Соковижималка для граната — огляд ручної, механічної та електричної моделі, відео

гранатовий сік через соковижималку
Спеціальна соковижималка для граната забезпечить сім’ю достатньою кількістю корисного і вітамінізованого фреш. Хоча в цих плодах міститься дуже багато соку, все ж отримати його не так просто. Проблема криється в незліченній кількості кісточок. Залежно від сорту і розміру в одній ягоді налічується від 370 до 620 зерен. Майже стільки ж, скільки днів в році. Тому без спеціальної побутової техніки тут не обійтися.

різновиди

механічна і електрична соковижималка
Ціна питання — перший критерій при виборі соковижималки. Паралельно з ним важливо відразу визначити, який обсяг соку планує споживати сім’я, а також наскільки часто. Від відповідей на ці питання потрібно відштовхуватися, вибираючи конкретно взяту модель. Виробники пропонують різноманітну колекцію апаратів.

Всіх їх можна розділити на три великі класи:

1. ручний;
  2. механічний;
  3. електричний.

Розглянувши кожен з них окремо, можна зрозуміти переваги і недоліки кожного. Також особливості окремо взятої моделі покажуть, як отримати максимальну кількість соку з гранатів в домашніх умовах. При цьому можна експериментувати з різними фруктами або навіть кісточками.

Перегородки ягід містять гірку і терпке речовина — танін. Щоб зберегти первинний смак гранатного фрешу, найкраще використовувати ручні соковижималки. Адже вони не розтирають ці прожилки.

необхідно зняти перегородки плода

ручні

проста ручна соковижималка
Для щоденного використання краще вибирати компактні і прості у використанні моделі. Чим простіше пристрій, тим легше його мити і сушити. В результаті стакан ароматного фреш завжди буде прекрасним доповненням до сніданку. При цьому ніколи не відпаде бажання вичавити сік таким чином. Адже очищати плід не доведеться, а на саму процедуру піде всього кілька хвилин.

Досить зробити наступні процеси:

• розрізати навпіл фрукт;
  • покласти половинку на конусоподібну частину ручної соковижималки для граната;
  • якомога сильніше придавити ягоду, одночасно прокрутивши її.

модель ручної соковижималки для граната
Результат цього дій багато в чому залежить від сили чоловічих або жіночих рук. Також важливо враховувати, що витрата продукту буде пристойним, а на виході соку вийде не так вже й багато.

Віджимати сік на ручний моделі слід подалі від стін і тканинних предметів. Під час проведення цієї процедури може бути дуже багато бризок.

механічні

віджимання соку механічної соковижималкою
Дуже часто господині хочуть добре запастися такими корисними вітамінами. Тому, щоб отримати достатню кількість соку, їм потрібен спеціальний прес для гранатів і цитрусових. У таких апаратах застосовується два типи механізмів:

1. Важільний. При натисканні важеля конусоподібна насадка впливає на очищений плід, який фіксується на нижній основі, і віджимає сік з нього. В якості фільтра варто ґратчаста пластина, яка відділяє м’якоть. Чистий сік стікає в резервуар, поставлений в нижній частині. Щоб на виході вийшов склянку фрешу, достатньо всього 1-2 рухів.механічні важелі соковижималки
  2. Шнековий. Ця модель нагадує звичайну радянську м’ясорубку. Тіло апарату — спіралевидні шнек, який складається з гострих лопатей. Обертання бічній ручки надає руху шнекову основу, яка проштовхує м’якоть до отвору для макухи. Свіжовичавлений сік проходить через гратчасту основу і випливає в спеціальну ємність. Така техніка здатна роздрібнити навіть кісточки, тим самим надавши фреш вишукане післясмак. Деякі різновиди вин роблять спеціально з цими насінням.шнековая механічна соковижималка

Вибираючи систему важеля конструкцію, слід уважно розглянути кріпильний механізм пристрою. Від надійності з’єднання деталей залежить термін служби апарату.

Оскільки в гранатових зернах є кислота, техніка повинна бути з нержавіючої сталі. Більш того, важільні, а також рейкові моделі роблять досить високими. Тому при покупці варто перевірити стійкість апарату. різні моделі соковижималок
Спеціальні гумові накладки під ніжками або присоски в нижній частині допоможуть надійно закріпити механічну соковижималку для граната на столі. В іншому варіанті це можуть бути прості засувки зі зручною системою затиску.

електричні

електрична соковижималка для граната
Високою продуктивністю і оперативністю володіють саме електричні (автоматичні) моделі. На відміну від ручних і механічних апаратів саме двигун, а не людська сила, приводить в рух прес. Завдяки цьому за короткий час можна переробити максимальну кількість ягід і без особливих зусиль. Швидкість пристрою безпосередньо залежить від потужності двигуна. Чим більше Ватт під «капотом» цієї техніки, тим раніше господарі будуть насолоджуватися соком.

моделі електричних соковижималок
Як і в звичайних моделях, електричні соковижималки мають конусоподібну насадку. Перед тим як вичавити сік з гранатів, плоди рекомендують почистити і розрізати на 4 часточки. Прожилки краще прибрати, щоб фреш не віддавав терпкістю і гіркотою. Потім слід:

• по черзі укласти половинки;
  • притиснути їх насадкою у вигляді конуса, опустивши держатель;
  • запустити пристрій.

Виробники сучасної техніки випускають моделі, у яких вбудована функція реверсу. Це дозволяє насадці обертатися в різні боки, що запобігає засмічення важливих деталей. У комплекті до соковижималці для граната є спеціальні мірні чашки, а також щітки для очищення фільтраційної сітки. вітамінний напій
Варто пам’ятати, що термін служби побутової техніки багато в чому залежить від правильного її використання. При цьому важливо завжди чистити і сушити апарат. Тоді сім’я зможе регулярно поповнювати свій запас вітамінів і корисних речовин.

Відео про 3 способи отримання гранатового соку