Пиріг-рулет з маслинами, в’яленими перцями і сиром. Покроковий рецепт з фото

Пироги з несолодкої начинкою дуже поширені у Франції і вважаються прекрасною альтернативою італійської піци. Їх можна подавати з супами, гарячими напоями, плодовими і зеленими салатами. Пиріг-рулет з оливками, сиром і в’яленими перцями — відмінний варіант апетитного обіду, який можна взяти з собою на пари в інститут або в офіс. Звернув кілька шматків ароматного рулету в паперовий пакет, ви зможете в обідню перерву насолодитися випічкою і заповнити організм необхідними речовинами.

Пиріг-рулет з маслинами, в'яленими перцями і сиромПиріг-рулет з маслинами, в’яленими перцями і сиром

Начинку для рулету можна складати в залежності від своїх уподобань: замінити в’ялені овочі свіжими перцями або томатами, замість маслин використовувати оливки, додати в масу гриби, шматочки шинки або салямі.

Інгредієнти для пирога-рулету з маслинами, в’яленими перцями і сиром

• маслини (1 уп.);
  • борошно (2 ст.);
  • в’ялені перці (3-5 шт.);
  • дріжджі (1.5 ч. л.);
  • підсолоджувач (2-3 ст. л.);
  • молоко (150 мл);
  • сіль (щіпка);
  • сир (100-150 грам);
  • масло (2 ст. л.);
  • яйце (1 шт.).

Інгредієнти для пирога-рулету з маслинами, в'яленими перцями і сиромІнгредієнти для пирога-рулету з маслинами, в’яленими перцями і сиром

Спосіб приготування пирога-рулету з маслинами, в’яленими перцями і сиром

У глибоку ємність з теплим молочним продуктом додайте дріжджі. Насипте цукор, змішайте складові, залиште масу на 10-12 хвилин. Налийте в чашу рослинне масло.

У ємність з молоком додайте дріжджіУ ємність з молоком додайте дріжджі
насипте цукорнасипте цукор
Влийте рослинне маслоВлийте рослинне масло

Введіть яйце, кулінарним віночком перемішайте складові. На наступному етапі додайте в заготовку сіль і борошно. Ретельно відбийте масу руками і залиште на 27-32 хвилини.

вбийте яйцевбийте яйце
Додайте борошно і сільДодайте борошно і сіль
замісити тістозамісити тісто

Розтягніть борошняну суміш качалкою в прямокутний пласт.

розкачайте тісторозкачайте тісто

Викладіть на нього шматочки маслин. Додайте подрібнений в’ялений солодкий перець. Посипте по всьому периметру тесту сир.

Викладіть на тісто маслини, перець, тертий сирВикладіть на тісто маслини, перець, тертий сир

Поверніть тісто рулетом.

поверніть рулетповерніть рулет

Викладіть отриману заготовку в вогнетривку форму, оброблену кулінарним жиром, відправте в духовку (180 градусів) на 27-32 хвилини. Насолоджуйтесь пирогом-рулетом з перцем, сиром і маслинами в будь-який час.

Перекладіть рулет у форму для випіканняПерекладіть рулет у форму для випікання

Пиріг-рулет з маслинами, в’яленими перцями і сиром готовий!

Смачного!