Варення з абрикосів з кісточками на зиму — рецепти приготування, скільки варити, відео

варення з абрикос з кісточками
Існує безліч варіантів приготування цього солодкого частування. Якщо ви думаєте, що варення з абрикосів з кісточками, вариться з цілих плодів, то ви помиляєтеся. Спочатку доводиться обробляти фрукти, потім діставати серцевину і отримувати від неї ядра. Саме ці кісточки і надають фруктових десертів неповторний смак. Можливо, вам сподобається більш складний варіант частування, приготованого з декількох видів фруктів. Далі ми докладно розповімо, як зварити абрикосове варення з свіжих плодів.

Варення з абрикосів, кісточок і мигдалю

абрикосове варення з кісточками і мигдалем
Оригінальний десерт із стиглих фруктів і горіхів можна сміливо ставити навіть на святковий стіл. Обов’язково візьміть наш рецепт на замітку і випробуйте його в наступний сезон збору врожаю.

Інгредієнти для чотирьох півлітрових банок:

• абрикоси — 1200 грамів;
  • мигдаль — чотири столові ложки;
  • лимонний сік — столова ложка;
  • цукор — 800 грамів.

Ви завжди можете замінити мигдаль волоськими горіхами.

Отже, готуємо абрикосове варення з кісточками. Для початку помийте фрукти, розріжте кожен на чотири частини, а кісточки відкладіть в сторону. Складіть шматочки в глибоку каструлю, засипте їх цукром і полийте лимонним соком. Перемішайте продукти і залиште їх на всю ніч в прохолодному місці.

Відео-рецепт варення з цілих абрикос

Варення з абрикосів і аличі

варення з абрикосів і аличі
Ароматний десерт з невеликою кислинкою припаде до смаку дорослим і дітям. На цей раз ми будемо готувати варення з абрикосів з ядрами і аличею. Ми впевнені, що ви оціните цей оригінальний рецепт і обов’язково повторіть його на своїй кухні.

Якщо вам пощастило зібрати багатий урожай фруктів, то обов’язково скористайтеся нашим рецептом. Для приготування красивого і смачного частування вам знадобляться наступні інгредієнти:

• свіжі абрикоси — один кілограм;
  • алича — 500 грамів;
  • цукор — півтора кілограма.

підготувати абрикоси
Плоди добре помийте, розділіть кожен на дві половинки і видаліть кісточки. Візьміть велику каструлю, викладіть на дно шматочки абрикос і пересипте їх цукром. аличу помити і видалити кісточки
Зверху покладіть аличу і насипте на неї цукор, що залишився. Залиште заготовки в такому вигляді на пару годин, щоб вони стали м’якими і виділили достатньо соку. Якщо ж ви використовуєте недостиглі плоди, то час потрібно буде збільшити.

почистити ядра кісточок абрикоса
Абрикосові кісточки потрібно розколоти і дістати серцевину.

Обов’язково спробуйте на смак ядра, які плануєте використовувати для приготування десерту.

Якщо вони будуть гіркими, то доведеться відмовитися від цієї ідеї. Якщо ж ви все-таки вирішите надійти по-своєму, то будьте готові до того, що готовий варення з абрикосів і кісточок матиме неприємний присмак.

проварити фрукти
Поставте каструлю з фруктами на вогонь і перемішайте. Коли цукор повністю розчиниться в соку (це станеться приблизно через 15 хвилин після закипання), додайте очищені ядерця. Зніміть посуд з плити і охолодіть її вміст.

додати ядра і варити далі
Скільки вариться абрикосове варення на другому етапі? Ми рекомендуємо повернути каструлю з майбутнім десертом на вогонь і готувати його ще десять хвилин. Простерилизуйте банки будь-яким зручним способом і обробіть кришки. Розлийте гарячу солодку масу в підготовлену посуд і закатати її.

Готовий десерт можна подати до столу з гарячим чаєм і свіжим білим хлібом. Крім того, з нього виходять чудова начинка для домашніх булочок або слоек.

Ми будемо раді, якщо вам припаде до смаку солодке абрикосове варення. Рецепти на зиму, як ви могли помітити, не відрізняються особливою складністю. Тому ви без праці здійсніть їх в життя, якщо уважно прочитаєте наші рекомендації.

Відео-рецепт варення з мигдальними кісточками