Силіконовий кондитерський шприц з Китаю — характеристики вироби, ціна, відео

силіконовий шприц з Китаю
Багато господині купують готові торти в супермаркетах, так як не вміють красиво їх прикрашати. Дійсно, здається, що для створення незвичайного торта необхідні спеціальні знання та вміння. Однак це далеко не так, і кожна господиня може створити неповторний десерт. Адже для цього достатньо придбати силіконовий шприц. Цей пристрій дозволяє швидко, красиво і незвично прикрасити торт.

насадки для силіконового шприца
Крім того, в комплекті йдуть 4 різні насадки, які дозволяють кожен раз експериментувати. І адже необов’язково прикрашати саме торт. Різні соуси можуть прекрасно доповнити будь-яку страву, а силіконовий шприц дозволяє красиво розмістити його на тарілці.

практичний зручний шприц
Використання силіконового шприца не складає ніяких труднощів. Адже для початку потрібно зняти кришку і заповнити шприц необхідної сумішшю. Потім слід щільно закрити кришку і надіти обрану насадку. Ось і все, можна творити і створювати неповторні шедеври.

Переваги силіконового шприца:

1. Простота. Відкрити кришку, заповнити сумішшю, закрити кришку, надіти насадку — все дійсно просто.
  2. Багаторазове використання. Це пристосування можна використовувати безмежну кількість разів.
  3. Чистота. Силіконовий шприц легко миється як в посудомийній машині, так і вручну.
  4. Універсальність. Шприц можна заповнити будь-якими сумішами, включаючи кетчуп і майонез, щоб незвично подати навіть найпростіші страви.

виріб легко миється
Силіконовий шприц обов’язково знадобиться господині, яка любить красиво прикрашати торти. Різні насадки допомагають створювати неповторні шедеври.

силіконовий шприц в інтернет-магазині
В інтернет-магазинах країнах СНД силіконовий шприц коштує 370 рублів. Досить непогана ціна за таке пристосування.

силіконовий шприц на Аліекспресс
А ось на сайті Аліекспресс силіконовий шприц продається всього лише за 78 рублів. Звичайно ж, за таку суму варто купити це пристосування.

Характеристики китайського силіконового шприца:

• матеріал шприца — силікон;
  • матеріал насадок — пластик;
  • кількість насадок — 3;
  • діаметр — 9 см;
  • колір коричневий.

Таким чином, здійснювати покупку силіконового шприца набагато вигідніше саме в китайському інтернет-магазині. Адже тут ціна досить низька, яка дозволяє купити якісний продукт, особливо не переплачуючи.