Будинки незвичайної форми, цікаві проекти в різних країнах, відео

музичний будинок
У цій статті ми підготували добірку унікальних будинків з незвичайним дизайном і стилем. Звичними формами сьогодні вже нікого не здивуєш, тому людська фантазія шукає все нові і нові способи реалізації найсміливіших задумів.

будинок Nautilus

будинок в Мехіко
Це приголомшливе споруда знаходиться в Мехіко. Проживає в ньому сімейна пара з двома дітьми, яка прийняла рішення переїхати сюди подалі від міської суєти. живої сад всередині будинку
Спроектував споруду майстер органічної архітектури Хав’єр Сеносіан.

Кубічний будинок у Нідерландах

кубічний будинок зовні
Незвичайне житло було побудовано в 70-х роках за проектом архітектора Піта Блома. Його ідеєю було створення «міського лісу», в якому кожен будинок буде представляти окрему дерево.приміщення кубічного будинку

Будинок-корзина в США

будинок кошик
Цікаве будівлю зовні схоже на гігантську кошик для пікніка. Воно було спроектовано для відомої американської будівельної компанії і обійшлося замовникові більш ніж в 30 мільйонів доларів. Для зведення конструкції площею понад 18 кв. км. знадобилося 2 роки.будинок кошик з висоти

Будинок площею 1 кв. м.

переносний маленький будиночок
У 2012 році архітектор Ван Бо Ле-Менцель представив громадськості своє творіння — найменший у світі будинок, площа якого становить всього 1 кв. м. Цей проект вважається дуже перспективним і занесений в книгу рекордів Гіннеса. У вертикальному положенні в житло можна сидіти, читати і дивитися у вікно. мініатюрний будинок
Якщо покласти його на бік, з’являється можливість спати на прикріпленою до стіни ліжка. Конструкція легко складається і переміщається, оскільки має маленькі колеса і важить всього 40 кг. Оренда таких будинків в Берліні дуже затребувана і коштує всього 1 євро на добу.

Будинок-літак в США

будинок літак
У 90-х роках в Міссісіпі через місто Бенойт пройшов сильний шторм, який повністю знищив будинок жінки на ім’я Джоан Ассера. В її кишені залишилося лише 2000 доларів, які вона витратила на покупку списаного Боїнга 727. Літак перевезли і встановили на березі річки в живописному місці. Там, де раніше знаходився перший клас, тепер розташована спальня, а шикарна ванна кімната з гарним видом з вікна встановлена ​​в кабіні. Аварійні виходи використовуються як вентиляція для приміщення вітальні, а над чотирма туалетами і раніше символічно висять таблички «не курити». В цілому, на облаштування та транспортування літака було витрачено близько 25000 доларів. Джоан планує продавати це незвичайне житло, оскільки хоче переїхати в більш просторий літак 747-ї моделі.

Нафтова платформа

будинок на нафтовій платформі
У 1967 році колишній англійський майор Педді Бейтс вирішив облаштуватися на покинутій нафтовій платформі, розташованій в Північному морі. Після цього зареєстрував її як справжнісіньке князівство, яке називав «Князівство Сіленд». Це маленьке відособлене держава має свою грошову одиницю і герб. мешканці нафтової платформи
Платформа Рафс-Тауер є популярним туристичним об’єктом. Примітно, що за недовге життя князівства в ньому навіть була спроба державного перевороту.

перевернутий будинок

будинок догори ногами
Цей дивний будинок є пам’яткою містечка Шимбарк в Польщі. Конструкція розташована догори ногами, а вхід здійснюється через вікно на горищі. На спорудження пішло менше півроку, а символізує вона переворот у свідомості людей, що трапився в епоху комунізму. Автор цього творіння — Даніель Чапевскі. кімната перевернутого будинку
Всередині всі об’єкти розташовані також догори ногами: стільці, столи, телевізор, квіткові горщики звисають зі стелі. Туристи відзначають, що довго знаходиться в цьому просторі не виходить, оскільки вони починають страждати запамороченням.

будинок Сутягіна

дерев'яний будинок в 13 поверхів
Наша Батьківщина теж може здивувати туриста незвичайними будівлями. Микола Сутягін створив це дерев’яна будівля без єдиного цвяха. З висоти в 13 поверхів відкривається приголомшливий вид на Біле море. Вважається, що це найвищий дерев’яний будинок у світі. дерев'яний будинок без цвяхів
Сьогодні власник проживає на нижньому поверсі і проводить екскурсії по цьому цікавому дому. На жаль, ні відновленням, ні реставрацією його вже ніхто не займається, і будова поступово руйнується.

Будинок на річці Дрина

будинок на річці Дрина
Тих, хто збирається сплавлятися по річці Дрина в Сербії очікує приємний і несподіваний сюрприз, а саме — хатина, розташована прямо посеред води. У далекому 1968 року місцева дітвора побудувала собі хатину на маленькому острівці. будиночок посеред річки
Надалі, погода не раз ламала стіну і дах, тому будинок перебудовували кілька разів. Сьогодні це популярний туристичний об’єкт в Сербії, який навіває атмосферу казки і перетворює навколишній пейзаж.

Підбірка в цій статті — лише мала частка тих вражаючих уяву будинків, що можна зустріти по всьому світу. Одні створюються професійними архітекторами, інші ж є творами звичайних любителів, але гірше від цього абсолютно не стають.