Корисний подарунок на Новий рік

Новий рік як у дорослих, так і у малюків асоціюється з подарунками. Але до свята залишилися лічені дні, все вже зайняті складанням банкетного меню, вибором відповідного наряду і складанням списку гостей, а у вас ще не всі подарунки на Новий рік для рідних, близьких і дітей куплені?

Який корисний подарунок подарувати на Новий Рік?

Як щодо корисного набору?

Навіть якщо у вас є маса вільного часу не так-то просто вибрати подарунки, які припали б до душі адресатам. Виберіть корисний новорічний подарунок, такий як подарунковий набір СОЕКС.

Заінтриговані? То то ж! Йдеться про набір, головним компонентом якого є сучасний високотехнологічний Екотестер. Чудово підходить в якості подарунка молодій мамі, трепетно ​​відноситься до здоров’я свого малюка; неодмінно стане в нагоді старшим родичам, сім’ї начальника або колеги.

Подарунковий набір складається з:

• мегакорисних пристрої СОЕКС Екотестер 2, що включає нітратоміри і дозиметр;
  • комплекту додаткового харчування;
  • карти трирічного обслуговування в якості VIP-клієнта.

Але і це ще не все. До подарунку додатково додається сертифікат на 2000 рублів, який можна використовувати на свій розсуд — прикласти до набору, подарувати комусь іншому або залишити собі.

Найприємніше в цьому подарунку то, що він не може не сподобається. Незамінний девайс для будинку. Допоможе вибирати тільки здорові продукти, вбереже від отруєнь нітратами, знайде джерела радіоактивного випромінювання, де б вони не ховалися: в продуктах, іграшках або коханої бабусиної вазі.

СОЕКС Екотестер 2

Про радіації

Радіаційне зараження відбувається не тільки після масштабних аварій або катастроф (таких, як в Хіросімі, Чорнобилі або Фукусімі). »Фонить» може навіть звичайний гранітний щебінь, який використовується в будівництві.

Зареєструвати радіацію можна тільки за допомогою спеціальних датчиків. Саме такий датчик (СБМ 20-1, створений фахівцями компанії Росатом) і встановлений в СОЕКС Екотестер 2.

Екотестер працює гранично просто: для того, щоб виміряти рівень радіації, включаємо пристрій, вибираємо необхідний режим, підносимо його на відстань 2-3 см від поверхні і через кілька секунд на екрані висвічується результат. Більш того, за кольором екрану (зеленому, жовтому або червоному) легко зрозуміти, перевищені показники радіаційного фону або ж вони знаходяться в нормі.

Який корисний подарунок подарувати на Новий Рік

Про нітрати

Сьогодні навіть дітям відомо, що в овочах, фруктах і зелені можуть міститися такі небезпечні для здоров’я речовини, як нітрати. Насправді ця «хімія» далеко не винахід людства: нітрати в невеликих кількостях міститися в грунті, звідки потрапляють у рослини, поставляючи живильні речовини, необхідні для росту.

Людина, бажаючи збільшити врожайність сільськогосподарських культур, вносить додаткові нітрати в грунт. Надлишок хімічних сполук накопичується в рослинах і, потрапляючи в організм людини, завдає шкоди ниркам, печінці, нервовій системі. Відзначимо, що особливо сприйнятливі до нітратів діти.

Так що ж, тепер всім відмовитися від рослинної їжі або масово завести власні дачі і городи? Зовсім ні, адже кількість нітратів, що міститься в харчових продуктах, легко контролювати. У цьому допоможе все той же СОЕКС Екотестер 2.

Щоб зробити виміри, включаємо прилад, вибираємо необхідний режим і продукт харчування, вводимо щуп пристрою в досліджувану їжу і натискаємо кнопку «ОК». Всього через 3-5 секунд на екрані з’являться результати і ви зможете оцінити якість продукту.

Подарунковий набір СОЕКС стане корисним і незабутнім подарунком родині на Новий рік.