Яблучний сік в домашніх умовах без соковижималки, як зробити заготовку на зиму, відео

сік з яблук
Щоб приготувати яблучний сік у домашніх умовах без соковижималки, необхідно виділити чимало часу, а також підготуватися до фізичної праці. Отриманий кисло-солодкий еліксир відшкодує всі витрати на його виготовлення.

Трохи про сік з яблук

діти п'ють яблучний сік
Хто з нас не любить яблучний сік? В основному всі люди обожнюють цей продукт і готові пити його і вранці, і ввечері. Вживання напою сприяє відмінному травленню, тому його рекомендовано приймати після їжі. Чи не знайдеться жодної людини, яка б відмовилася від стаканчика яблучного соку. Хоча, як стверджують наші ескулапи, він корисний далеко не всім. У чому ж справа? Синильна кислота в яблуках не завжди сприятливо діє на людей з підвищеною кислотністю шлунка. Тому, сік слід вживати з великою обережністю.

Провізії з яблучного соку

Вичавлений сік з яблук, завдяки наявності натурального цукру, від природи солодкий. Отже, для такої заготовки цукор не завжди необхідний. Більше інгредієнтів ніяких не потрібно, а, стосовно, кухонного приладдя, то тут слід запастися багатьом. Щоб отримати яблучний сік на зиму без соковижималки використовують прес для фруктів. Є величезні промислові, гвинтові і гідравлічні преси. У домашніх умовах роль такого преса може виконати будь-яка давилка.

Виділяють три види консервування яблучного соку:

1. Заготівля теплого соку без кип’ятіння. Цей варіант вимагає підігрів напою до 95 градусів, після чого його відразу ж відправляють в банки і щільно закупорюють.
  2. Заготівля проваренного соку. Розглянутий випадок передбачає проварку соку з моменту закипання ще хвилин 10.
  3. Заготівля сирого свіжовичавленого соку. Назва говорить сама за себе: тільки що вичавлений сік відразу поміщають в банки. Є одне «але». Склотара з яблучним нектаром вимагає обов’язкової стерилізації.

Яблучний сік з іншими городніми плодами без соковижималки

Яблучний сік занадто концентрований, особливо з м’якоттю, тому його доцільно розбавляти іншими соками або водою при безпосередньому прийнятті. Щоб зрозуміти, як зробити яблучний сік без соковижималки, необхідно переглянути рекомендовані покрокові рецепти нижче. Такий напій з м’якоттю при обробці не втрачає ніяких цілющих властивостей, також зберігає весь обсяг продуктів в нього вкладених.

З 1 кг яблук вийде 1 літр соку з м’якоттю.

Рецепт яблучно-гарбузового соку

Смак гарбуза специфічний і зрозумілий не кожному. А, ось, в суміші з яблучним соком він набагато приємніше. Співвідношення гарбуз — яблуко береться, суто, від вашого смаку. Можна взяти 1: 1, а якщо бажаєте переважання кислуватого смаку, то яблук повинно бути більше.

приготування:

1. Помиту гарбуз очищають від шкірки, кісточок і дрібно нарізають.дрібно нарізати гарбуз
  2. Помістити в каструлю, влити воду і зварити шматки гарбуза.проварити гарбуз
  3. Перемолоти варений гарбуз в блендері або перетерти на ситі.
  4. Всі 3 пункту також виконати з яблуком.
  5. Отримане гарбузове пюре влити в яблучний сік. Закип’ятити і розлити по банках. Закрутити, укутати.яблучно-гарбузовий сік

Солодкуватий присмак моркви відмінно впишеться в яблучну кислинку. Крім того, наявність каротину і вітаміну B доповнить вітамінний багаж яблук.

приготування:

1. Очищену моркву порізати на шматки, потім зварити або обдати паром.нарізати моркву
  2. Помістити в соковижималку і отримати чистий морквяний сік.
  3. Яблука порізати, зварити, вичавити сік.проварити нарізані яблука
  4. Змішати два соку, закип’ятити і розмістити в пляшки або банки на зиму.яблучно-морквяний сік

Рецепт яблучно-кабачкової соку

М’який солодкуватий смак може внести кабачок. Його органічні кислоти, велика кількість калію позитивно відіб’ється на нервовій системі і шлунку. Хворим на цукровий діабет також рекомендується вживання цього овоча. Яблучний сік з кабачковим в домашніх умовах досить нескладно виготовити без соковижималки.

приготування:

1. Кабачок обов’язково очистити від шкірки і кісточок. Тільки потім порізати на дрібні частини.нарізати очищені кабачки
  2. Варити, в емальованій каструлі, постійно помішуючи. Перемолоти в блендері.зварені кабачки пропустити через блендер
  3. Зварити порізані шматки яблук і продавити через сито цю кашку.проварені яблука протерти через сито
  4. Змішати два соку з м’якоттю, закип’ятити і розташувати в банках доверху. Закатати і укутати на добу.

Яблучний сік в домашніх умовах без соковижималки чудово поєднується з іншими соками з ягід: малини, черноплодки, калини, полуниці. У чистому вигляді і в міксі з іншими овочами, фруктами, яблучний сік привносить цілющу і смачну радість в кожен будинок. Він корисний дорослим і дітям, хворим і здоровим, головне ввести його в меню, щоб отримати користь.