Парник Пролісок — як вибрати, встановити, переваги, відео

парник пролісок
Парник Пролісок з’явився в магазинах недавно, але вже сподобався багатьом садівникам, що не дивно — його розробляли фахівці своєї справи. Він простий в експлуатації, довговічний, недорогий і ефективно захищає овочі і розсаду від поганої погоди.

призначення

парник для вирощування овочів

Пролісок використовують в особистих підсобних господарствах, на дачах і присадибних ділянках. Він підійде для невисоких теплолюбних культур з тривалим вегетаційним періодом, які не встигають дозрівати в холодному кліматі:

• детермінантних томатів,
  • гострого і болгарського перцю,
  • баклажанів,
  • огірків,
  • кавунів і динь,
  • мускатних гарбузів.

Коли потрібно ставити парник? Овочі можна тримати в парнику з дня висадки у відкритий грунт до глибокої осені. Він захищає рослини від весняних і осінніх заморозків, створює сприятливий мікроклімат, підвищуючи вологість повітря, акумулює денне тепло. Під покривним матеріалом вдень і вночі, навіть у прохолодне літо, утримується підвищена температура, і рослини відчувають себе комфортно.

парник Пролісок в експлуатації
Парник дозволяє отримувати ранній урожай багаторічних культур. Встановлений на грядці з суницею, батуном, слизун, шніт, щавлем, ревенем, він прискорить їх розвиток. В результаті зелень швидше відросте, ягоди зав’яжуться і дозріють значно раніше. Спорудження незамінне для отримання ранньої однорічної зелені: кропу, петрушки, салату, базиліка.

Парник на 2-3 тижні прискорює отримання першого, самого цінного врожаю

Коли встановлювати парник Пролісок? Укрита земля прогрівається навесні помітно швидше. Як тільки грунт відтане, парник встановлюють на грядку, де планується посіяти зелень або редис. Температуру в спорудженні контролюють термометром, поклавши його на землю.

конструкція

конструкція парника Пролісок
Парник має зручну в експлуатації аркову конструкцію. Він продається в повній комплектації, до нього не доведеться нічого докуповувати окремо.

Розміри парника Пролісок розраховані на невеликі ділянки. Лінійка складається з конструкцій довжиною 4, 6, 8, і 3 метри.

Парник Пролісок — комплектація:

• набір труб з ПВХ;
  • агроволокно з щільністю 42 г / м;
  • кілочки для кріплення;
  • мотузки для затягування торців;
  • кліпси для закріплення полотна на дугах;
  • інструкція по збірці і експлуатації.

Агроволокно має пористу структуру, здатне пропускати вологу, не заважає циркуляції повітря, захищає від холоду, спеки, комах, птахів і дрібних тварин. При намоканні тканина не стає важче, не гниє. Міцно закріплена кліпсами на дугах, вона не може впасти і пошкодити розсаду.

установка

експлуатація парника Пролісок
Збірка і установка парника займає близько 10 хвилин. Краще займатися цим удвох.

Як зібрати парник пролісок:

• дістати з упаковки три трубки і два з’єднувача;
  • зібрати трубки в одну за допомогою з’єднувачів;
  • розгорнути агроматеріал на чистій підлозі або на столі;
  • обережно всунути трубку в спеціально прошитий шов;
  • повторити з іншими трубками;
  • в кінцях трубок з обох сторін вставити до упору кілочки;
  • зігнути дуги;
  • увіткнути кілочки в грунт, розтягнувши парник над грядкою;
  • утрамбувати землю навколо кілочків;
  • зв’язати торцеві частини мотузками і прив’язати їх кінці до вбитого в грунт кілка або арматурному пруту;
  • надіти на дуги кліпси.

Прошита петля повинна опинитися зовні, а не всередині парника. В іншому випадку тканина швидко зіпсується.

Ось і все — за лічені хвилини парник встановлений і готовий до захисту врожаю.

Достоїнства і недоліки

солодкий перець в парнику
Спорудження захищає при нічних заморозках до -6 ° С. На відміну від плівкових парників, в Пролісок рослини безперешкодно дихають, так як тканина пропускає повітря. У зібраному вигляді виріб легко транспортується в багажнику автомобіля, взимку зберігається в сараї, практично не займаючи місця. Конструкція парника Пролісок дозволяє в кінці сезону зняти з дуг покривний матеріал і випрати в автоматі на щадному режимі, просушити, акуратно скласти і зберігати вдома.

Де купити парник Пролісок

оригінал парника Пролісок
Пролісок винайшла і запатентувала компанія БашАгроПласт. Фірмовий виріб має унікальну маркування і спеціальну упаковку з сертифікованої голограмою. На виріб надається трирічна гарантія. Компанія є єдиним законним виробником парника і власником торгової марки «Пролісок».

Фірмовий виріб поставляється в картонних коробках з голограмою. Це важливо знати, тому що на ринках і сезонних ярмарках в основному продають фальсифікат, упакований в прозору поліетиленову плівку. Друга відмінність — дуги фірмового парника доведеться збирати з трьох частин, а у піратських виробів вони цільні.

Від інших парників Пролісок відрізняється практичністю, компактністю і особливою мобільністю. У ньому ефективно використовується кожен сантиметр простору. Незважаючи на простоту, конструкція чудово справляється з покладеними на неї завданнями.