Єврейська закуска з сиру з часником, рецепти з додатковими інгредієнтами, відео

апетитна єврейська закуска
Апетитна гостра єврейська закуска користується популярністю ще з радянських часів. Тоді вибір продуктів був невеликий, а для приготування цієї страви нічого особливого не потрібно — тільки плавлені сирки, часник і майонез, тому закуска з’являлася на святкових застіллях дуже часто. При нинішньому достатку продуктів вона все одно не втратила своєї популярності, а навпаки придбала безліч варіацій за рахунок додавання інших компонентів і цікавих способів подачі.

класичний варіант

подаємо єврейську закуску

Класичний рецепт єврейської закуски включає в себе всього два компонента — сир і часник. Готується дуже просто, її не потрібно наполягати або витримувати в холодильнику, можна відразу подавати на святковий стіл.

Складові:

• м’який плавлений сирок — 2 упаковки (по 100 г);
  • часник — 2-3 зубчики;
  • майонез — 2-3 ст. л.

приготування:

1. Плавлені сирки потріть на дрібну тертку. Щоб це було зручніше робити, покладіть сирки на 20-25 хвилин в морозильну камеру, вони стануть не такими м’якими і добре потруться, що не розмазуючи по тертці.натерти плавлений сирок
  2. Часникові зубчики пропустіть через прес.подрібнити часник
  3. З’єднайте сир з часником, додайте майонез і ретельно перемішайте.

Можете не підморожувати сирки і не терти їх на тертці, а просто перекласти в миску, додати майонез з часником і гарненько розім’яти виделкою.

різновиди закуски

Варіанти додаткових інгредієнтів:

1. Яскравість закусочного страви можна додати додаванням свіжої моркви, яку необхідно потерти на дрібній тертці. Її беруть з розрахунку: 1 середня морквина на 2 плавлених сирка.закуска з додаванням морквини
  2. Щоб єврейська закуска вийшла більш ніжною, можна додати в неї потерті на дрібній тертці відварні курячі яйця (з розрахунку на 1 плавлений сирок 2 яйця).яйця
  3. Дуже добре поєднується така закуска зі свіжою зеленню. Можете брати будь-яку, яку любите (петрушку, кінзу), але ідеальний варіант — кріп. Зелень треба дрібно порізати і додати в сирну масу.зелень
  4. Не менш смачною виходить єврейська закуска з часником з використанням твердого або ковбасного копченого сиру.ковбасний копчений сир

Кількість часниковий зубчиків регулюйте на свій смак, але пам’ятайте, що закуска все-таки повинна бути гострою.

способи подачі

єврейська закуска в салатниці
Єврейську закуску з сиру з часником можна подавати в невеликій салатниці, прикрасивши зеленню кропу (у вигляді салату).

з крабовими паличками
Особливо вишуканою виходить подача закуски у вигляді кульок, які скачують з сирної маси, а потім обвалюють у потертих на дрібній тертці крабових паличках.

єврейська закуска на хлібній основі
Для фуршетів краще підійде спосіб подачі невеликих порцій на якійсь основі. В цьому випадку гостям не знадобляться вилки, закуску можна буде брати руками. В якості основи найчастіше використовують:

• половинки відварених курячих яєць (без жовтка);
  • грінки з французького багета;
  • фігурно нарізані скибочки житнього хліба (круглі, ромбоподібні, овальні, квадратні);
  • нарізані кружальцями щільні огірки і помідори;
  • тарталетки;єврейська закуска в тарталетках
  • кошики з тіста.

Щоб зручно було наносити закуску на основу, заповніть кулінарний шприц сирною масою, встановіть фігурну насадку і видавлюйте невеликі порції. Вийде рівномірно і красиво.

Буде дуже смачно і ароматно, якщо намазати єврейську закуску з сиру на гарячі скибочки хліба з тостера. Але такий варіант підходить для малої кількості гостей або для романтичного сімейної вечері. Коли торжество велике, проблематично зробити багато гарячих тостів.

єврейська закуска з болгарським перцем
Оригінально подається єврейська закуска з допомогою болгарського перцю. Його щільно наповнюють сирною масою, відправляють на півгодини в морозильну камеру, після чого нарізають кільцями.

єврейська закуска на чіпсах
Можна намазати лаваш готовою масою з сиру і часнику, згорнути в рулет, а потім порізати.

Можливо, ваша фантазія підкаже якісь інші варіанти. Пробуйте, експериментуйте і дивуйте своїх гостей.

Відео-рецепт єврейської закуски