Привіт, друзі!

Я хочу всім розповісти про свою мрію.

Про справжню, великий, важливою мрії.

Хочу, щоб якомога більше людей почуло мене.

Ваші думки, і підтримка допоможуть Всесвіту скоріше матеріалізувати мою заповітну Мрію!

Знайомтеся:

Родове Маєток родини Гусєвих — «Радар»

Мрія моя, збуваються швидше!

У глухому селі в передгір’ях Уралу. Там трави стоять в людський зріст. Липи в цвіту, навколо бджоли дзвенять. Дуби там стоять вікові і нам відпочити і подумати дають під покровом гілок.

Там ділянку візьмемо розміром в один гектар. Парканів не буде.

Нехай захищають від поглядів чужих берізки, осики, кедри і їли, між них нехай горобина, калина, черемха, вишня. Ще там агрус, смородина, терен і багато інших кущів і дерев росте.

Ця огорожа жива прикриває наш райський сад, де безліч рослин в злагоді росте один одному допомагаючи. Захищають і живлять нас — своїх господарів і нас своєю любов’ю зігрівають.

Алея з лип вас зустрічає біля входу. За стежці між них дійдете до будинку, вдихаючи ароматів безліч різних квітів і плодів, і думки ваші підуть. Розум відпочине від міської суєти, і благо у Вас на обличчі відіб’ється.

Будиночок невеликий, квіти навколо, відкрита веранда, де господарі зустрічають чаєм трав’яним.

Коль Ви з добром і гість приємний, ми із задоволенням усі куточки прекрасного з садів покажемо.

І ставок, де влітку тінь рятівна і прохолода в найспекотніший день.

І чудовий дитячий куточок, де самі вони все садять і ростять творіння свої.

І Гай Предків, де дуби ми посадили в пам’ять про рідних своїх, чиї душі, посміхаючись, дивляться на дітей своїх із зірок.

І світлу березовий гай для мрій, натхнення і відновлення сил від шуму міського та інтернету нової павутини — будь вона не ладна!

Але без неї не знали б Ви мене і не читали б з серця падаючі рядки.

Така ось Мрія!

Всіх в гості запрошую покуштувати меду липового і ягідок з куща, який посадила вже в мріях в Маєток Родовому.

Я так хочу!

Спасибі всім читачам, Софія Гусєва.