Рецепт наливки з черешні в домашніх умовах без горілки, на спирту або горілці, відео

домашня наливка з черешні
Немає жодної людини, який не намагався б черешневу наливку. Однак, мало хто робив її самостійно, спираючись на рецепт наливки з черешні в домашніх умовах. Дотримуючись всі етапи приготування, наливка виходить відносної міцності і має тонкий аромат. Є кілька основних описів, згідно з якими роблять цей алкогольний еліксир. Черешня для наливки обов’язково повинна бути стиглої без зіпсованих плодів і бруду. Ягоди на рецепт можна брати як з кісточками, так і без них. Слід пам’ятати, що наявність кісточок дає присмак гіркоти, тому їх використання на любителя. Противники застосування кісточок в стравах, обіцяють про їх шкоду, тому що вони містять синильну кислоту. Шанувальники мигдальної нотки стверджують, що саме це і є особливість алкоголю з черешні. Вибір за вами!

Перед тим, як зробити наливку з черешні, потрібно ознайомитися з різноманітністю рецептів. Основною відмінною рисою різних варіантів приготування, є наявність спирту або його відсутність. Як алкогольної добавки може бути не тільки спирт, а також горілка або коньяк. Відповідно отриманий результат буде відрізнятися фортецею, кольором і смаком.

Наливка з черешні без горілки

черешнева наливка без горілки
Черешнева наливка виходить непоганий фортеці навіть без внесення спирту в неї. Створення даного алкоголю вимагає 3 тижні приготування, основну частину яких буде займати бродіння. На рецепт слід підготувати приблизно 2 кг черешень, 800 грам цукру і 0,25 літра звичайної води.

1. З промитих ягід вийняти кісточки.видалити кісточки з черешень
  2. На дно чистої 3-літрової баночки всипати 200 грам цукру. Потім шарами наповнити її доверху інгредієнтами: шар ягід, шар цукру.наповнити банки цукром і черещней
  3. Наверх склотари надіти медичну гумову рукавичку, щільно прикріпивши її за шийку мотузкою. В одному з пальців рукавички зробити тонкий прокол, щоб утворилися гази в результаті бродіння мали вихід. Якщо є можливість прикріпити гідрозатвор, то краще скористатися ним замість медичної рукавички. Домашня наливка з черешні бродить до трьох тижнів в теплому сонячному місці при цьому рукавичка надувається немов куля. Здута рукавичка означає закінчення бродіння.надіти на банку рукавичку і залишити для бродіння
  4. Процідити суміш із застосуванням марлі або сита.процідити наливку
  5. Через три доби знову профільтрувати рідину і розфасувати її по презентабельним пляшечка для зберігання.

Наливка з черешні на горілці

черешнева наливка на горілці
Втілення в життя даної приємною наливки зажадає кілограм черешень. Для перетворення їх у алкогольний напій знадобиться 2 літри горілки, півкіло цукру і 0,4 літра холодної води.

Відсутність горілки можна замінити 96% -ним спиртом. 2 літри горілки = 1 літр спирту.

приготування:

1. Соковиті ягоди позбавити від кісточок, максимально зберігаючи весь випливає сік. Надіслати всі підготовлені плоди в пляшки / банки.підготувати стиглі ягоди
  2. З’єднати горілку з водою. Вилити алкогольну суміш в пляшки з вмістом, закрити кришкою і відправити на брожженіе в темне, прохолодне місце на 10 днів.засипати банки почищеним черешнею
  3. Через відведений час процідити черешневу масу через сито або марлю. М’якоть на ситі змішати з цукром і помістити знову в банку на тиждень, закривши шийку марлею. Зцідженим рідина (основна частина наливки) просто буде чекати своєї долі тиждень. Її можна відправити в банку або пляшку.процідити наливку через марлю
  4. Через 7 днів побродити м’якоть знову процідити, отриману рідину з’єднати з основною частиною. Наливка з черешні на спирту ретельно збовтувати і настоюється близько доби.
  5. Розлити по пляшках, закупорити пробками і зберігати 4 місяці в прохолодному місці.

Наливка з черешні на коньяку

Незвичайна наливка з черешні на коньяку
Елітний алкогольний напій з ягід виходить, якщо в нього додати коньяк. Навіть вибагливі цінителі подібних творів будуть в захваті від отриманого смаку і кольору. На рецепт наливки з черешні в домашніх умовах з внесенням коньяку знадобиться 600 грам ягід і півлітра коньяку. Створити умови бродіння допоможе цукор, в обсязі 50 грам. Для створення пікантного присмаку слід скористатися кмином, гвоздикою і корицею, кількість яких потрібно взяти за смаком.

приготування:

1. У чистих ягідки зробити надколи для виділення соку. Кісточки прибирати не потрібно.проколоти ягоди
  2. Надіслати такі плоди в баночку разом зі спеціями.наповнити банку черешнею зі спеціями
  3. Прожарити цукор на чистій і сухій сковороді. Всипати його в банку до черешням.прожарити цукор
  4. Влити в інгредієнти коньяк так, щоб той покрив повністю їх. Взболтнуть і щільно закрити кришкою. Відставити на два місяці темне приміщення без різких перепадів температури.засипати ягоди паленого цукру
  5. Процідити наливку. Отриману рідину розфасувати по пляшках, призначених для тривалого зберігання.

Під час дозрівання ягід на садових деревах, обов’язково згадайте про рецепти наливки з черешні, приготовленої в домашніх умовах.