Вишнева наливка — рецепти приготування напою без горілки, з горілкою, на спирту, відео

вишнева наливка
Зустріч гостей — це не тільки приємне, але і відповідальний захід. Домашня вишнева наливка відмінно поєднується з м’ясними стравами, свіжими салатами і навіть солодкої випічкою. Якщо ви хочете здивувати друзів за святковим столом, то приготуйте її по одному з наших рецептів.

Наливка з вишні

наливка з вишні простим рецептом
У сезон збору врожаю жителі нашої країни традиційно присвячують вільний час заготівлі свіжих ягід і овочів на користь. Зі свіжих продуктів виходять не тільки смачні соління, салати і джеми, а й надзвичайно смачні алкогольні напої. Саме в цей період ви можете виготовити домашню вишневу наливку, яка буде зігрівати і радувати вас весь холодний період року.

Складові:

• вишня — три кілограми;
  • горілка — два з половиною літра;
  • цукор — 500 грамів;
  • вода — два літри.

Наливка з вишень на горілці готується шість тижнів, тому запасіться терпінням. Результат перевершить всі ваші очікування, а також подарує масу позитивних емоцій.

перебрати і помити вишню
Отже, приступаємо до справи. Переберія свіжі стиглі ягоди, добре промийте їх, видаліть все гілочки і листочки. Ми не рекомендуємо видаляти кісточки, так як саме вони додадуть частування насичений смак і аромат. залити вишні горілкою
Насипте вишню в чисті трилітрові банки і залийте їх горілкою, розведеною з чистою джерельною водою.

Якщо ви хочете отримати досить міцний напій, то ягоди повинні займати тільки половину вільного простору тари. Для «дамській» наливки заповніть банки вишнею по «плічка».

наповнити банки вишнею і цукром
Наливка повинна настоюватися при кімнатній температурі не менше двох тижнів. Коли пройде вказаний термін, ви помітите явні зміни. Рівень рідини знизиться, а її колір зміниться. Процідіть напій через сито і два шари марлі, а ягоди поверніть в банки і засипте їх цукром.

Як приготувати наливку на спирту

наливка з вишень на спирту
Яскравий колір і насичений смак цього напою призведе в захват навіть самого суворого критика. Для нього не знадобиться складного обладнання або якихось особливих інгредієнтів. Саме тому ви не тільки без праці виготовите вишневу наливку на спирту, а й отримаєте від процесу величезне задоволення.

Домашній напій з двох інгредієнтів

ароматна наливка з вишні
Підготуватися до будь-якої дружній вечірці, девичнику або сімейного торжества дуже просто. За допомогою нашого рецепта ви зможете здивувати гостей і справити на них враження. Як приготувати вишневу наливку без горілки? Рецепт ароматного напою не викличе у вас труднощів. Просто уважно вивчіть всі кроки і повторіть їх у потрібній послідовності.

Складові:

• п’ять кілограмів вишні;
  • два кілограми цукру.

Отже, як же зробити вишневу наливку в домашніх умовах?

хорощо помити ягоди для наливки
Для початку ретельно промийте трилітрові банки зовні і всередині. Після цього викладіть в них трохи ягід і засипте їх цукром. Повторюйте цю операцію до тих пір, поки посуд не буде заповнена на 70%.наповнити банки вишнями і цукром

Закрийте баночки марлею, складеною в кілька шарів, а потім закріпіть «кришки» канцелярською гумкою. Надішліть заготовки в тепле місце на три або чотири дні.накрити марлею і відправити настоюватися

Коли почнеться активний процес бродіння, зніміть марлю і поставить на її місце медичну рукавичку. Не забудьте зробити прокол на «пальці», щоб гума не лопнула. Знову відправте банки в тепло і не чіпайте їх три тижні.другий етап настоянки

Коли рукавички почнуть здуватися, процідіть виділився сік за допомогою тієї ж марлі або спеціальної кришки (в ній повинні бути зручні отвори). Поверніть ягоди в чисті банки і знову засипте їх цукром.пора процідити напій

Смак готового напою буде залежати від правильного співвідношення інгредієнтів. Тому цукру повинно бути не менше 30% від загального обсягу ягід.

Залийте в банки чисту прохолодну воду (не кип’ячену), а потім відправте заготовки в комору на один місяць. Приблизно через 30 днів процідіть рідину і розлийте їх в відповідну тару.

Як ви могли переконатися, вишневу наливку може виготовити кожен. Якщо ви сумніваєтеся в якості готових алкогольних напоїв, що продаються в супермаркеті, то сміливо користуйтеся нашими рецептами.