Крем-суп з цвітної капусти з беконом — яскравий колір і смак. Покроковий рецепт з фото

Крем-суп з цвітної капусти з хрустким копченим беконом — смачний і ніжний, він сподобається і дорослим, і дітям. Якщо готуєте страву для всієї родини, включаючи дітей, то не додавайте багато спецій. Хоча багато сучасних діти зовсім не проти пряних ароматів.

Крем-суп з цвітної капусти з бекономКрем-суп з цвітної капусти з беконом

Бекон для подачі можна приготувати по-різному — обсмажити на сковороді, як в цьому рецепті, або запікати в духовці на пергаменті приблизно 20 хвилин при температурі 180 градусів Цельсія. Запечена бекон виходить золотистим, хрустким і менш жирним.

• Час приготування: 45 хвилин
  • Кількість порцій: 4-5

Інгредієнти для крем-супу з кольорової капусти з беконом

• 500 г цвітної капусти;
  • 70 г копченого бекону;
  • 200 г моркви;
  • 250 г картоплі;
  • 100 г цибулі порею;
  • 80 г ріпчастої цибулі;
  • 35 г топленого вершкового масла;
  • 10 г рослинного масла
  • 1 столова ложка меленої куркуми;
  • 1.5 л курячого бульйону;
  • 250 мл жирних вершків;
  • гірчиця в зернах, коріандр, кмин, сіль, червоний перець.

Спосіб приготування крем-супу з кольорової капусти з беконом

Нагріваємо в каструлі пряжене і рослинне масло. Рослинна олія потрібно для того, щоб не горіло вершкове.

У розтоплене масло кидаємо спеції — чайну ложку кмину, 2 чайних ложки гірчичного зерен, чайну ложку насіння коріандру, щіпку червоного перцю і лавровий листочок.

Обсмажуємо спеції на невеликому вогні пару хвилин, щоб вони розкрили свої аромати.

Обсмажуємо спеції в масліОбсмажуємо спеції в маслі

Ріпчасту цибулю ріжемо кубиками. Нарізаємо кільцями світлу частину стебла цибулі порею.

Кидаємо нарізану цибулю в каструлю, обсмажуємо кілька хвилин до м’якості.

обсмажуємо цибулюобсмажуємо цибулю

Моркву натираємо на крупній овочевий тертці. Кладемо терту моркву в каструлю, обсмажуємо на середньому вогні, потім додаємо мелену куркуму.

Обсмажуємо моркву на середньому вогні, потім додаємо куркумуОбсмажуємо моркву на середньому вогні, потім додаємо куркуму

Картоплю чистимо, ріжемо кубиками невеликого розміру. Кладемо нарізану картоплю в каструлю. Бажано використовувати сорт картоплі, який добре розварюється.

Вилок цвітної капусти очищаємо від листя, розбираємо на невеликі суцвіття. Качан нарізаємо кубиками. Ми залишаємо кілька суцвіть для топінгу.

Додаємо кольорову капусту до решти інгредієнтів.

Наливаємо курячий бульйон, доводимо до кипіння.

Готуємо на помірному вогні 30 хвилин після закипання.

Кладемо нарізану картоплю в каструлюКладемо картоплю в каструлю
Додаємо кольорову капустуДодаємо кольорову капусту
Наливаємо бульйон, готуємо на помірному вогні 30 хвилин після закипанняНаливаємо бульйон, готуємо на помірному вогні 30 хвилин після закипання

Поки вариться крем-суп з цвітної капусти, підготуємо топінг з беконом.

Нарізаємо бекон тонкими скибочками. Лук порей ріжемо кільцями. Суцвіття цвітної капусти розбираємо на найдрібніші частини.

У сковороді обсмажуємо спочатку бекон, потім додаємо цибулю порей і цвітну капусту. Обсмажуємо інгредієнти до золотистого кольору.

Обсмажуємо бекон, цибуля порей і цвітну капусту до золотистого кольоруОбсмажуємо бекон, цибуля порей і цвітну капусту до золотистого кольору

Знімаємо суп з вогню, подрібнюємо занурювальним блендером до крем образного стану, за смаком солимо.

Подрібнюємо суп до крем образного стану, солимоПодрібнюємо суп до крем образного стану, солимо

Вливаємо жирні вершки, перемішуємо, повертаємо каструлю на плиту. Прогріваємо суп, не доводячи до кипіння.

Прогріваємо суп з вершками, не доводячи до кипінняПрогріваємо суп з вершками, не доводячи до кипіння

Рудий крем-суп з цвітної капусти готовий. Наливаємо в тарілку порцію супу-пюре, зверху кладемо топінг з беконом, за смаком перчимо. Подаємо на стіл гарячим з підсмаженими грінками.

Готуйте з задоволенням і смачного!

Подаємо рудий крем-суп з цвітної капусти гарячим, з хрустким беконом і підсмаженими грінкамиПодаємо рудий крем-суп з цвітної капусти гарячим, з хрустким беконом і підсмаженими грінками

Для пісного меню замініть топлене масло оливковою, а вершки — соєвим молоком і відмовтеся від бекону, теж буде смачно!