Долмер з Китаю — пристрій для закручування голубців, відео

прилад для приготування голубців
Голубці — це улюблене блюдо як дорослих, так і дітей. Однак, щоб приготувати їх, необхідно витратити купу часу. Адже закручувати голубці досить довго і клопітно. Саме через цю причину багато господинь готують «ліниві» голубці, які набагато простіше зробити.

Але тепер, щоб зробити справжні голубці, не потрібно вручну закручувати кожен голубець. Адже на ринку з’явився універсальний прилад для закручування голубців (долмер), рулетів і так далі. З його допомогою голубці будуть одного розміру. Крім того, в долмере можна виставити діаметр рулетика — 10, 15 або 22 мм.

Долмер дуже простий у використанні. Необхідно покласти лист винограду або капусти на стрічку і закріпити його. Потім викласти в спеціальну виїмку трохи фаршу. Ні в якому разі не потрібно класти начинку на середину листа, так як пристрій не зможе працювати правильно. Після цього потрібно просто посунути каретку до упору. Закручений голубець виявиться в спеціальному відсіку.голубці швидко і просто

Переваги пристрою для закручування голубців:

1. Простота. Більше не потрібно відмовлятися від справжніх голубців, адже їх можна легко закрутити.
  2. Швидкість. Процес закручування голубца відбувається за лічені хвилини.
  3. Компактність. Пристрій не займає багато місця на кухні.
  4. Швидке очищення. Після увімкнення, апарат можна швидко і легко промити під водою вручну або ж в посудомийній машині.

долмер
Пристрій для закручування голубців має бути у кожної господині. Але в яку ціну воно обійдеться? В інтернет-магазинах України і Росії прилад можна купити за 580 рублів. Ціна досить непогана.долмер в інтернет-магазині

Однак на сайті Аліекспресс це ж пристрій можна купити всього за 417 рублів. Ця сума майже на 170 рублів менше тієї, яку пропонує вітчизняний виробник.долмер на Аліекспресс

Характеристики китайського приладу для закручування рулетів:

• матеріал — пластик;
  • довжина — 37 см;
  • є присоски на дні приладу;
  • колір — синій з білим.

готуємо долму
Пристрій для закручування голубців найкраще купувати саме на сайті Аліекспресс. Адже ціна китайського виробника трохи менше ціни вітчизняного виробника. Крім того, характеристики товару абсолютно не відрізняються. Голубці вийдуть смачними будь-якого пристрою.