Креативна дитячий майданчик — ідеї дизайну ігрової зони для дітей різного віку, відео

креативна майданчик для дітей
З приходом тепла дача стає найпопулярнішим місцем перебування для більшості росіян. Хтось їде туди працювати, годинами піклуючись про городі і теплицях, кому-то хочеться відпочити від міської суєти на свіжому повітрі. Для тих, хто має дітей, питання дозвілля дитини постає дуже гостро, оскільки чадо може швидко занудьгувати без порції розваг.

Проблему легко вирішує ігровий майданчик, встановлена ​​на свіжому повітрі. У цій статті ми розповімо про цікаві ідеї таких розважальних зон і про те, як вони змінюються в залежності від віку дитини.

Критерії вибору ігрового комплексу

збірна майданчик
З огляду на хорошій затребуваності як готових моделей, так і зроблених на замовлення, виробники мають у своєму розпорядженні широким вибором конструкцій для будь-якої дачі. Зовнішність майбутнього майданчика буде залежати від:

• наявності вільної території, яку можна виділити під ігровий комплекс;
  • віку та вподобань дітей;
  • ліміту фінансових витрат.

Багатий вибір варіантів може поставити в глухий кут, тому відразу відсівайте зайві, спираючись виходячи з трьох наведених критеріїв.

Вік і інтереси дитини

Оскільки від віку дітей будуть прямо залежати їх переваги в іграх, про це критерії слід поговорити докладніше:

1. Дітям до 5 років не потрібні великі конструкції. Побудуйте для них пісочницю з тентом, який захистить від сонця, а також невеликі гойдалки з гіркою.дитячий майданчик для дітей до 5 років
  2. Хлопчики і дівчатка (6-7 років) дошкільного віку люблять багато лазити, тому ігрова зона для них повинна бути обладнана різними спортивними снарядами, похилими щитами з мотузками або виїмками за принципом скалодрома.ігровий майданчик для дітей 6-7 років
  3. У дітей до 12 років вже складаються тематичні інтереси (наприклад, при перегляді мультиків або грі в комп’ютер). Одним цікава космічна тема, інші хочуть свій піратський корабель. Залежно від пристрастей дитини ви можете замовити ту чи іншу готове рішення.ігровий майданчик для дітей 12 років
  4. У підлітковому віці слід зробити упор на фізичний розвиток. Турнік, канат, найпростіші тренажери і шведська стінка — ось кілька прикладів для наповнення ігрового майданчика.майданчик для підліткових ігор

Всі снаряди повинні бути розраховані на вагу дорослої людини, щоб ви могли грати разом з дітьми і допомагати їм виконувати спортивні вправи.

Для тих, чия сім’я велика, а вік домочадців абсолютно різний, оптимальним рішенням буде установка комбінованої дитячого майданчика для дачі, в якій будуть задоволені потреби і малюків, і підлітків. Якщо замовити готову модульну конструкцію, то її елементи можна буде замінювати і вдосконалити в майбутньому.комбінована дитячий майданчик для ігор

Вибираємо місце для ігрового майданчика

місце облаштування дитячого майданчика
Від того, наскільки правильно буде вибрано місце, буде залежати рівень комфорту і безпеку при грі. Існує кілька важливих моментів, які варто враховувати при плануванні конструкції.

Безпека понад усе

Створюючи проект майбутнього майданчика подбайте про те, щоб навколо всіх снарядів було досить вільного місця. Перед сходами повинна бути простір для розгону, а гірку слід робити не менше 2 м в довжину для дошкільнят і 3,5 м для дітей старшого віку.

безпечна зона для ігор
Всі елементи повинні бути відшліфовані і ошкуріть. Перевірте їх на наявність гострих кутів і кромок щоб виключити ймовірність отримання травми. Підстави гойдалок слід недостатньо просто закопати в землю. Їх необхідно забетонувати.

комфортна зона для відпочинку дітей
Подумайте про тип покриття. Воно повинно бути досить м’яким, щоб мінімізувати біль від падінь, не ковзати і бути екологічно чистим. Одним з універсальних варіантів є газон, проте, після дощу він досить слизький, і необхідно почекати перш, ніж відновлювати гри.

сучасний дизайн дитячого майданчика
Другим натуральним матеріалом буде пісок. Він м’який і недорогий, але в плані прибирання суттєво програє газону. Піщинки будуть розлітатися по ділянці, так що за чистотою доведеться стежити набагато частіше.

безпечний пластик для дитячого майданчика
Гумова плитка і пластик — це довговічні і надійні варіанти, які легко монтуються і прості в догляді.

многофункціональнач дитячий майданчик
Продумайте дизайн і безпеку конструкції перш, ніж братися за роботу. Тоді ваша дитина буде задоволений і щасливий, а ви — спокійні за його здоров’я і дозвілля.

Дизайн дитячого майданчика на дачі — відео