Закуски в тарталетках з різними начинками, рецепти з фото, відео

закуска в тарталетках
Під коньячок, шампанське або горілочку дивовижно йдуть закуски в тарталетках. Апетитна начинка з легкої структурою втамовує не тільки голод, але і допомагає відчути всю смакову гаму алкогольних напоїв. Оригінальний декор тарталеток внесе свою родзинку в урочисту трапезу. Більш того, такі симпатичні кошики стануть прекрасним доповненням навіть до святкового столу дітей, які вживають тільки сік. Простота приготування і оперативність всіх технологічних процесів робить це блюдо постійним «гостем» багатьох застіль.

Всесвіт начинок

тарталетки з креветками
Весь секрет чарівного смаку страв, які подаються на закуску, криється в простих начинках для тарталеток. Вафельная основа повинна вдало з’єднуватися за смаком з салатом. В якості наповнювача можна взяти як майонез, так і оливкова / соняшникову олію. Для отримання приголомшливого результату можна використовувати комбінації наступних продуктів:

• червона ікра з копченим лососем;
  • креветки і гриби під твердим сиром;
  • морепродукти з маслинами;
  • ананас, кукурудза і курка;
  • запечені баклажани, змішані з волоськими горіхами, сиром і кропом (заправляти рослинною олією);
  • печінка тріски з огірками;
  • сир фета і свіжі помідори;
  • оливки, ананас і крабові палички.

тартатлеткі з баклажанами
Якщо підключити до цього творчого процесу трошки жіночої підступності, то за основу до тарталетки для закусок можна взяти рецепт будь-якого знаменитого салату. Той самий олів’є або навіть шуба (звичайно, в змішаному варіанті) стануть вдалою партією для вафельних кошиків.оселедець під шубою в тарталетках
Тепер буде доречним розглянути більш оригінальні пропозиції цієї страви.

Корейська «Сімейка»

Саме ця назва підказує, що в основі цього салату лежить морквина по-корейськи. Однак її варто доповнити свіжими огірками і маринованими печерицями. А сам процес приготування зводиться до простих операцій:

• подрібнити морква по-корейськи (300 г) на шматочки по 2 см в довжину;подрібнити морква
  • кілька огірків потрібно нарізати тонкою соломкою (довжина — 1,5 см, товщина — 2 мм);нарізати огірки
  • печериці необхідно просушити (за допомогою дуршлак), а потім нарубати дрібними кубиками (200 г);подрібнити гриби
  • з’єднати всі інгредієнти і перемазати майонезом;заправити майонезом
  • розкласти по формах;розкласти салат по тарталетки
  • прикрасити гілочками петрушки або базиліка.

При бажанні варто додати сіль або перець. Однак за частиною пікантності це блюдо не поступається навіть індійським кулінарним шедеврам. Все ж трошки цукру додасть цій начинці незабутнього смаку.

Особливо уважними потрібно бути при додаванні майонезу. Для великого обсягу декількох ложок досить. Салат не повинен бути занадто мокрим, інакше тарталетки швидко розм’якнуть і перетворяться в жалюгідну пародію.

З російським розмахом

тарталетки з оселедцем
Немає нічого кращого, ніж національні традиції. У зв’язку з цим на святковий стіл підійдуть закуски в тарталетках з оселедцем. Слабосолона риба ніколи не виходить з моди. До того ж її обожнюють чоловіки. Тому озброївшись сотейник і ножами, жінки повинні зробити наступне:

1. Очистити філе оселедця від плівки. Акуратно вийняти пінцетом кісточки. Нарізати м’ясо невеликими шматочками по 0,5 см.почистити рибу
  2. Відварити яйце (2-3 шт.) Круто. Подрібнити його за допомогою спеціальної сіточки, щоб вийшли рівні кубики.нарізати яйце
  3. Нарізати пір’я молодого цибулі. Бажано вибирати гілочки з максимально тонким пером.нарізати зелену цибулю
  4. Натерти твердий сир, використовуючи середню терку. У цьому варіанті оригінальний смак дасть сир Гауда, а також пармезан.натерти сир
  5. Очистити кисло-солодке яблуко від шкірки. М’якоть нарізати дрібними шматочками.почистити яблука
  6. Акуратно перемішати вміст. Заправити 1-2 ложками майонезу. При необхідності можна додати трохи оливкового масла.заправити майонезом

З французьким акцентом

тарталетки з жульєном
Жульєн по праву можна назвати чудовою і безпрограшної закускою в тарталетках. Рецепти з фото допоможуть приготувати його найкращим способом і з мінімальною втратою часу. Таке незвичайне поєднання смаків здивує не тільки гостей, а й дітей. Щоб зробити страву максимально апетитним, слід:

• обсмажити до золотистої скоринки дрібно нарізану цибулю з базиліком (сушеним);
  • додати в цю зажарку куряче філе, попередньо нарубані на «мініатюрні» шматочки;обсмажити куряче філе з цибулею
  • до обсмаженою продуктам викласти грибочки (їх нарізати можна кубиками або соломкою);нарізати гриби
  • змішати півлітра вершків з 2-ма столовими ложками борошна, гарненько розмішуючи, щоб не було грудок;змішати вершки з борошном
  • вилити вершки до грибів і курки в сковорідку і кип’ятити до 5 хвилин, поки суміш не загусне;готувати жульєн
  • отриманий жульен слід викласти в тарталетки так, щоб вміст було на одному рівні з бортом;запекти
  • присипати верх тертим сиром (не дуже твердим);посипати сиром
  • відправити на чверть години в духовку (180 ° С), при цьому стежачи, щоб скоринка не стала занадто засмаженої.

Останній штрих в цьому натюрморті зробить зелень. Контрастна петрушка або кріп додадуть начинці для тарталеток (на закуску можна покласти і кінзу, і базилік) освіжаючий вигляд. прикрасити кропом
Тим більше що на розплавленому сирі зелень починає видавати запаморочливий аромат.

Альтернативою шампіньйонів можуть стати і лісові грибочки, але з однією поправкою. На їх приготування піде багато часу. Тому спочатку потрібно обсмажити гриби і тільки в кінці можна буде додати куряче м’ясо.

Такі ласощі внесуть в святкову атмосферу нотки блаженства і ейфорії. Адже для людей немає нічого кращого, ніж отримувати насолоду від божественно смачної їжі. При цьому багатьох підкорить закуски в тарталетках з ікрою і червоною рибою, а також з жульєном. З одного боку це розкішне поєднання, а з іншого — надзвичайно апетитне ласощі.

Відео-рецепти закусок в тарталетках