Як пити воскову міль і при яких захворюваннях, відео

Підкажіть, як пити воскову міль? Мама купила настоянку в фітоаптек, але інструкцію разом з флаконом не дали. У неї високий тиск, весь час на таблетках. Вирішила спробувати цю настойку — її дуже хвалила сусідка. Каже, що і загальне самопочуття краще стало, і тиск не так часто скаче.

як пити воскову міль
Бджолярі при слові «воскова міль» приходять в жах і біжать перевіряти свої вулика. Ця маленька метелик має неймовірну здатність і може погубити всю пасіку. Вірніше, її робота полягає в «заселенні» пасіки своїм потомством. А вже личинки молі активно їдять буквально все, що зустрінуть на своєму шляху. У хід йде і мед, і віск, і навіть рамки разом зі стінками вулика. Ненажерливі черв’ячки настільки всеїдні, що часто з’їдають і личинки бджіл. Парадокс, але такий спосіб життя воскової молі в результаті дає не тільки шкоду, але і величезну користь. Харчуючись продуктами бджільництва, вона перебирає на себе всі їхні властивості. У нетрадиційній медицині скористалися цим і навчилися готувати лікувальні настоянки на основі личинок і спирту. Як пити воскову міль, залежить від мети прийому і конкретної хвороби. Якщо для профілактики доза найчастіше разова (за день), то в лікувальних цілях це зазвичай триразовий прийом.

Лікувальні властивості воскової молі

воскова міль
Настоянка на личинках шкідника здатна допомогти при багатьох проблемах, а саме:

• травної системи;
  • в області неврології, гінекології, урології, онкології;
  • з респіраторно-дихальними захворюваннями, в тому числі і туберкульоз;
  • серцево-судинної системи;
  • захворюваннях печінки і шлунка.

Як пити воскову міль для профілактики?

настоянка воскової молі
З метою попередження виникнення проблем в організмі засіб приймають в невеликих кількостях раз в день. Це потрібно робити до їжі, і відразу не ковтати ліки, а трохи потримати в роті. Слід пропити 3-місячний курс, зробити 1 місяць перерви, і знову повторити прийом.

Дозування залежить від віку:

• для дорослої людини вона обчислюється, виходячи з маси тіла: 3 краплі настоянки на кожен десяток кілограм;
  • до дітей застосовується інший алгоритм: краплі дорівнюють кількості років у дитини.

Для дітей курс триває також 3 місяці, але з перервами. Кожні три тижні необхідно припиняти прийом на таку ж кількість часу. І ще один момент: якщо дорослі використовують настоянку, то дітям дозволено тільки екстракт (настоянка, розбавлена ​​водою).

Особливості прийому воскової молі для лікування

настоянка
У лікувальних цілях настоянку вживають триразовим прийомом натщесерце перед основними прийомами їжі. Курс лікування і дозування залежить від конкретної хвороби, а саме (розрахунок дан, виходячи з кількості крапель на кожні 10 кг ваги):

1. Туберкульоз: від 3 до 6 крапель (залежно від концентрації настоянки), триразовий прийом, курс — від 3 місяців.
  2. бронхіт: максимальна разова доза — 20 крапель, дворазовий прийом, курс — 1,5 місяця.
  3. Реабілітація після інфаркту / інсульту, при хворобах серця і судин: від 2 до 9 крапель (різниця в концентрації), дворазовий прийом, курс 3 місяці.
  4. Проблеми в статевій сфері: від 2 до 5 крапель, триразовий прийом, курс — 3 місяці.
  5. Респіраторні захворювання: від 1 до 7 крапель, дворазовий прийом до одужання (максимум 1,5 місяці).
  6. Онкологія: від 2 до 11 крапель, триразовий прийом, курс 3 місяці.

Варто враховувати, що застосування будь-якого препарату на основі воскової молі протипоказано, якщо є алергія на мед. З огляду на спиртової основи не рекомендується давати засіб вагітним, годуючим і маленьким дітям.

Відео про корисні властивості і застосування настойки вогнівки