Суп з рисом картоплею і м’ясом — покрокові рецепти з фото, відео

суп з рисом картоплею і м'ясом
Популярне гаряче блюдо — суп з рисом картоплею і м’ясом люблять подавати до обіду підприємливі господині. Хтось скаже: а що тут особливого, ситна юшка, та й все. Насправді такий суп вважається класичним блюдом, оскільки його готували ще в стародавні часи.

гарячий смачний суп
Навіть ті, хто не дуже любить рисову крупу, можуть гідно оцінити це гаряче ласощі. Кілька років тому, жінці, якій зробили складну операцію, подали на обід суп з рисом і картоплею. Вона з захопленням відгукнулася про нього, коли відчула гармонію смаку інгредієнтів. М’який і соковитий картопля в поєднанні з білими крупинками рису здався їй особливо привабливим. З тих пір вона не раз готувала його для своїх домочадців, використовуючи різні рецепти. Розглянемо деякі з них.

У наш час багатьом доводиться нелегко в фінансовому відношенні. Саме таке гаряче ласощі може стати ідеальним варіантом економії грошей і ситної сімейної трапези.

«Хто поїв супец, той буде молодець!»

рисовий суп для дітей
Зазвичай маленькі діти відмовляються від першої страви. Тому батькам доводиться просити їх поїсти різними примовками. Якщо приготувати суп з рисом, картоплею і м’ясом за цим рецептом, можливо, вийде нагодувати не тільки норовливого малюка, але і всю родину.
інгредієнти для супу
Для страви зазвичай беруть кілька традиційних продуктів:

• свиняче м’ясо з кісточкою;
  • рисову крупу;
  • кілька картоплин;
  • морквину;
  • ріпчаста цибуля середнього розміру;
  • сіль;
  • приправи на будь-який смак;
  • петрушку (2 або 3 гілки);
  • рослинна олія;
  • відфільтровану воду.

Кількість продуктів залежить від розміру каструлі. Тому бажано навчитися з мудрістю підходити до справи, щоб приготувати суп, а не кашу.

Традиційний варіант створення супу складається з таких дій:

1. М’ясо гарненько вимивають і укладають в каструлю. Заливають чистою водою так, щоб вона повністю покрила продукт. Ставлять на вогонь.
    відварити м'ясо
  2. Кілька картоплин очищають, ріжуть невеликими кубиками. Через 40 хвилин кладуть його в каструлю з м’ясом. Рисову крупу гарненько миють в невеликої ємності. Далі опускають її в суп і перемішують інгредієнти.
    почистити і нарізати картоплю

закласти рис і картопля в каструлю
  3. Як тільки рис закипить, в блюдо кладуть подрібнену моркву. А трохи пізніше цілу цибулину, яку в кінці викидають.
  4. Поки суп вариться, готують заправку. Ріпчасту цибулю дрібно рубають кухонним ножем.
    подрібнити овочі і зелень
    Висипають на сковороду з олією і пасерують до золотистого кольору. Потім додають терту моркву і все гарненько перемішують.
    обсмажити моркву і цибулю
  5. Готову заправку відправляють в суп. Коли закипить, кидають зелень і знімають з вогню.
    додати в суп зелень

Щоб суп з рисом і картоплею і м’ясом вийшов прозорим, бажано постійно знімати пінку. Для цього можна скористатися шумівкою.

Ситне блюдо для активних чоловіків — суп з рисом картоплею і м’ясом

ситний суп для чоловіків
Кажуть, що шлях чоловіка до жінки лежить через його шлунок. Почасти це так і є. Тому молоде покоління майбутніх дружин важливо навчити готувати різні страви. Найкраща можливість — почати з простого рисового супу. Він вважається не тільки досить ситним, але і дієтичним продуктом. Тому ці знання знадобляться дівчині на все життя.

Приготувати за рецептом суп з рисом і картоплею зовсім не складно. Головне нічого не випустити з уваги. Спочатку підбирають необхідні складові страви:

• картопля (кілька штук);
  • куряче м’ясо (стегенця, грудина або ребра);
  • рисова крупа;
  • цибулина;
  • морквина середнього розміру;
  • лавровий листок;
  • петрушка (три невеликих гілки);
  • сіль;
  • чорний перець (горошок).

Деякі кулінари варять рисову крупу в окремій ємності, а потім додають її в суп. На смак страви це не впливає.

Інструкція приготування рисового супу:

1. Куряче м’ясо ретельно вимивають у воді, а потім укладають в каструлю і ставлять на вогонь. Коли бульйон закипить, його акуратно зливають, після чого м’ясо заливають новою рідиною.
    зварити курячий бульйон
  2. Далі спостерігають за появою пінки, щоб вчасно її зняти. Потім в суп кладуть велику цибулину і кілька горошин чорного перцю. Варять не менш 20 хвилин.
    покласти цибулю і спеції
  3. Перед тим, як завантажити нарізану кубиками картоплю, з бульйону виймають цибулину і перець. Свою роль вони вже виконали.
    покласти картоплю
  4. Морквину подрібнюють на крупній тертці і відправляють в суп.
    додати в суп морква
    Кипляче блюдо солять, щоб овочі швидше зварилися.
  5. Наступний крок — рисова крупа. Її спочатку гарненько миють і опускають в каструлю. Як тільки суп закипить, одразу ж зменшують вогонь до мінімуму, і варять максимум 20 хвилин.
    додати рис
  6. За кілька миттєвостей до готовності страви, в нього кладуть нарубану зелень і сіль. Накривають кришкою, прибирають з вогню і дають настоятися.
    додати зелень і сіль
  7. Подають рисовий суп з куркою до сімейної трапези з чорним хлібом.
    подати суп до столу

Кількість рисової крупи кухаря визначають в індивідуальному порядку.

Відео-рецепт рисового супу з м’ясом