Каланхое — лікування нежиті у дітей, лікувальні властивості, застосування + відео

Застосування каланхое від нежитю
З самого початку рослина привезли в Росію з заморських країн, саме, як загадкове лікарська рослина, яке допомогло врятувати моряка від тропічної лихоманки. Коли рослина прижилася, як кімнатна рослина, виявилася його краса. Розберемося, як можна лікуватися каланхое. Чи є протипоказання для застосування цілющого соку. При цьому потрібно зазначити, що серед численних сортів тільки каланхое перистий і каланхое Дегремона є лікарськими рослинами.

Читайте також статтю: лікувальні властивості каланхое!

В яких випадках застосовують лікування каланхое

Каланхое перистий - відмінний засіб від застуди
Найчастіше рослина одночасно з розведеним соком цибулі використовують при застуді і нежиті. Ефективний від і при застарілих проявах хвороби. Він ефективно застосовується, оскільки володіє:

• властивості антисептика;
  • протизапальну дію;
  • сприяє згортання крові;
  • очищає рани від нагноєння;
  • сприяє затягуванню ран.

Сік каланхое продається в аптеці
Ефективне застосування соку каланхое від нежиті як у дітей, так і у дорослих. Для цього джгутик з марлі змочують соком каланхое і протирають слизові оболонки по кілька разів на день. Можна приготувати відвар з листя рослини. При цьому відвар повинен настоятися протягом декількох годин і в теплому вигляді може застосовуватися для закапування в ніс дитини. Це допомагає виділенню рідини і оберігає від ускладнень. Відвар каланхое в ніс дитині потрібно закопувати дбайливо, щоб крапельницею не завдати травму обертаючому і плакав малюкові.

Отоларингологи пропонують закопувати сік каланхое в ніс як профілактичний засіб перед епідемією ГРЗ і грипу.

Дітям від нежиті капають відвар листя каланхое
Необхідно зрозуміти, що саме для дітей відвар найбільш підходить для полегшення стану. Відвар не обпалює слизову оболонку і полегшує стан дитини. При цьому каланхое лікує нежить у дітей дуже ефективно і без перекладу запалення в хронічну форму. Однак чистий сік володіє невеликою пекучістю. Ніжна слизова маляток може постраждати. Тому сік каланхое від нежиті дітям закапувати не рекомендується.

Лікування шкірних захворювань

Необхідно використовувати сік і м'якоть листя каланхое
Застосування лікувальних властивостей каланхое на шкірних покривах у вигляді размятой маси застосовують для зупинки крові зі свіжої рани. Дія спрямована на прискорення згортання крові. Розім’яті свіже листя прикладають до новоутворень для лікування папілом і бородавок. Це вірусні захворювання шкіри, що важко піддаються лікуванню.

Маска з екстрактом каланхое
В інших випадках користуються соком каланхое. При цьому полегшення настає навіть при такому грізному захворюванні, як бешиха шкірних покривів. Це інфекційна, що важко піддається лікуванню хвороба. У традиційній медицині лікувальні властивості каланхое застосовуються і створені лікарські форми у вигляді настоянок, мазей і соків. Для виробництва лікарських складів використовують стебло і листя рослини. При цьому для ефективності препарату розробляють форми з включенням інших компонентів. Гідність лікувального каланхое в тому, що він практично не має протипоказань.

Лікування внутрішніх органів

Приготування лікарського засобу для шлунка
З обережністю медики підходять до використання препаратів з каланхое для лікування внутрішньої порожнини. Однак потрібно згадати, що на батьківщині аборигени вживали цю рослину всередину, пили його сік при необхідності і не боялися. В даний час створені препарати для лікування запальних процесів в шлунку і на слизових тканинах кишечника.

Вже підтверджена його ефективність в процесі відновлення епітелію. Однак самолікування в цьому випадку неприпустимо. Але при виснажливої ​​печії, з’їдений листочок цієї рослини, в хвилини припиняє неприємний процес. Вважається, що каланхое є хорошим жовчогінним препаратом. Користуватися ним при запальних процесах дозволяє і те, що в каланхое немає дратують слизову речовин.

Лікування варикозного розширення вен

Каланхое перистий застосовують при лікуванні варикозу вен на ногах
Ще одна грізна хвороба, що важко піддається лікуванню, і пов’язана з неправильним способом життя, варикозне розширення вен. При цьому вени виступають на поверхні ніг, створюють вузли або підшкірну сіточку. Це не тільки негарно, але загрожує серйозними наслідками, аж до ампутації ноги. Настоянку каланхое на спирту наносять на ноги, починаючи від стоп вгору. Біль знімаються швидко, але щоб прибрати вузли потрібно терпляча щоденна робота протягом 4 місяців. При цьому не потрібно травмуючої операції.

Можна лікувати, накладаючи марлеву пов’язку з масою з подрібненого листя на виступаючі шишки. Полегшення настає швидко. Головне, через шкіру під час тривалого накладення компресів і настоянок проникають корисні речовини усередину, і підживлення отримує весь організм.

У лікувальних цілях використовують листя дорослих рослин
Лікування каланхое при гінекологічних проблемах пов’язано з його властивостями придушення інфекції та відновлення ділення клітин, затягування ран і знищення відмерлих клітин. Виходячи з корисності рослини, можна зробити висновок, що каланхое має бути в кожній родині.

Каланхое при виразці шлунка — відео