Грунт для газону, яка повинна бути відео

Нарешті і наша сім’я приєдналася до касти дачників. В цьому році купили ділянку з будиночком, облагороджуємо. Вирішили перед будинком посіяти газонну траву для зручності і краси. Ось тільки грунт для газону, яка повинна бути, і не знаємо. Допоможіть порадою.

Як тільки ви вирішили посіяти газон, перед вами стає багато питань. Для початку вам необхідно підготувати ділянку під посів, видалити все сміття, коріння і пні. Визначитися з тим, яка буде грунт для газону, яка повинна бути підживлення. Далі організувати ущільнення верхнього шару грунту. Всі ці підготовчі етапи необхідно пройти і для посіву трави, і для пристрою рулонного газону. Розглянемо всі операції більш докладно.

Самостійна підготовка ділянки під газон

Якщо ви обробляєте ділянку, який раніше не був облагороджений, то вам доведеться зустрінеться з деякими труднощами. Для початку, ви повинні прибрати повністю все сміття з території: камені, гілки, будівельні відходи і так далі. Доріжки теж доведеться прибрати повністю, так як все це зможе перешкодити подальшій обробці ділянки.

Перекопка грунту під газон

Подальші дії з підготовки ґрунту полягають в перекопуванні землі. При використанні якісного грунту, необхідно скопати територію на глибину не більше одного багнета лопати, обов’язково розбиваючи при цьому шматки ґрунту. Під час процесу додавайте в грунт добрива або компост.

Якщо ділянка давно не був підданий ніякої обробці, то потрібно більш ретельна перекопування:

• Розбийте ділянку під газон на більш маленькі ділянки, на кожній з яких зніміть верхній шар грунту і відкладіть його в сторону;
  • Нижній шар землі обробіть вилами;
  • Зніміть шар з другої ділянки і заповніть їй першу;
  • Повторіть дії з першим ділянкою.

Вирівнювання грунту на ділянці

Після перекопування ділянки, пройдіться по ньому граблями. Огляньте ділянку і визначте чи достатньо він рівний. Якщо ви виявили пагорби, то землю з них перемістіть в низини, тим самим вирівнявши рівень землі.

Завершальний етап підготовки

Після вирівнювання землі, утрамбуйте її самостійно дрібними кроками або за допомогою катка. Виконується це для того, щоб грунт після дощу не просів нерівномірно. Після першої утрамбовки, пройдіться по ділянці граблями і утрамбуйте ще раз.

Після всіх маніпуляцій ви отримаєте ідеальний ділянку під газон.

Відео: підготовка землі для газону