Варення з абрикос з часточками — рецепт з фото крок за кроком, як зварити, відео

варення з абрикос часточками
Якщо ви любите солодкі десерти з стиглих фруктів, то візьміть на замітку наші рецепти. Приготувати варення з абрикосів з часточками — не така проста задача, як це може здатися на перший погляд. Неправильна технологія призведе до того, що плоди разварятся і перетворяться в однорідну масу. Тому уважно читайте наші поради і рекомендації, а після цього повторюйте всі кроки в потрібній послідовності.

Абрикосове варення з апельсином

варення з часточок з апельсином
Поєднання солодких стиглих фруктів дає надзвичайно приємний смак. Яскравий колір улюблених ласощів нагадає вам про спекотних літніх днями і гарантовано підніме настрій навіть в самий похмурий день.

• абрикоси — один кілограм;
  • апельсин;
  • цукровий пісок — кілограм;
  • вода — 200 мл.

Для цього рецепта вам будуть потрібні нестиглі зелені плоди. М’які соковиті фрукти швидко розварюються, досить швидко перетворюючись в «кашу».

Як приготувати смачне абрикосове варення? Покроковий рецепт з фото допоможе вам у вирішенні поставленого завдання.

часточки абрикос без кісточок
Для початку відберіть плоди, потім добре помийте їх під прохолодною водою, видаліть кісточки і розріжте кожен навпіл. При бажанні ви можете розрізати половинки ще раз. Покладіть шматочки в глибоку каструлю. Апельсин очистіть, видавіть з нього сік, потім процідіть рідину.вичавити сік апельсина

Варення «П’ятихвилинка»

Свою назву десерт отримав за незвичайний щадний спосіб приготування. Далі ми докладно розповімо вам, як зварити варення з абрикосами на зиму.

• абрикоси без кісточок — 700 грамів;
  • цукор — 700 грамів;
  • вода — 250 мл.

Абрикосове варення з додаванням кісточок

варення з часточок абрикос з кісточками
Незвичайний спосіб приготування десерту допоможе вам досягти оригінального смаку. Ми впевнені, що ви оціните солодке абрикосове варення. Часточки в ароматному сиропі складуть прекрасну компанію Свіжозаварений чаю або будь-якого іншого гарячого напою.

Складові:

• м’якоть абрикосів — один кілограм;
  • цукор — один кілограм;
  • вода — один стакан.

Варення з абрикосів часточками готується досить просто, але рецепт має свої особливості. Тому уважно вивчіть нашу інструкцію перед початком варіння.

Відео-рецепт польського варення з абрикос