Трави для схуднення

Трави від зайвої ваги

Якщо ви страждаєте від надмірної ваги, можете скористатися травами, які ефективно сприяють схудненню і спалюванню жирів в організмі людини.

трава Подорожник (Plantago) є такою. Всі його різновиди відомі своїми листами. Яйцевидний і блошного подорожники для схуднення мають більш широке застосування.

Трави-для-схуднення-1

В Італії проводилося дослідження, в якому повним жінкам давали 3 грами листя подорожника з водою за 30 хвилин до вживання їжі. У дослідженні брала участь ще одна група жінок, яка залишилася поза подорожник. Результат першої був значно краще.

Вчені Росії визначили, що цей ефект листя подорожника обумовлений вмістом поліфенолів в слизових частинах рослини, а також в насінні. Звичайно, пюре з подорожника надихне не кожну людину, проте, якщо брати до уваги насіння блошного подорожника, то його містять такі препарати як Метамуцила і його аналоги.

Тому, можна просто приймати чайну ложку ліки з водою за півгодини до їди. Обов’язково зверніть увагу на реакцію свого організму на препарат. Якщо будуть алергічні прояви, то краще відмовтеся від подібного схуднення.

Червоний перець (Capsicum) та інші гострі приправи. Вчені з Оксфордського політехнічного інституту в Англії виміряли інтенсивність обміну речовин у людей, які отримували стандартну дієту, а потім включили їм в кожний прийом їжі по чайній ложці перцевого соусу і гірчиці. Виявилося, що гострі приправи активізували обмін речовин на 25%.

Трави-для-схуднення-2

Якщо ви хочете скинути вагу, такі добавки принесуть додаткову користь. Вони стимулюють спрагу, так що ви будете пити більше рідини. Наповнивши шлунок водою, ви залишите в ньому менше місця для їжі, а отже, позбавите себе від поглинання зайвих калорій.

Висновок: гостра їжа допомагає схуднути. Однак попередження: багато хто звик поливати гострим соусом для барбекю жирні страви на кшталт свинячих реберець, сосисок і ковбасок. Якщо ви любите такий соус, спробуйте обійтися без жиру, зробивши «фальшивий хот-дог». Замість сосиски начините булочку шинкованной капустою, цибулею і гірчицею. Знаю, звучить несподівано, але спробуйте: з соусом буде смачно.

Багатьох повних людей хвилює питання, яка трава для схуднення ефективна? Зірочник середній, або мокриця (Stellaria media). Народ вважає цей бур’ян хорошим засобом для схуднення. Спробуйте його. Деякі додають свіжу мокрицю в салат, інші їдять її в тушкованому вигляді.

Трави-для-схуднення-3

А треті змішують її з більш апетитною зеленню. Ось вам популярне асорті з бур’янів, зганяють зайву вагу. Змішайте мокрицю, кульбаба, ослинник дворічний, кропиву (ошпарену), подорожник і портулак. Можна їсти це як салат або згасити і приправити гострим соусом, який теж сприяє схудненню.

Трава для схуднення — ослинник дворічний (Oenothera biennis). Якщо вам не хочеться розмелюють його насіння в борошно, приймайте тричі на день по половині чайної ложки осліннікового (енотерового) масла. Воно теж містить триптофан, хоча його там менше, ніж в твердому продукті.

Трави-для-схуднення-4

Ананас (Ananas comosus). Один чоловік з Коста-Ріки похвалився, що скинув 45 кг завдяки ананасною дієті: щодня по одному свіжому ананасу.

Хоча його історія і здається на перший погляд малоймовірною, навряд чи це чиста вигадка. Потрібно врахувати, що ананаси багаті ферментом бромелаїн, який сприяє травленню білків і жирів.

Трави-для-схуднення-5

Горіхи (Juglans). Багато людей вважають горіхи жирною їжею і відповідно при схудненні вони протипоказані. Однак, горіхи, зокрема волоські є багатим джерелом речовини серотоніну, який знижує апетит.

Трави-для-схуднення-6

Тому, частіше будете їсти горіхи, рідше будете їсти звичайну їжу, без шкоди для організму. Заради експерименту, з’їжте жменю чищених горіхів на голодний шлунок і перевірте пішов чи апетит і бажання поїсти.