Садовий пилосос повітродувки з Китаю, технічні характеристики, ціна, відео

прибирання листя садовим пилососом
Садові пилососи або Повітряховки є необхідною річчю на дачній ділянці, особливо після закінчення літнього сезону. Саме в цей період часу року з’являється велика потреба в прибиранні прибудинкової території та дачної ділянки, оскільки інтенсивно опадає велика кількість листя.

Пилососи для саду створені спеціально для очисної роботи на свіжому повітрі, крім збору сміття Повітряховки здатні подрібнювати або роздягати сміття. Виходячи з того наскільки велика площа території для прибирання, підбирається садові пилосос різного розміру і потужності двигуна.

пилосос повітродувки в інтернет-магазині
За допомогою вбудованого акумулятора і зарядки в комплекті з’являється реальна можливість прибирати прибудинкову територію далеко від розеток, оскільки роботи садового пилососа не залежить від проводів і електрики. Вбудованого акумулятора цілком вистачає на дві години інтенсивної прибирання, а тривалість повної зарядки літієвий акумулятор не перевищує і трьох годин.

повітродувка Макіта
Порівняння цін в російських інтернет — магазинах садового обладнання та на китайському сайті Аліекспресс. Для порівняння були підібрані схожі садові пилососи Повітряховки, при цьому на російських сайтах вони поставляються покупцеві без зарядного пристрою і акумулятора. Повний комплект Повітряховки найвигідніше за ціною купувати на сайті Аліекспресс, безпосередньо від постачальників з Китаю.

пилосос повітродувки на Аліекспресс
Основні характеристики і переваги садового — паркового пилососа Повітряховки з Китаю:

1. Низький рівень шуму і маленька вага, що є зручним для використання жінкам.
  2. Довгий термін служби акумулятора Li-lon.
  3. Зручність у зберіганні. Легко знімається і закріплюється усмоктувальна труба, тому місце для зберігання і транспортування інструмента економиться.
  4. Зручність тримання Повітряховки в руках, оскільки на рукоятку нанесена спеціальна м’яка накладка.
  5. Використовувати садовий пилосос можна в будь-яких місцях, навіть де відсутня електрична мережа.
  6. Відсутність шкідливих і токсичних вихлопів під час роботи.
  7. Додатково можна придбати запасний акумулятор, який значно подовжить час роботи з інструментом на відкритому повітрі.

З садовим пилососом можна завжди тримати в чистоті садові зони, газони, прибудинкові території і дворики, не витрачаючи при цьому багато сил і часу на прибирання. Завдяки регулятору на корпусі, можна завжди регулювати швидкість подачі повітря.