Сім природний нетоксичних методів боротьби з бур’янами на території двору, відео

кури на подвір'ї
Коли ви почнете розводити курей, то незабаром виявите, що птахи можуть — і будуть — є майже все, до чого вони в змозі дістатися. Однак, на жаль, вони не зможуть знищити всі бур’яни на подвір’ї або саду, незважаючи на те, багато видів звичайних бур’янів не тільки дуже подобаються курям, а й дуже корисні для них. Зрештою, настане момент, коли доведеться зайнятися боротьбою з бур’янами.

Цілком природно, що вам не захочеться використовувати засоби, що містять хімічні речовини та інші компоненти (наприклад, засіб для миття посуду або сіль), які можуть завдати шкоди здоров’ю ваших курей. На щастя, існує багато природних і безпечних методів боротьби з бур’янами. За допомогою цих коштів ви не тільки позбудетеся від бур’янів, а й збережіть свій двір або сад в безпеці, щоб там спокійно могли гуляти діти, домашні вихованці і кури!

Ці безпечні методи працюють не так швидко, як надходять у продаж хімічні засоби, тому вам, можливо, доведеться неодноразово проводити обробку території для знищення бур’янів. Але, з іншого боку, природні засоби дешеві та прості в застосуванні. Використовувати їх краще в суху сонячну погоду — дощ не змиє кошти з бур’янів, а, крім того, під дією сонячного світла активуються що входять до їх складу інгредієнти.

прополка

Хоча прополка — досить трудомісткий процес, але це, мабуть, самий ефективний і недорогий спосіб боротьби з бур’янами. Крім того, у вас буде привід проводити більше часу на свіжому повітрі!

мульчування

Мульчування (поверхневе покриття грунту мульчею навколо рослин) — ще один відмінний спосіб, що допомагає позбутися від бур’янів. Під час осінньої прибирання курника не викидайте стару солому і соснові тирсу — використовуйте їх в якості мульчі. До весни цей матеріал перегниє і вбереться в грунт, тому вам не доведеться турбуватися з приводу залишилися там шкідливих мікроорганізмів. Хороший компост виходить також із сухого листя, соснових голок, сіна і навіть газет.

Для мульчування грунту, викладіть спочатку залишки картону або шари газет, а потім покрийте їх іншим видом мульчі. До приходу весни навколо ваших рослин буде відмінний грунт без бур’янів.

Кукурудзяне борошно

кукурудзяне борошно
Висипайте кукурудзяну муку в тих місцях, де ростуть бур’яни. Кукурудзяний глютен (клейковина) пригнічує проростання насіння бур’янів. З цієї причини не сипте борошно там, де ви посіяли насіння овочів, інакше вони не зійдуть! Використання кукурудзяної муки до посівів і в тих частинах вашого саду, де ростуть багаторічні квіти і однорічники, запобіжить проростання насіння бур’янів.

окріп

Обробка бур’янів окропом — це, ймовірно, найпростіший і дешевий (вірніше, безкоштовний!) Спосіб для позбавлення від бур’янів. Просто закип’ятіть воду в чайнику і вилийте її на бур’яни в тих місцях, звідки їх важко вирвати — між камінням на доріжках або в щілинах на патіо.

білий оцет

оцет
Ще одне відмінний засіб боротьби з бур’янами. Наберіть в шприц невелику кількість оцту і вилийте вміст на бур’яни. Їдкий оцет руйнує захисний шар на листі рослин, від чого бур’яни гинуть. Звичайний столовий оцет (5% оцтова кислота) добре працює, і бур’яни поступово почнуть висихати. Це засіб найбільш ефективно, якщо розпорошувати його в жаркий, сонячний день. А якщо ви скористаєтеся більш концентрованим оцтом (20-30% оцтова кислота), то залишите смітних рослин ніяких шансів.

Будьте обережні: концентрований оцет — надзвичайно активний хімічний розчин, який може викликати опіки очей, носа або горла. Тому під час роботи з цим засобом обов’язково надягайте захисний одяг і окуляри. Оцет стає безпечним після того, як висохне.

Лимонний сік (лимонна кислота)

лимонна кислота
Лимонна кислота відноситься до дуже ефективним гербіцидів. Хоча в продажу є спеціальне апельсинове масло для знищення бур’янів, звичайний лимонний сік буде працювати не гірше. Опіки від кислоти на листках рослин призводять до їх загибелі.

Надзвичайно ефективно буде діяти розчин, приготований з лимонного соку і концентрованого оцту в співвідношенні 1:16.

Кури

кури
І останнє в списку, але не менш ефективний засіб боротьби з бур’янами — це ваші кури. Необхідно надати їм вільний вигул на території саду перед посівом і після збору врожаю, і вони допоможуть позбутися від бур’янів. Обмежений вигул курей в саду під постійним контролем в період вегетації також дуже корисний для боротьби з бур’янами і шкідливими комахами.

Пам’ятайте, що всі описані вище засоби (включаючи курей!) Будуть знищувати все, з чим вони вступають в контакт — бур’яни, садові рослини, овочі, траву. Тому будьте обережні при їх використанні!

Додатково хотілося б попередити вас про використання солі в якості засобу для знищення бур’янів. Пам’ятайте, що сіль при поїданні курми, навіть в досить невеликих кількостях, може завдати шкоди їх здоров’ю. Крім того, сіль згубно впливає на склад грунту, тому використовуйте її лише на тих ділянках саду, де ви не плануєте щось висаджувати протягом деякого часу.

Грунтуючись на власному досвіді, можу вас запевнити, що всі ці природні і безпечні методи боротьби з бур’янами прекрасно працюють, особливо розчин оцту з лимонним соком і мульчування.

Боротьба з бур’янами на цілині — відео