Дитячий гамак з Китаю — місце відпочинку та ігор, вартість виробу, відео

дитячий гамак в кімнаті
Коли вся робота по саду завершена, хочеться трохи відпочити серед красивих квітів і прекрасного ставка. Але щоб відпочивалось в саду ще краще, можна придбати зручні сидіння для природи. Наприклад, гойдалки або гамак. До речі, для дітей теж є цікаві варіанти. Давайте розглянемо один з них.

місце для ігор і відпочинку
Дитяче крісло гамак — це те, що потрібно для відпочинку дітей в саду. Таке крісло підійде як для непосид, які з легкістю можуть покрутитися в ньому, так і для спокійних діточок, які хочуть трохи відпочити і почитати книгу на природі. У такому зручному місці засне будь-яка дитина.

У дитячому гамаку можна навіть грати. Тому він стане улюбленим місцем розваги вашої дитини. Адже одного разу спробувавши розважитися в гамаку, його буде складно витягнути звідти. Крім того, гамак на природі — це ще одна причина, завдяки якій дитину можна витягти на свіже повітря.

Переваги дитячого гамака:

1. Зручне місце для розваг і відпочинку.
  2. Легко стирається.
  3. Екологічно чистий матеріал.
  4. Швидко складається і встановлюється.
  5. Легко підвішується як в будинку, так і на вулиці.
  6. Не займає багато місця.

Не варто турбуватися про безпеку. Дитячий гамак оснащений надійною і безпечною системою підвісу. Саме тому він здатний стійко перенести будь-які ігри та пустощі дитини. Але пам’ятайте, що дитячий гамак підходить тільки для дітей і розрахований на невелике навантаження, так що дорослим навіть не варто пробувати сідати в нього.

дитячий гамак в інтернет-магазині
Але залишається головне питання: у скільки обійдеться такий дитячий гамак? В інтернет-магазинах України і Росії цей товар коштує 6 237 рублів. Досить велика сума для дитячого гамака. Адже навіть дорослий гамак коштує дешевше.

дитячий гамак на Аліекспресс
А ось на сайті Аліекспресс такий же гамак коштує всього лише 2 286 рублів. Це майже в три рази дешевше, ніж у вітчизняному магазині. А адже китайський і вітчизняний гамак нічим не відрізняються.

Характеристики китайського дитячого гамака:

• висота — 150 см;
  • ширина — 70 см;
  • вантажопідйомність — 80 кг;
  • матеріал — бавовна;
  • підходить для дітей від 3 до 10 років;
  • матеріал пряжки — сталь;
  • колір — фіолетовий, синій, зелений, червоний.

Як бачите, краще купувати дитячий гамак у китайського виробника. Адже його характеристики не відрізняються від вітчизняних гамаків, та й коштує китайський товар в кілька разів дешевше.