Високоврожайні партенокарпические гібриди огірків

За вікнами ще сніг, але для овочівників головне питання це купівля насіння. Сьогодні на ринку насіння найширший асортимент, як насіння, так і компаній їх виробляють. Як не помилитися у правильності вибору? У цій статті ми підібрали високоврожайні гібриди огірків, всі п’ять гібридів можна знайти в лінійці насіння Агроуспех.

Високоврожайні партенокарпический гібриди огірківВисоковрожайні партенокарпический гібриди огірків

Однією з агрофірм продає насіння є ТМ Агроуспех. Висока якість насіння цього бренду забезпечують відомі світові компанії: SEMINIS, EJO, NUNHEMS (Голландія), SAKATA (Японія), CERN Y (Чехія) і провідні російські селекціонери. Високий рівень якості підтверджений діючими сертифікатами. Крім того насіння проходять додаткову перевірку на схожість в спеціалізованій лабораторії. І тільки насіння, що пройшли випробування, будуть випущені під маркою Агроуспех.

Якісна упаковка насіння надійно зберігає їх від несприятливих впливів навколишнього середовища. Обробка насіння Тірам гарантує захист проростків від грибкових захворювань.

Насіння компанії ТМ Агроуспех завоювали визнання в різних регіонах країни. Численні позитивні відгуки про високий їх якості свідчать про це.

У цій статті проведемо огляд п’яти кращих сортів огірків ТМ Агроуспех. Адже огірок це одна з ключових фігур на присадибній ділянці.

Огірок Герман F1 (Голландія)

Ранньостиглий високоврожайний партенокарпічний гібрид. Рослина середньоросле, детермінантна, жіночого типу цвітіння з пучковим закладенням зав’язі до 7 плодів водному вузлі. Плоди крупнобугорчасті довжина 10-12 см, маса 70-90 г. Смакові якості відмінні, без гіркоти, універсальний в застосуванні. Болезнеустойчів. Починає плодоносити на 36 день.

Огірок Герман F1 є лідером серед інших сортів. Він прекрасно росте як в теплиці, так і у відкритому грунті. Сорт Герман має золоту медаль ярмарку «Російський фермер». Своєю ультраскоростиглий, відмінним смаком і ароматом він підкорив городників.

Екологічно і біологічно безпечний. Супернадёжний гібрид.

Огірок Герман F1Огірок Герман F1

Огірок Директор F1 (Голландія)

Огірок Директор F1 відмінний гібрид, який поєднує в собі кращі якості батьківських ліній огірків Гектор і Меренга.

Середньостиглий високоврожайний партенокарпічний, полуіндетермінантний гібрид для відкритого і закритого грунту. Плоди зеленого кольору з чорними шипами. Довжина плодів 10-12 см, маса 125-135 г. ідеальний для салатів і засолювання. Без гіркоти. Болезнеустойчів. Дозріває на 40-45 день. Транспортабельний. Дуже висока ступінь зберігання. Чи не жовтіє. Смак відмінний. При наливанні плодів, насіння в них не визрівають. Тіньовитривалий гібрид, здатний швидко регенерувати після погодних стресів або механічних пошкоджень.

Огірок Директор F1Огірок Директор F1

Огірок Криспина F1 (Голландія)

Огірок Криспина F1 ранньостиглий високоврожайний партенокарпічний гібрид для відкритого і закритого грунту. Рослина потужна, формує по декілька плодів в одному вузлі. Огірки корнішонного типу, зелені, циліндричної форми з білим опушенням, без гіркоти. Довжина 8-10 см, маса 50-90 г. Болезнеустойчів. Дозріває на 40-42 день.

Гібрид стійко переносить несприятливі кліматичні умови, йому не страшна посуха. Універсальний в застосуванні і невибагливий в догляді, при цьому товарні якості на висоті. Відмінно переносить транспортування і довго зберігається.

Огірок Криспина F1Огірок Криспина F1

Огірок Маша F1 (Голландія)

Огірок Маша F1 ультраранній високоврожайний партенокарпічний гібрид для відкритого і закритого грунту. Рослина потужна. Формує по 5-7 плодів циліндричної форми в одному вузлі. Огірки темно-зеленого кольору, крупнобугорчасті з білим опушенням. Довжина 8-9 см, маса до 90 р Болезнеустойчів. Дозріває на 36-39 день.

Гібрид має всі якості ідеального сорту. Швидко дозріває, вважається найбільш раннім серед корнішонів. Чи не хворіє. Має відмінний смак. Чи не боїться шкідників. Добре переносить зниження температури. Прості правила агротехніки. Універсальний в застосуванні. Урожайність більше 10 кг з одного куща. Огірок Маша F1 добре переносить транспортування.

Огірок Маша F1Огірок Маша F1

Огірок СВ 4097 (Голландія)

Ранній партенокарпічний гібрид, з потужною кореневою системою і добре розвиненим вегетативним апаратом (більш сильним, ніж у Меренги). Дозріває на 35-40 день після перших сходів. Форма плодів циліндрична, середня вага 90 — 110 грам. Темно-зелений, вирівняний, колючий корнішон, 10 — 11 см завдовжки, з високою щільністю, маленькою насіннєвою камерою і сильним ароматом. Володіє відмінними засолювальними якостями. СВ 4097 ЦВ F1 має пучковой тип зав’язі, що є основою підвищеної врожайності. А завдяки високому вмісту сухих речовин гібрид підходить для тривалого зберігання.

Важливо — огірок СВ 4097 потребує хорошого освітленням, від цього залежить смак плодів і врожайність.

Огірок СВ 4097Огірок СВ 4097

Що б бути в курсі новин бренду Агроуспех підпишіться на сторінку в Instagram.

Дякую за увагу!