Силіконова 3D форма з Китаю — використання в кулінарії, ціна, відео

Силіконова 3D форма з Китаю
Потішні тваринки так радують малюків, що вони просто приростають до них. Це одна з причин, чому дитину завжди нестримно тягне на дачу, в село або зоопарк. У той же час солодощі в їхньому житті займають ще більш почесне місце. Так що кішки і собаки відходять на другий план. З’єднати цих два несумісних захоплення дітей допоможе силіконова 3D форма з Китаю для шоколаду. При цьому вона має досить широку область застосування.

Все в шоколаді

розміри силіконового вироби
Ширина еластичною пластини становить 10 см, а довжина — 20 см. Кожна з восьми фігурок має добре виражену і чітку рельєфну форму. Розмір опуклостей дорівнює 2 см, але все ж бувають відхилення від норми. У верхній частині вироби передбачено спеціальний отвір, яке дозволяє повісити його при зберіганні. Кондитерська пристосування виконано з харчового силікону, який не має:

• запаху;
  • смаку;
  • токсичних речовин.

фігурки тварин
Поверхня матеріалу гладка, тому продукти легко відокремлюються. Його можна мити під проточною (особливо холодної) водою і в посудомийній машині. Він витримує температуру від -40 до + 230 ° С. Це відкриває величезні перспективи для господині. Адже така річ стає придатною як для духових шаф (або мікрохвильовок), так і морозильних камер. З її допомогою легко приготувати такі чудові ласощі, як:

• кекси;
  • шоколадні вироби;
  • мус;
  • желе;
  • мармелад.

кондитерські вироби у вигляді фігурок тварин
Діткам дуже сподобаються зроблені оригінальні частування. Адже перед ними постануть химерні ведмедики, левенята, а також усміхнені бегемотики. З таким міні «зоопарком» можна влаштовувати дитячі свята або завойовувати серця онуків.

Варто взяти до уваги, що силікон не повинен бути занадто тонким, практично прозорим. Інакше при регулярній термообробці і різких перепадах температури він швидко прийде в непридатність або деформується.

Практичні поради з приготування

фігурний шоколад
Шоколад вийде більш блискучим / глянцевим, якщо розтопити, а потім заморозити продукт. Через час його знову слід розплавити. Процедуру радять повторити кілька разів. Робити це на водяній бані варто дуже акуратно, щоб шоколадна маса не перетворилася в заварний крем.
розтопити шоколад

Заливають солодку патоку тільки в чисті, а головне, сухі силіконові ємності. У цей момент температура рідини повинна бути нижче + 36 ° С.
температура підігріву
Щоб не було бульбашок, перед відправкою в духовку / холодильник посуд гарненько струшують або постукують по столу. Тоді в’язка суміш рівномірно розподілиться по фігуркам.

силіконова форма на аліекспресс
Замовити таку оригінальну силіконову 3D форму можна прямо з Китаю. На АліЕкспресс вона буде коштувати від 111 рублів (з безкоштовною доставкою), а в інших магазинах — 200 руб.
силіконова форма в інтернет-магазині
При цьому якість продукції практично нічим не відрізняється.