Персикове масло — застосування для волосся, в ніс, для особи, вій та новонародженого, властивості, відео

застосування персикового масла
Легке ароматне масло з ядер персикових кісточок — не менша цінність, ніж соковита м’якоть рум’яних бархатистих плодів. Отримується методом холодного віджиму персикове масло містить масу корисних речовин, володіє делікатним дією і широко застосовується в косметології і в догляді за маленькими дітьми.

Властивості персикового масла

стиглий персик і його кісточка
Налиті сонцем медові персики люблять все. Але багатьох ласунів засмучує, що всередині плоду занадто багато місця займає велика, вкрита борознами тверда кісточка. Саме з гірких ядер отримують цінне масло, насичене:

• вітамінами;
  • мікро- і макроелементами, що включають сполуки заліза, кальцію і калію, магнію і фосфору, цинку;
  • жирними кислотами, в числі яких стеаринова, пальмітинова, олеїнова, лінолева.

Світло-жовте персикове масло майже не має смаку і аромату. При нанесенні на шкіру, воно проникає вглиб тканин, повністю засвоюється і передає дермі все що містяться в рідині корисні речовини.

Тому що володіє протизапальними, зволожуючими, поживними властивостями засіб дуже цінується як основа домашніх і готових масок, кремів, бальзамів для волосся і тіла. Цінність природного продукту підтверджена наукою і досвідом багатьох поколінь тих, хто прихильний народній медицині і натуральним косметологічних засобів.

На відміну від багатьох рослинних масел, персикове гіпоалергенні, і знаходить застосування в складах для догляду за шкірою дітей з дитячого віку.

Сфери застосування персикового масла

масло з кісточок персика
Про благотворний вплив олії з персикових кісточок люди знали дуже давно. Східна медицина рекомендує засіб для лікування запальних захворювань очей. А в працях Авіценни в сферу застосування персикового масла включені хвороби носоглотки і середнього вуха.

Персикове масло для особи, шкіри рук, повік і губ

персикове масло для особи
У кремах, масках, молочку для особи персикове масло використовується як антивікове, тонізуючу, активно пом’якшує і зволожуючий засіб. Особливу користь жирні кислоти приносять, якщо на покривах є ознаки почервоніння, подразнення або шкіра схильна до вікових змін:

1. Отримуючи необхідне харчування і вологу, особа розгладжується.
  2. Його тон стає світліше і рівніше.
  3. Зникають сліди лущення.
  4. За рахунок зміцнення капілярів стає менш помітною судинна сіточка.
  5. Шкіра пом’якшується, її тонус і імунітет підвищується.
  6. Зменшується рельєф мімічних зморшок, а при систематичному догляді вони зникають зовсім.

Те, що володіє комплексним впливом персикове масло аналогічно діє на шкіру рук, особливо чутливі покриви губ і ділянки біля очей. У цих випадках засіб, відмінно поєднується з іншими діючими речовинами, попереджає сухість, сприяє загоєнню, пом’якшує і підвищує еластичність. Воно прискорює ріст нігтів, при цьому вони стають міцнішими, менше ламаються і не відстають.

Антибактеріальну дію і практично повна відсутність протипоказань дозволяє використовувати масло при лікуванні дерматитів, екземи та інших шкірних захворювань.

Персикове масло для новонародженого

масаж малюкові з персиковим маслом
Шкіра маленьких дітей, в найбільш чутливих місцях схильна до появи попрілостей, почервоніння, подразнення та свербежу, потребує особливого догляду та уваги. Чи не викликає алергії, багатий поживними речовинами склад дозволяє використовувати персикове масло для новонароджених і малюків до року. воно:

• чудово зволожує і допомагає зберегти вологу;
  • захищає ніжні покриви від негативного впливу середовища, попереджаючи почервоніння, набряклість і інші проблеми;
  • не створює плівки, який не проникає повітря, що заважає обміну речовин і клітинному оновленню;
  • не забиває пори, виключаючи утворення сальних пробок і вогнищ запалення.

Персикове масло для волосся

масло персика для волосся
Сфер застосування у корисних властивостей персикового масла багато. Безпечне природний засіб відмінно діє на волоссі. Мало того, що воно живить, загоює і пом’якшує шкіру голови, масло розгладжує пасма, склеює їх лусочки, створюючи основу для дивного блиску, пружності і обсягу локонів.

При догляді за волоссям персикове масло можна використовувати на регулярній основі. До нього немає протипоказань або звикання. Маски, бальзами та обгортання на основі натурального складу кардинально змінять вигляд сухих, тонких, пошкоджених укладанням або фарбуванням пасом.

Персикове масло для тіла

персикове масло для тіла
Масло з персикових кісточок підтримує і повертає еластичність епідермісу, що добре видно при систематичному догляді за старіючої шкірою, а також при різких змінах ваги тіла або комплексної боротьби з целюлітом.

Швидко і без сліду вбирає масло ефективно працює як безпечне, натуральний засіб для масажу. Воно полегшує ковзання, пом’якшуючи і тонізуючи, швидко насичує розігріті тканини поживними речовинами.

Найкращий результат засіб дає в поєднанні з ефірними маслами ялівцю, лимона, сандала, апельсина або грейпфрута. Залежно від добавки масаж може виробляти бадьорить, заспокійливий або розслабляючий ефект.

Для проблемної шкіри, схильної до подразнення або при наявності опіків, екземи та інших захворювань полегшення принесе масло в поєднанні з обліпихою, маслом шипшини, пшениці або жожоба. Якнайшвидшого загоєння ран допоможуть домогтися масляні компреси, які міняють двічі на добу.

Використовуючи масло на благо здоров’я, потрібно пам’ятати, що це корисне і досить доступний засіб не може вважатися панацеєю. Домогтися оздоровлення шкіри, волосся і нігтів можна тільки при комплексному підході, схваленому фахівцем-медиком або косметологом.

Маска з персикового масла — відео