Аптечка першої допомоги, виробництво Китай, комплектація, ціна, відео

аптечка першої допомоги
Без аптечки на дачі не обійтися. Взагалі, дачний сезон повинен починатися з покупки не тільки розсади, але і аптечки, бо цей період не може пройти без будь-яких саден або ударів. Нерідко, працюючи з землею, можна наштовхнутися на скло і порізатися, або ж просто заробити скалку в палець, після чого рану просто необхідно обробити перекисом водню. Не кажучи вже про дітей, для яких дача — це величезна ігровий майданчик, і, зрозуміло, без травм, як би не хотілося, не обійдеться. Тому з міркувань безпеки і з метою надання першої допомоги аптечка на дачі повинна бути завжди на видному місці, і виділятися серед звичайних сумок і коробок. На сайті китайських товарів Аліекспресс представлена ​​непогана аптечка, вартість якої становить 182 рубля і 16 копійок, без урахування доставки. За доставку доведеться доплатити 41 рубль і 33 копійки, підсумкова сума складе 223 рубля і 49 копійок. аптечка на Аліекспресс

Характеристики товара:

• навантаження — 5 кг;
  • ємність — 12 л;
  • розмірність — 23 * 13 * 7,5 см;
  • особливості — розкладна, екологічна.

Аптечка сама по собі практично невагома, має червоний колір з білим хрестом в центрі — виділяється серед звичайних речей, що дуже зручно. Усередині аптечки є кілька відділів, де з легкістю помістяться ножиці або градусник, в «гратчастому» відсіку можна зберігати, наприклад, пластирі і гірчичники, а в основному відділі різні ампули і таблетки.

На сайті komus.ru представлені подібні аптечки, особливо виділяють універсальну аптечку ФЕСТ: аптечка ФЕСТ

Ця медична аптечка обійдеться вам в 371 рубль рівно, правда замовник не повідомляє, чи включена вартість доставки чи ні. Призначення даної аптечки безпосередньо розраховане на надання першої допомоги. Усередині кейса є знеболюючі медикаменти, дезінфікуючі засоби, бинти для перев’язки тощо, для надання першої допомоги.

Характеристики аптечки:

• матеріал — пластик;
  • розмір — 21 * 21 * 7,5 см;
  • термін придатності — 18 місяців від дати пакування.

Безумовно, аптечку необхідно мати під рукою і вдома, і на дачі, але набагато краще буде наповнити необхідними медикаментами її самостійно, а не купувати вже готову. Швидше і зручніше буде купити аптечку в будь-якій аптеці вашого міста, і чекати замовлення з Китаю — не доведеться, хіба що вам візуально сподобалася аптечка саме з сайту інтернет-магазину.