Як засолити ікру сазана в домашніх умовах, рецепти, відео

як засолити ікру сазана
Якщо ви цікавитеся тим, як засолити ікру сазана в домашніх умовах, то нижче ми опишемо докладні рецепти, які допоможуть вам насолодитися корисними якостями і чудовим смаком цього продукту.

По темі: як посолити ікру горбуші в домашніх умовах смачно покроковий рецепт з фото

суха засолювання

чистимо сазана
Для початку рибу потрібно обробити. Розріжте її з боку живота і вийміть мішечки з ікрою.

Розріз робіть обережно, щоб не пошкодити жовчний міхур. Інакше ікра вийде гіркою та непридатною для вживання.

виймаємо ястика з ікрою
Вийняті ястика слід добре вимити під проточною водою. Очищати їх від плівки непотрібно. Ікра буде солитися прямо в ній.

Тепер візьміть глибоку алюмінієву каструлю і висипте на дно сіль. Шар повинен бути товщиною не менше 1 см. Зверху викладіть ястика і знову присипте сіллю (2-3 мм). І так до самого кінця.

Каструлю помістіть в холодильник або в будь-яке інше прохолодне місце на 3-5 днів. Після закінчення зазначеного часу злийте з ємності розсіл, ястика вийміть і прополощіть їх двічі під теплою водою.промиваємо ястика з ікрою від солі

Тепер візьміть скляні банки і обшпарте їх окропом. Розкладіть по ємностей ікру, полийте зверху соняшниковою олією, лимонним соком (1 ст. Л.), Червоним перцем (на кінчику ножа), закатати і поставте в будь-який прохолодне місце.

Засолка з приготуванням розсолу

солона ікра сазана
Ось ще один простий рецепт засолювання ікри сазана. Для нього вам будуть потрібні продукти:

• ікра сазана — 500 гр .;
  • вода — 5 склянок, або 1 літр 250 мл;
  • сіль — 5 ст. л;
  • лавровий листочок;
  • перець горошком — 5-6 штук;
  • лимонний сік;
  • червоний перець;
  • 3 ст. л. соняшникової олії.

Для початку слід звільнити ікринки від плівки. Помістіть мішечки на друшляк і надріжте їх. Тепер акуратно і повільно протирайте ікру так, щоб вся плівка залишилася на поверхні сита, а ікринки пройшли крізь грати і стали зернистими.

Діаметр отворів друшляка повинен бути більше, ніж діаметр ікринок.

Наступний етап засолювання — приготування ропи — сольового розчину для очищення ікри. Для цього поставте на плиту каструлю з водою (1 склянка). Всипте в ємність 1 ст. л. солі і перемішайте.кип'ятимо воду

Коли рідина закипить — залийте нею ікру. Протягом декількох хвилин ретельно перемішуйте ікру виделкою, поки гаряча вода не охопить всі ікринки. Залиште ємність на 20 хвилин, накривши кришкою.заливаємо ікру солоної гарячою водою

Потім злийте зайву рідину і приготуйте новий розчин, знову залиште на 20 хвилин. І так 3 рази, поки вода не стане прозорою. Після цього перекиньте ікру в друшляк, щоб зайва волога пішла.

Класична засолювання ікри

ікра сазана за класичним рецептом
Ось ще один простий спосіб, як засолити ікру сазана в домашніх умовах. Для рецепта підготувати:

• 400 гр. сазанами ікри;
  • 2 ст. л. солі;
  • 2 ріпчасті цибулі;
  • 2 ст. л. соняшникової олії;
  • лимонний сік, або оцет — 40 мл.

Малосольна ікра сазана

малосольная ікра сазана
На питання про те, як засолити ікру фазана в домашніх умовах швидко, є відповідь — замалосоліть. Рецепт досить простий, а головне — блюдо можна вживати вже через 30 хвилин. Очищену ікру залийте розсолом. Для його приготування слід узяти:

• 1 літр води;
  • 60-70 гр. солі;
  • 3 горошини чорного перцю;
  • лаврушку — 2 шт.

Всі інгредієнти додайте в воду, розмішайте, доведіть суміш до кипіння. Отриманим розсолом залийте ікру, накрийте кришкою, залиште для засолювання на півгодини. Тепер профільтруйте за допомогою сита. Ікра готова до вживання. Зберігати готовий продукт в холодильнику слід не більше 3-4 днів.

Сподіваємося, що питання про те, як засолити сазанами ікру, у вас більше не виникне. Смачного!