Варене сало зі спеціями, часником, покроковий рецепт з фото, відео

варене сало
Чи знайдеться продукт більш улюблений, ніж варене сало? Напевно, немає людини, яка б не любив ласувати таким стравою. При цьому, існує сотні способів його приготування. І складно сказати, який рецепт найсмачніший. Адже в кожному є своя родзинка, яка робить його унікальним. Пропонуємо кілька найпопулярніших методів приготування страви.

Сало в пакеті

сало в пакеті
Сало, варене в пакеті, виходить дуже соковитим і ароматним. Його по достоїнству оцінять навіть ті, хто до цього дуже скептично ставився до даного продукту. Готується воно дуже просто, але виходить неймовірно смачним.

Якщо ви придбали тверде сало, з дуже грубою шкіркою, приготуйте його в пакеті. Воно стане м’яким і при цьому збереже свою щільну текстуру.

На 1 кг свіжого сала потрібно:

• 2 ложки солі з гіркою;
  • 8 зубків часнику;
  • 1 ст. л. перцю горошку.

1. Часник подавити ножем.розчавити часник
  2. Перець також злегка розчавити.подрібнити перець
  3. Змішати сіль з перцем і часник. Сало добре натерти цією сумішшю.натерти сало сумішшю перцю і солі
  4. Взяти два звичайних пакета, скласти один в один і покласти туди сало. Зав’язати якомога міцніше.покласти сало в пакет
  5. У містку каструлю налити води і покласти туди сало в пакеті. Рідини потрібно близько двох літрів.покласти сало в пакеті в каструлю
  6. Накрити кришкою, варити на малому вогні 1 годину.варити сало в пакеті
  7. Потім вийняти, покласти в миску до повного охолодження. Тільки після охолодження можна витягти сало з пакета. Зберігати в холодильнику.варене сало готове

У процесі варіння сало в пакеті буде перебувати на поверхні води. Не варто його намагатися занурити на дно. Просто накрийте каструлю кришкою.

Сало зі спеціями

варене сало зі спеціями
Варене сало зі спеціями — ароматна класика, яка ідеально доповнить будь-який стіл. Готувати його не складно. Але те, що вийде, викличе захоплення не тільки в рідних, а й гостей. Саме спеції насичують сало дивним смаком, роблять його ідеальним.

Сало з часником

варене сало з часником
Куди тим сушам, роллам і іншим екзотичним страв? Ось він справжній делікатес, перевірений часом і схвалений багатьма поколіннями наших громадян. Варене сало з часником — то страва, якого ніколи не буває багато.

Для рецепта потрібно:

• 1 кг сала (вибирайте з м’ясним прошарком, буде ще смачніше);
  • близько трьох літрів води;
  • 10 — 12 зубчиків часнику;
  • 6 столових ложок солі.

Процес приготування:

1. Перед тим як зробити варене сало, влийте рідину в каструлю, додайте половину солі і закип’ятіть.приготувати розсіл
  2. У гарячу воду акуратно покладіть основний інгредієнт і варіть на дуже маленькому вогні близько години.варити сало
  3. Готовий продукт дістаньте з каструлі і покладіть в миску, щоб він трохи охолов.дати охолонути
  4. Часник подрібніть за допомогою терки або ковганки, змішайте з сіллю, що залишилася.подрібнити часник
  5. Ще тепле сало з усіх боків поколіть виделкою і добре натріть часниковою сумішшю.натерти сало часником
  6. Покладіть продукт в каструлю або іншу ємність, накрийте і поставте в холод годин на шість. Після цього можна діставати і пробувати. Виходить дуже смачно!відмінна закуска

Якщо в холодильнику для каструлі немає місця, можна сало покласти в два пакети, добре зав’язати і розмістити де-небудь на полиці.

Варено-копчене сало

варено-копчене сало
Кожен погодиться, що сало, приготоване власноруч в домашніх умовах, не тільки набагато смачніше магазинного, а й корисніше. Адже в цьому випадку для приготування не використовуються ніякі підсилювачі смаку, стабілізатори та інші добавки. Варено-копчене сало не тільки дивно смачне, але і виглядає красиво.

Найсмачніше варене сало

найсмачніше сало
І наостанок, найсмачніший рецепт вареного сала. Особливістю цієї страви є секретний інгредієнт — цибулиння. Саме вона робить сало красивим, додає дивовижну смакову нотку, яку не можна зустріти ні в жодному іншому рецепті вареного сала.

Необхідні інгредієнти на кілограм сала:

• 2 л води;
  • 100 гр. солі;
  • 1, 5 — 2 головки часнику;
  • лавр;
  • цибулиння (приблизно чотири жмені);
  • запашний перець;
  • коріандр.

Процес приготування:

1. Сало порізати на невеликі шматки, товщиною не більше трьох сантиметрів.підготувати сало
  2. Далі потрібно взяти містку каструлю, влити туди воду, покласти лушпиння цибулі, спеції (все, крім часнику) і сіль. Поставити ємність на вогонь і проварити хвилин десять.відвар цибулиння
  3. Покласти в маринад сало, накрити кришкою і варити близько двадцяти хвилин. Після цього вогонь вимкнути і залишити до охолодження.варити сало
  4. Вийняти сало з каструлі, покласти в миску або на друшляк, щоб рідина скла.просушити шматки сала
  5. Часник подрібнити за допомогою часничниці. Можна до нього додати інші спеції на свій смак.подрібнити часник
  6. Кожен шматок вареного сала обмазати часниковою сумішшю, скласти в ємність, накрити і поставити в холод. Через добу можна пробувати.поставити на холод

Спеції можна брати будь-які, на свій смак. Кількість приправ також регулюється. Якщо любите гостре, можна додати червоного перцю.

Варене сало — це те блюдо, яке ніколи не вийде з моди. Воно смачно, корисно і може вдало доповнити меню будь-якого свята. Його можна подавати зі свіжим хлібом, гірчицею, хріном, овочами. Таке сало просто тане в роті. Готувати його не складно. Але при цьому в процес приготування завжди можна додати щось своє, незвичайне, що зробить блюдо ще смачніше.