Ручна кавомолка з Китаю — характеристика вироби, якість, ціна, відео

кава з свіжомелених зерен
Справжні поціновувачі кави зазвичай купують зернову каву. Адже тільки свіжомелені зерна володіють прекрасним ароматом і насиченим смаком, чого не можна сказати про готовому молотом кави, який продається в магазині. Крім того, таку каву швидко видихається. Але щоб насолодитися справжнім смачним напоєм, необхідно перемолоти зерна за допомогою кавомолки.

ручна кавомолка
Ручна жорна кавомолка — це відмінне пристосування для створення смачного напою. Пристрій здатний перетворити зерна в дрібний і однорідний порошок. Навіть під час цього процесу в повітрі відчуватиметься насичений аромат кави, який ніколи не відчуєш, відкриваючи пачку меленої кави, купленого в магазині.

практичне і зручне пристрій
Ручна кавомолка дуже проста у використанні. Для початку необхідно засипати зерна в пристрій. Потім закрити кришкою і прикріпити ручку. Щоб перемолоти зерна, потрібно кілька разів прокрутити ручку. Через віконце в нижньому відсіку можна побачити, як росте гірка меленої кави. Після того як всі зерна перемелені, можна відкрити прилад і пересипати мелену каву в чашку або турку. Ось, власне, і все. Тільки ні в якому разі не варто молоти спеції. Інакше наступна чашка кави буде з перцем, бадьяном або іншими перемеленими раніше спеціями.

чаша для мелених зерен
Переваги ручної кавомолки:

1. Швидкість. За кілька хвилин можна перемолоти кави для всієї родини.
  2. Компактність. Кавомолка не займе занадто багато місця на полиці.
  3. Справжня кава. Завдяки ручній кавомолці ви завжди будете насолоджуватися тільки найсмачнішим і ароматною кавою.

ручна кавомолка в інтернет-магазині
Ручна кавомолка — це прекрасне пристосування, яке повинно бути у кожного любителя кави. Однак скільки ж вона коштує? В українських і російських інтернет-магазинах ручна кавомолка обійдеться в 1300 рублів. Досить пристойна ціна для цього пристрою.

ручна кавомолка на Аліекспресс
А ось на сайті Аліекспресс така ж кавомолка коштує всього лише 500 рублів. За таку ціну звичайно ж варто придбати це пристосування. Адже вона майже в 3 рази менше тієї суми, яку вказав вітчизняний виробник.

кавомолка в робочому положенні
Характеристики китайської ручної кавомолки:

• матеріал — нержавіюча сталь;
  • обсяг — 30 грам;
  • висота — 18,8 см;
  • ширина — 4,9 см.

Таким чином, краще всього купувати ручну кавомолку тільки безпосередньо у китайського виробника. Адже характеристики вітчизняного та китайського товарів абсолютно не відрізняються. Однак ціна за кавомолку з Китаю набагато менше.