Ідеї ​​бізнесу в селі — м’ясне птахівництво, рідкісні породи птахів, відео

бізнес в селі
Почати бізнес в Дерен дуже просто. Початкові витрати на вирощування овочів і фруктів мінімальні, тому багато садівники продають надлишки врожаю. Не завжди виходить реалізувати всю продукцію, рентабельність такого бізнесу в літній період, в середньому, становить 65% і падає в зимовий період.

Набагато вигідніше продавати м’ясну продукцію. Якщо у вас немає клієнтської бази, знайдіть оптових покупців. Реалізуйте продукцію в фермерських магазинах.

Розглянемо три види бізнесу в селі:

• м’ясне птахівництво;
  • продаж харчового яйця;
  • продаж інкубаційного яйця і розведення рідкісних порід птахів.

Ці галузі сільського господарства вважаються найперспективнішими для малого і середнього бізнесу.

м’ясне птахівництво

За співвідношенням трудовитрат і одержуваного прибутку найвигіднішою галуззю сільського господарства вважається птахівництво, а саме — розведення бройлерів. Курчата виростають до забійної ваги протягом трьох місяців.

З точки зору реалізації, вирощування бройлерів в домашніх умовах не рентабельно в малих обсягах. Хоча собівартість тушки виходить нижче, ніж ціна магазинної курки і якість м’яса значно вища. Вага готової тушки бройлера складає від 3 до 4 кг. Цілу курку може дозволити собі не кожен, а з огляду на, що на торгівлю потрібна ліцензія, ціна за 1 кг курки вийде вище, ніж в магазині.

Тому м’ясне птахівництво рентабельно тільки при великому поголів’я (від 500 птахів). Тоді собівартість готової тушки буде низькою, що дасть можливість конкурувати з великими птахофабриками.

Продаж харчових яєць

Витрати на утримання курей-несучок та бройлерів однакові, але виробництво харчових яєць — сезонний бізнес. Несучість птахів значно падає в зимовий період. Для того щоб забезпечити її високі показники, потрібно використовувати комбікорми і підтримувати в курнику оптимальну температуру. Через це вартість домашнього яйця дуже висока.

Розведення рідкісних порід птахів

Розведення рідкісних порід птахів, мабуть, найвигідніша галузь птахівництва. Витрати на утримання поголів’я рідкісних порід такі ж, як витрати на утримання інших птахів, але через рідкість породи вартість пташеня дуже висока.

Вивчіть ринок порід в вашому регіоні і заведіть найбільш рідкісних птахів. За своїми якостями вони не повинні поступатися поширеним породам, а в чомусь перевершувати їх. Тоді ви знайдете ринок збуту і реалізуйте всю продукцію.