Перейти до контенту

Зав’язь універсальна інструкція із застосування, дозування, відео

зав'язь універсальна інструкція із застосування

Одним з найпопулярніших засобів для стимуляції плодоутворення вважається «Зав’язь універсальна», інструкція із застосування якого рекомендує застосовувати препарат для посилення завязиваемості плодів. Він забезпечує утворення зав’язей, ріст плодів і високу врожайність навіть у несприятливих погодних умовах, при дефіциті комах-запилювачів.

Основні характеристики

стимулятор плодоутворення

Біостимулятор має природне походження, до складу препарату «Зав’язь» входять натрієві солі гіббереллінових кислот. Гібереліни концентруються в листі, насінні, плодах, є своєрідними «гормонами молодості». Речовина являє собою регулятор цвітіння і дозрівання плодів.

Засіб належить до 3 класу небезпеки, нетоксичний для людини, комах і мікрофауни грунту. «Зав’язь універсальна» не впливає на наземні і підземні води, не скупчується в тканинах рослин, грунті.

Препарат випускають розфасованим в пакети по 2 м Виробник – вітчизняна компанія ТОВ «Оратанія». Зберігати його можна при температурі не більше + 25 ° C в герметично закритій упаковці в темному провітрюваному приміщенні. Місце зберігання повинно бути недоступним для дітей. Максимальний термін без втрати ефективності – 2 роки.

Готовий робочий розчин зберігають не більше 24 годин в темному приміщенні з температурою не вище + 20 ° C в щільно закритій тарі.

метод дії

збільшення врожайності

Стимулятор плодоутворення «Зав’язь» діє таким чином:

• знижує кількість опалого зав’язей, збільшує врожайність до 30%;
  • підвищує товарні якості – розмір плода, вміст цукру в м’якоті;
  • знижує ймовірність псування плодів під час тривалого зберігання;
  • пролонгує процес цвітіння, за рахунок чого збільшується кількість зав’язей;
  • сприяє нарощуванню зеленої маси рослини;
  • зміцнює імунітет;
  • підвищує адаптаційні можливості рослин до несприятливих погодних умов;
  • знижує тривалість дозрівання врожаю.

«Зав’язь універсальна»: інструкція із застосування

Інструкція по застосуванню

При приготуванні розчину і надалі обприскуванні потрібно дотримуватися точне дозування згідно з інструкцією із застосування до «Зав’язі універсальної». Надлишок діючої речовини в тканинах рослини порушує природні процеси росту, може уповільнити формування плодів і нарощування зеленої маси.

Правила використання та запобіжні заходи

необхідно дотримуватися техніки безпеки

Правила застосування:

1. Базовий розчин готують з 1 пакету порошку, який розчиняють у воді (від 1 до 1,5 л), перемішують, заливають в розпилювач.
  2. Обприскування проводять в теплу погоду вранці або ввечері після заходу сонця.
  3. Термін зберігання готового розчину – до 24 годин.
  4. Найбільшу ефективність препарат дає в період посухи, під час різких коливань температур, весняних заморозків, скорочує ризики для формуються зав’язі.

Спеціальні засоби захисту не потрібні, після обприскування необхідно вимити руки, обличчя і змінити одяг.

Перед роботою з порошком і готовим розчином важливо захистити обличчя марлевою пов’язкою або респіратором, на руки надіти рукавички, всі відкриті ділянки тіла повинні бути прикриті одягом.

При попаданні розчину в ротову порожнину або на слизові носа, очей необхідно промити ділянку ураження з милом і чистою проточною водою. При ковтанні розчину рекомендують випити 2 склянки води і сорбент.

Плюси і мінуси

плюси і мінуси препарату

плюси:

• швидко засвоюється рослиною;
  • не шкодить комахою і людям;
  • підходить для обробки насіння і саджанців;
  • підвищує імунітет до грибкових захворювань;
  • скорочує термін дозрівання плодів на 7 днів.

мінуси:

• вимагає дотримання дозування, надлишок знижує смакові якості плодів;
  • необхідна точкова обробка кожного куща;
  • активно діє при яскравому освітленні, тому обробку проводять тільки в сонячну погоду.

Гіберелін, що входить до складу біостимулятора, специфічний не тільки для видових груп і рослин, а й для окремих сортів. Деякі культури погано переносять таку обробку.

Підвищення обсягу врожаю, поліпшення смакових якість плодів, прискорення дозрівання – основна мета городника. Коли застосовують «Зав’язь», рослини не тільки дають більше повноцінних зав’язей, а й стають несхильним захворювань, перепадів температур, засух.

Препарат для підвищення родючості – відео