Карликові тварини на фермі — корови, бики, вівці, коні, кури, тонкощі розведення, відео

фермерство маленьких корів
Дімінутівние види звичних для дачі тварин — це ідеальне рішення для невеликих ділянок і ферм, до яких відносяться як до хобі. Мініатюрні сільськогосподарські тварини виростають до третини розмірів звичайних порід, краще ставляться до людини, а деякі вимагають менше догляду (але не всі) в порівнянні зі своїми повнорозмірними побратимами. У цій статті ми познайомимо вас з кількома такими тваринами.

міні корови

міні корова
Сучасні карликові корови є нащадками особин 18-19 століть. Сьогодні їх вага досягає 270 кг, а зріст не перевищує 106 см. Вони були спеціально виведені з метою бути менше своїх попередників.

темперамент

Від сором’язливого до екстравертного. Невеликий розмір робить їх менш страшними для дітей. Семирічна дитина може без праці доїти навчену і слухняну мініатюрну молочну корову.

переваги

Виробляє від 18 до 22 л молока в день, відповідно на вашому столі завжди будуть свіжі вершки, сир, масло, сир і йогурт.

міні корова з телям
Корови повинні бродити по пасовиську, їсти траву і приймати сонячні ванни. Для мініатюрної молочної корови потрібно щонайменше 2000 кв. м. простору. Їй знадобиться комору для годування, доїння і проживання. В середньому, в день вона споживає близько 11 кг сіна, 1 кг зерна і 27 л води при регулярному доїнні.

Карликові корови вимагають стільки ж сил на утримання, що і звичайні види.

міні бики

міні бик
Декстер, Херефорд, Лонгхорн, Джерсі, Лоулайн (міні-Ангус) і Зебу є найпопулярнішими породами. Міні-Зебу важить від 90 до 220 кг, в той час як міні-Декстер і Херефорда досягають 450 кг.

застосування

Карликові бики використовуються переважно в Немеханічні сільському господарстві і виступах на виставках, ярмарках і парадах.

карликові кури

півень і курка бентамки
Найзнаменитіші серед мініатюрних курей — карликові бентамки. Вони в 2 рази менше і легше стандартних домашніх птахів. В середньому, вони важать не більше 500 м бентамки часто використовуються в декоративних цілях зі своїми красивими пір’ям на ногах і широкими віяловими хвостами. Багато звичайних кури мають свою зменшену копію, але існує також кілька унікальних карликових порід бентамок без великих родичів. Наприклад, голландські та Сібрайт бентамки.

оцінка заводчиків

Деякі фермери відзначають, що спостереження за поведінкою зграї крихітних курей розслабляє їх і піднімає настрій.

карликова курка
Карликові бентамки, немов великі курчата. Деякі з них доброзичливі і з задоволенням даються в руки. Інші ж, навпаки, абсолютно дикі.

переваги

Яйця бентамок за розміром складають половину стандартного курячого яйця, при цьому вони настільки ж корисні. Кури поїдають коників, личинок та інших шкідників, а їх послід є чудовим компостну інгредієнтом.

сімейство маленьких курей
Для стада з 6 курей плануйте курник, розміром 2 на 2 метри з гніздовими ящиками, місцем для відпочинку і обігрівом взимку, а також загін на свіжому повітрі, захищений сіткою від хижаків. Кури щодня мають потребу в їжі і воді, яйця також необхідно збирати кожен день. Одна квочка споживає 1-2 чашки корму в день. Бентамки люблять дрібно порізані овочі, але їх залишки вам доведеться ретельно прибирати, щоб не привертати мух.

Змії, ласки, яструби, собаки та інші хижаки можуть в одну мить знищити все стадо. Бентамки, як і більшість курей, схильні до хворобами. Завжди мийте руки з милом до і після контакту з ними, як для їх захисту, так і для вашої власної.

карликові вівці

Вівці вважаються карликовими, якщо їх зростання знаходиться в діапазоні від 48 до 60 см. Особин нижче цієї позначки називають «іграшковими» вівцями.

карликові коні

собака і карликова кінь
Після чотирьох століть селекції, фахівцям вдалося вивести мініатюрну кінь, зростання якої не перевищує 86 см, а вага коливається між 70 і 110 кг. Ці розміри пропорційні розмірам звичайних коней.

Якщо великі коні вас лякають, то карликових ви знайдете милими і доброзичливими.

темперамент

Міні конячки розумні і легко навчаються. Більшість з них виховують слухняними і привчають до рук.

карликова кінь
Деякі власники запрягають своїх карликових коней в невеликі вози або використовують їх як в’ючних тварин для піших подорожей з рюкзаками. Ці тварини здатні переносити вагу до 31 кг.

сімейство маленьких коней
Дві особини можуть спокійно пастися на території в 4 кв. км. Навіть після дня на пасовищі їм потрібно хоча б 2 чашки зерна в день. Взимку кожного коня необхідний сухий корм в розмірі 2% від її ваги щодня — це, в середньому, 2 кг. Забезпечте надійне сухе укриття з хорошим захистом від вітру розміром 2,5 на 3,6 м. Більшість карликових коней відрощують волосяний покрив, що захищає їх від холоду. Тому вони із задоволенням проводять час на вулиці в самі снігові дні. Нагрівач не потрібно навіть в холодну пору.

Карликова кінь — НЕ щеня. Ретельно вивчіть інформацію про цих тварин і приготуйтеся витратити час на їх навчання.

Ви дізналися про декілька поширених видах карликових сільськогосподарських тварин. Якщо ви детально вивчіть конкретний вид, який плануєте розводити на фермі, то трудовитрати на цей процес зможете зменшити в рази. В умовах нестачі місця і площі ділянки, вирощування мініатюрних корів і курей буде відмінним рішенням.

Відео про ферму з карликовими коровами