Сорти полуниці для дачі Сибіру, ​​відео

Полуниця в теплицях Сибіру
Купити красиво упаковану в маленькі контейнери полуницю можна практично в будь-який час в супермаркеті, але так хочеться посадити на дачних грядках кілька найкращих сортів, щоб насолодитися натуральним смаком нічим не обробленої ягоди. Селекціонери подбали про дачників не тільки теплих регіонів, а й створили дивовижні сорти полуниці для Сибіру. Тепер в цьому суворому кліматичному краї на грядках вирощують велику кількість полуниці різних сортів.

Вимоги до полуниці для Сибіру

У південних регіонах при правильній посадці і догляді можна виростити будь-який сорт ягід. Соковиті ароматні плоди різних розмірів радують діточок довгий час. До вибору сортів для вирощування в Сибіру необхідно підходити більш ретельно, враховуючи, що рослини повинні:

• Бути морозостійкими, щоб витримати суворі морози Сибіру.
  • Швидко відновлювати зелену масу куща.
  • Протистояти гниття плодів і пошкоджень від суничного кліща.
  • Відрізнятися рясним врожаєм ягід з хорошими смаковими якостями і придатними для транспортування.

Складно знайти сорти полуниці повністю відповідає всім описаним вище пунктам, але підібрати максимально кращі завжди можна. Щоб порадувати сім’ю ароматними ягодами, слід висаджувати кілька сортів з різним періодом плодоношення, смаком, розміром ягід.

Вирощування полуниці в Сибіру

Відкрите вирощування полуниці
Спочатку необхідно вибрати місце посадки ягід, підготувати грунт, а потім купувати ретельно підібрані сорти. Не любить полуниця грядки, на яких перед її посадкою вирощувалися пасльонові культури. Місце висадки вибирайте не підтоплюється навесні, відкрите для сонячних променів, з багатою на гумус і пухким грунтом.

Сорти, рекомендовані для вирощування в Сибіру

Ми зробили підбірку кращих сортів полуниці для Сибіру раннього, середнього терміну дозрівання.

Сорт Бердський Рання
Неремонтантний сорт радує матово-червоними ягодами конічної округлої форми, середнього розміру, кисло-солодкого смаку. При дотриманні правил догляду рослини дають стабільний високий урожай. У Сибіру рекомендується для вирощування під покриттям.

Даренка

Полуниця Даренка
Сорт виведений російськими селекціонерами. На великих кущах з широкими великими листям світлого кольору дозрівають червоні середніх розмірів кисло-солодкі ягоди. Урожай ранній і рясний. Сорт відмінно підходить для вирощування на продаж. Для отримання хорошого врожаю потрібно своєчасна підгодівля і полив. Низькі температури для рослини особливої ​​небезпеки не представляють. Цей сорт стійкий до поразок шкідливих комах і грибкових хвороб.

Кама

сорт Кама
Виведений сорт в результаті схрещування польськими селекціонерами відомих сортів: Кавалер і Зенга Зенгана. Дачники називають цей сорт Чорним Принцом. У період технічної стиглості ягоди мають яскраво-червоне забарвлення і кислуватий смак. Зріла ягода пофарбована в бордовий колір і солодка на смак. Плоди з соковитою, щільною м’якоттю, ромбічної округлої форми вагою до 36 м Темно-зелені кущі дають до 1 кг ягід. Добре переносить низьку температуру, відрізняється особливою стійкістю до посухи, але часто піддається білої та бурої плямистості. Своєчасна обробка спеціальними препаратами допоможе зберегти якість врожаю.

Омська рання

розсада полуниці
Спеціально виїдена полуниця для Сибіру є результатом роботи російських фахівців. Високоврожайний ранній сорт рідко уражається хворобами. На кущі середнього зросту дозрівають невеликі рожеві і червоні ягоди з дивним ароматом і солодко-кислим смаком.

сорт Амулет
Неремонтантний сорт среднераннего дозрівання. Відноситься до десертних сортів. З одного куща можна зібрати до 2 кг ягід масою до 30 г. Дозрівання відбувається дружно, а ягоди на смак солодкі. Діти просто обожнюють таку полуницю. Господині з задоволенням консервують її і заморожують. Рослини практично не хворіють і добре переносять морози. Щоб досягти потрібної врожайності, висадку рекомендується здійснювати тільки навесні. Освіта вусів мінімальне.

Танюша

Полуниця Танюша
Сорт середнього терміну зрілості є відмінним результатом роботи співробітників Новосибірської дослідної станції. Потужні кущі відрізняються невеликою кількістю розеток і вусів, яскравою листям. На тонких плодоніжках розвиваються невеликі соковиті темно-червоні ягоди.

фестивальна Ромашка

Середньостигла Фестивальна Ромашка
Відмінний результат селекційних робіт українських вчених. Сорт відрізняється середнім терміном дозрівання, першим великим урожаєм, насиченим ароматом і особливою насолодою ягід. Ця полуниця придатна для транспортування, вживання в свіжому вигляді, консервування, приготування соків, десертів. Сорт стійкий до різних хвороб, відмінно переносить низькі і високі температури.

Ретельно підібрані сорти полуниці для дач Сибіру порадують вас своїм урожаєм, якщо ви зможете забезпечити їм хороший догляд. Регулярний полив, своєчасне внесення добрив, пересадка рослин на підготовлені ділянки поліпшать смак ягід.

Відео про сорти полуниці для Сибіру