Красиві вироби для дачі своїми руками — відео, фото

рожевий фламінго з пляшок
Дача для багатьох — це не просто місце відпочинку, а й спроба самовираження творчого потенціалу їх особистості. Бажаючи прикрасити свої ділянки або зробити їх максимально зручними, багато їх власники, починають майструвати вироби для дачі своїми руками.

Користь різноманітності виробів для дачі

Неможливо уявити приватний будинок без виробів, виготовлених своїми руками. Вони служать візитною карткою будь-якого господаря, його прагненням облагородити ділянку, зробивши його більш пристосованим до комфорту відпочинку.

Падалка для дачі мають ряд переваг. наприклад:
Кот зроблений з цементу

1. Це відмінне проведення часу з сім’єю. Задіюючи дітей, можна прищепити їм працьовитість в такий простий і цікавою для них формі, а також самому черпати у невгамовних малюків фантазію, що допоможе урізноманітнити і творчий процес, і щось нове привнести в вироби.
  2. Крім того, можна використовувати ті підручні засоби, які не вдарять по кишені. Матеріал для виробів:
    • дерево;
    • лазерні диски;
    • автомобільні покришки;
    • пінопласт;
    • бетон;
    • пластикові бутилки;
    • камінь і мн. ін.
  3. Виріб, зроблена своїми руками, додасть упевненість в своїх силах і особливу радість від відпочинку, а дача при цьому буде виглядати набагато привабливіше.

Ну а найважливіше — це те, що змайструвати дачну саморобку можна швидко і без особливих зусиль. Навіть інструмент знадобиться той, який є в кожному будинку. Дуже просто вибрати відповідну до оригінального дизайну садової ділянки саморобку для дачі, фото виробів, розташовані на даному сайті допоможуть в цьому.

Мистецтво виробів для дачі з пляшок

Найпростіший і найпоширеніший матеріал — пляшки. У кожному будинку протягом зими їх накопичується в достатній кількості. Саме час навесні забрати їх все на дачу, і, замість сміття, пляшки легко перетворяться в шедевр, який буде радувати око. Вироби з цього матеріалу служать двом цілям. З них можна змайструвати практичні вироби, наприклад, парканчик на городі, ажурну шторку на двері або годівницю для птахів. Також вироби мають і декоративні властивості, наприклад, штучні квіти і тварини, оригінальні вазони.

фламінго

Падалка для дачі з пляшок досить практичні:

• За рахунок переважних характеристик тонкого пластику, з якого виготовлені пляшки.
  • Крім того, використовувати можна різні частини пляшки, від кришечки, до дна.
  • І ще одна перевага пляшок в тому, що їх легко розрізати і можна з’єднувати різними способами, і матеріалами: дротом, ниткою, волосінню, гумкою і навіть клеєм.
  • Вражає і колірна гамма таких виробів, адже їх можна фарбувати.

Тому вироби з пляшок виходять дуже різноманітні, красиві і корисні. Їх легко і цікаво робити, можна навіть і самому почати конструювати і придумати щось новеньке.

Сніговик з пляшок

Цікаві дерев’яні вироби

теля з колод
На кожній присадибній ділянці є дерева. Саме це підказує, що можна використовувати ще один поширений матеріал. Вироби з дерева для дачі корисні і дарують позитивні емоції. У хід йдуть і старі пні, гілки, які регулярно спилюють з дерев в якості осінньої або весняної обрізки, залишки від ремонту і непотрібні ящики.

Які вироби можна зробити своїми руками з покришок?

Порося з покришки
Щоб зробити вироби для дачі своїми руками з покришок не потрібно особливе вміння, тому що форма і пружний гнучкий матеріал весь час підказують безліч ідей.

Що можна зробити з покришок? Це тільки деякі пропозиції:

• паркани;
  • доріжки;
  • огорожу для грядок;
  • меблі (столи і стільці);
  • гойдалки;
  • високі грядки;
  • килимки;
  • вазони;
  • клумби;
  • красиві фігурки тварин і багато іншого.

фото папуги
З цього неповного списку ясно, що це довговічний матеріал, якому не страшні будь-які погодні умови уможливлює конструювати вчинені дачні вироби. Мета їх буде максимально різноманітною. Беручи до уваги всі можливості покришок, легко і цікаво займатися ландшафтним дизайном присадибної ділянки.

Оригінальні ідеї для виробів

Є й інші підручні засоби, з яких виходять відмінні вироби. З урахуванням їх форми і матеріалу, можна придумати безліч різних виробів. Яскравий, творчий конструкції здатні перетворити нудний вид садової ділянки, перетворивши його в ідеальний світ для відпочинку і гри діточок. Наприклад, оригінальні скульптури і красиві вазони вдало декорують сад і двір.

Птах з CD-дисків

Багато вироби створюються для зручності дачника. Так, якщо стару шину, розрізати на невеликі шматки, і зміцнити ці частина на стіні, вийдуть відповідні полички для дрібних деталей і інструменту. А обрізані пластикові пляшки, з’єднані один з одним, перетворюються в жолоб для води.

Діти теж отримають користь від виробів, адже це і пісочниці, і спеціально для них сконструйовані ігрові будиночки.

старі речі
Прикрасити свій наділ, і зробити його набагато зручніше допоможуть вироби для дачі та саду. Які функції виконують дані вироби:

• Роблять ділянку набагато комфортніше, і дає перспективу. Так скромний дерев’яний навіс або шпаківню, незвичайний світильник або невеликий ставок перетворюють дачу в затишне місце відпочинку.
  • Допомагають розмежувати різні зони дачі. Наприклад, зона відпочинку відділяється від робочої за рахунок зручно розташованої садової лавки.
  • Декорують двір і сад дачі. Навіть проста доріжка, зроблена своїми руками, і прикрашена цікавою виробом, допомагає побачити в собі задатки дизайнера, насолодитися можливістю реалізувати свої ідеї, і приємно здивувати гостей і сусідів.

Деякі фото виробів для дачі, зроблених своїми руками можуть переконати в практичності цієї затії, і розпалити бажання самому спробувати що-небудь таке сконструювати.

Фотографії дачних виробів:

світильник

Мозаїка з кришок

Сонечки

Кеди

шпаківню

Стаття по темі: Самостійне виготовлення виробів з пластикових пляшок!

Падалка для дачі — відео