Ніж для нарізки бананів з Китаю, характеристика вироби, ціна, відео

ніж для нарізки бананів
Банан — це найулюбленіший фрукт і дорослих, і дітей. Адже він не тільки смачний і солодкий, але і досить корисний. Крім того, банан є основою багатьох страв. Але найчастіше його подають на стіл у вигляді нарізки. Ось саме тут багато господинь і стикаються з проблемою: як нарізати банан рівними шматочками?

Виробники вирішили цю проблему і випустили спеціальний ніж для нарізки бананів. Він має таку ж форму, як і банан. Вона поділена на кілька відсіків, завдяки яким можна одним рухом нарізати цілий фрукт.

нарізка банана
Використовувати цей пристрій досить просто. Спочатку потрібно очистити банан від шкірки, а потім натиснути зверху спеціальним ножем. Це можна робити прямо на тарілці, адже цей прилад ніколи не подряпає її.

Переваги спеціального ножа для бананів:

1. Простота. Для нарізки банана потрібно виконати лише два простих дії.
  2. Швидкість. За хвилину можна нарізати кілька бананів.
  3. Ідеальна нарізка. Тепер не доведеться порівнювати кожен шматочок або підставляти палець, щоб рівно відміряти скибочку банана. Ніж зробить все сам.
  4. Компактність. Цей прилад не займає досить мало місця на кухні.
  5. Вічний ніж. Так як банан досить м’який, ніж зроблений з пластика. Тому його не потрібно постійно натачівать. Він завжди готовий до роботи.
  6. Чистота. Після нарізки цей пристрій досить промити водою.
  7. Універсальність. Розміри ножа дозволяють нарізати банан будь-якої довжини і товщини.

нарізаємо банан рівно і красиво
Спеціальний ніж для бананів — це корисне пристосування, яким повинна володіти кожна господиня. Але у скільки воно обійдеться? В українських і російських інтернет-магазинах цей пристрій можна придбати за 200 рублів. Досить прийнятна ціна.ніж для бананів в інтернет-магазині

Однак на Аліекспресс такий самий ніж коштує всього лише 48 рублів. Ця сума відмінно підходить для такого пристрою. Крім того, вона в 5 разів менша від тієї ціни, яку вказав вітчизняний виробник.ніж для бананів на Аліекспресс

Характеристики китайського спеціального ножа для бананів:

• матеріал — пластик;
  • довжина — 25 см;
  • ширина — 7 см;
  • колір жовтий.

нарізка банана для десерту
Спеціальний ніж для бананів стане в нагоді на будь-якій кухні. Але необхідно пам’ятати, що краще за все замовляти цей пристрій безпосередньо у китайського виробника. Адже у нього ціна набагато менша від тієї, яку вказує вітчизняний виробник.