і підніме настрій його учасником навіть в самий холодний вечір.

Потрібні продукти:

• 1200 грамів цілих персиків;
  • один кілограм цукру;
  • паличка кориці.

Варка персикового варення в мультиварці не відніме у вас багато часу.

Промийте фрукти під проточною водою і зніміть з них шкірку.

Ви значно спростите собі задачу, якщо спочатку опустіть плоди на хвилину в окріп, а потім перекладіть в холодну воду.

Розріжте плоди навпіл, видаліть кісточки. Наріжте м’якоть часточками, перекладіть їх в чашу мультиварки і засипте цукром. Коли з персиків виділиться досить соку, можна приступати до варіння.

Відео-рецепт варення з персиків в мікрохвильовці

Дивовижні рецепти варення — відео