Агрус з апельсином без варіння на зиму — рецепти холодного варення з додаванням лимона, ківі, банана, відео

агрус з апельсином без варіння
Дивно смачні ласощі зі свіжих ягід і фруктів готується буквально за півгодини. Солодкий десерт можна подати до столу з чаєм, млинцями і гарячими вафлями. Крім того, його часто використовують його як начинку для домашнього пирога або рулету. Як приготувати аґрус з апельсином без варіння? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька найцікавіших рецептів.

Класичний рецепт сирого варення

Приготувавши оригінальне частування на нашу рецептом, обов’язково почастуєте рідних і друзів. Вони відзначать фантастичний смак десерту, його привабливий зовнішній вигляд і неповторний аромат. Зберігати холодне варення з агрусу і апельсинів можна в морозильній камері. А коли настане зима, дістаньте його і запропонуйте коханим людям разом з чашкою гарячого чаю.

• агрус — два кілограми;
  • великі стиглі апельсини — п’ять штук;
  • цукор — два з половиною кілограми.

Готується агрус з апельсинами на зиму без варіння швидко і просто. Уважно прочитайте наступну інструкцію, а потім сміливо беріться за справу.

помити і почистити агрус
Отже, для початку потрібно обробити продукти. Ягоди ретельно промийте під проточною водою і видаліть всі «хвостики».

Для цього десерту можна використовувати будь-який сорт агрусу. Також для нього не потрібно вибирати тільки найкрасивіші і великі ягоди, так як в подальшому продукти потрібно буде подрібнювати.

нарізати апельсин з шкіркою
Апельсини помийте щіткою і наріжте шматочками. Ми не рекомендуємо знімати з них шкірку, оскільки саме вона додасть частування особливий смак і аромат. Зате все насіння потрібно вибрати і видалити.

Десерт з агрусу, лимона і апельсинів

Якщо на вашій дачі встиг хороший урожай ягід, то не поспішайте готувати з нього традиційне варення. Смачні ласощі можна приготувати дуже швидко, не працюючи біля плити кілька годин. Агрус з апельсинами і лимоном без варіння сподобається дітям і дорослим. Не забувайте, що з цих ласощів виходить дивовижно смачна начинка для відкритих пирогів домашнього приготування.

На цей раз ми пропонуємо вам заздалегідь підготувати наступні продукти:

• півтора кілограма стиглих ягід агрусу;
  • один великий лимон;
  • два апельсина;
  • два кілограми цукру.

підготувати плоди до обробки
Особливу увагу зверніть на підготовку інгредієнтів, так як вони не будуть проходити термічну обробку. Переберія ягоди, помийте їх, зріжте гострим ножем листочки і хвостики.

почистити і нарізати цитрусові
Зніміть шкірку з апельсинів і лимона, а потім видаліть білі плівки і насіння. Перетріть плоди будь-яким зручним для вас способом.

Не забороняється нарізати апельсини разом з шкіркою, але лимони потрібно обов’язково очистити. В іншому випадку десерт буде гірчити.

Залишилося з’єднати фруктово-ягідну масу з цукром і залишити її на добу в прохолодному місці. Не забувайте періодично перемішувати майбутній десерт ложкою або дерев’яною лопаткою. смачний десерт з агрусу з цитрусовими
Коли закінчиться зазначений час, розкладіть частування по чистим банкам і щільно закрийте їх кришками.

Рецепт холодного варення з агрусу, бананів і апельсинів

сирої десерт
Як це не дивно, але звичний для нас агрус відмінно поєднується з екзотичними фруктами. Ви переконаєтеся в цьому самі, якщо приготуєте солодке частування на нашу рецептом.

• один кілограм агрусу;
  • один апельсин;
  • два банана;
  • 600 грамів цукру.

Як приготувати холодне варення з бананів і агрусу з апельсином без варіння? Рецепт вітамінного десерту ми докладно опишемо нижче.

почистити ягоди агрусу
Обробіть ягоди так, як це було описано раніше. нарізати апельсини, видаляючи кісточки
Апельсини поріжте шматочками, не забуваючи попутно видаляти насіння. Банани очистіть від шкірки і розрізати кожен на кілька частин.банан почистити і нарізати

Перекладіть продукти в чашу блендера. Збивайте їх до тих пір, поки різнобарвна маса не перетвориться в однорідне пюре. Викладіть заготовку в глибокий посуд і поступово введіть цукровий пісок.

Для цього десерту можна використовувати не тільки звичайний білий цукор, а й тростинний. Якщо ви вирішили зупинитися на останньому варіанті, то не забувайте періодично пробувати десерт на смак. Не виключено, що коричневого цукру знадобиться менше, ніж зазначено в рецепті.

Через кілька годин настояний десерт можна буде розкласти по банках, закупорити і прибрати на зберігання в холодильник.зберігання десерту в морозилці

Агрус з апельсином і ківі

складові десерту
Перед вами рецепт ще одного незвичайного ласощі з південними фруктами. Навіть пара ложок солодкого частування додасть вам сил і підніме настрій. Тому обов’язково запасіть його на зиму, щоб навіть в найхолодніший день можна було зануритися в спогади про літо.

• агрус — один кілограм;
  • апельсини — дві штуки;
  • ківі — три штуки;
  • цукор — два кілограми.

Сире варення з ківі, агрусу і апельсинів без варіння також готується дуже просто. Спочатку добре помийте всі продукти і обробіть ягоди. Ківі очистіть від шкірки, розріжте кожен плід на чотири частини. Апельсини наріжте з шкіркою, ретельно виберіть насіння.почистити і нарізати ківі

Прокрутіть ягоди і фрукти через м’ясорубку, а потім перекладіть їх в відповідну глибокий посуд.подрібнити апельсини в блендері
подрібнити інгредієнти в блендері
Змішайте ароматне пюре з цукром. Пробувати частування можна вже через чотири години. Час, що залишився варення перекладіть в чисті баночки, щільно закрийте його кришками і відправте в холодильник або морозильну камеру.

подаємо десерт до столу
Як ви могли переконатися, десерт з агрусу і апельсинів без варіння готується моментально. Тому не поспішайте перетворювати багатий урожай ягід в традиційне варення, а краще скористайтеся нашими рецептами.