Дизайн саду і городу, ландшафтний дизайн садової ділянки

міні-альтанка
Якщо ви є щасливим володарем земельної ділянки або розкішного саду біля будинку, вам напевно буде цікаво дізнатися про те, як створити оригінальний дизайн саду і городу своїми руками. Існує багато способів прикрасити територію, але найцікавіше те, що зробити це можна за допомогою підручних засобів, причому вийде красиво і з «родзинкою».

Починаємо втілювати придуманий ландшафтний дизайн в реальність!

Якщо на вашій ділянці є дерева, не поспішайте їх вирубувати, по-перше — домашні плоди корисніше магазинних, а по-друге, дерева можна грамотно включити в ландшафтний дизайн.

В їх мереживній тіні можна облаштувати зону відпочинку: встановити альтанку або повісити гамак, поблизу яких обов’язково повинні знаходитися кам’яні фігурки тварин — це символ успіху і багатства.

Якщо ви тільки збираєтеся садити дерева, віддавайте перевагу плодовим. Під хвойними погано ростуть квіти, тому поєднувати ялинки з трояндами не вийде. Найкращий варіант — це розділити ділянку на функціональні зони: для квітів, дерев, відпочинку, шашликів і дружних посиденьок з друзями.

Ландшафтний дизайн садової ділянки з оригінальними фігурками

жаба
Фігурки тварин, які стануть прекрасним доповненням до доглянутим газонах, декоративного каміння і акуратним деревам. Який би ландшафтний дизайн садової ділянки ви не вибрали, декоративні фігурки його доповнять.

Отже, робимо жабу. Нам знадобиться:

• цементна суміш
  • Зелений барвник для цементу
  • Форма жаби (можна купити в будівельному магазині або взяти форму для торта і іншої випічки)
  • клей
  • Губка
  • Стеки для ліплення
  • старе відро
  • Рейка з дерева
  • викрутка
  • папір
  • Для прикраси: шматочки плитки або битого скла
  • Для безпеки: гумові рукавички, респіратор і захисні окуляри

починаємо роботу

1. Чверть сухої суміші відкладіть в пакет, решту перемішайте в відрі з водою і барвником до консистенції густої сметани.
  2. В пластикову форму викладіть суміш і добре утрамбувати. Заповнивши форму до половини, потрясіть, постукайте по ній, щоб вийшли бульбашки повітря.
  3. Повністю заповнивши форму, зніміть дерев’яною рейкою залишки розчину. Залиште на кілька годин, і коли розчин почне перетворюватися в камінь, вирівняйте стеками майбутню жабу. Залиште сохнути на 2 дня.
  4. Потім підкладіть під дно дощечку і обережно переверніть, зніміть форму.
  5. За допомогою плоскої викрутки видаліть напливи каменя з боків.
  6. Тепер справа за малим: декорувати жабеня. Очі можна зробити з кольорових камінців, спинку прикрасити битим склом — клеїться все це на клей.
  7. З відсипаної спочатку роботи суміші, зробіть розчин і заповніть ним зазори між склом. Губкою зніміть зі скляною мозаїки надлишки розчину.

Камінь готовий — дайте йому тиждень настоятися, і можна сміливо впроваджувати саморобку в ландшафтний дизайн садової ділянки. Таких виробів можна зробити кілька і прикрасити ними сад по периметру або посадити жаб на початку доріжки, що веде до будинку — варіантів море.

Краса вашої ділянки!

На завершення хочеться сказати, що краса ландшафтного дизайну території безпосередньо залежить від вашої фантазії. Існують різні види дизайну саду, але дуже важливо виділити один і не змішувати стилі. Наприклад, якщо вам сподобалася класика з гладко стриженими газонами і кам’яними колонами — дотримуйтеся її у всіх деталях. Але якщо ви вирішили прикрашати територію своїми руками, намагайтеся кожну дрібницю робити з любов’ю!

Відео-урок по дизайну саду і городу