Загін для собак своїми руками на дачі, як зробити, відео

вольєр для собаки на дачі
Домашні вихованці завжди викликали у людей захоплення, тому вони і намагаються з любов’ю доглядати за улюбленцями. Зробити своїми руками загін для собак — це воістину шляхетна справа. Адже тварина не може самостійно створити собі комфортні умови, щоб безтурботно існувати поруч з людьми. Кожному власнику собаки необхідно грамотно обладнати місце її проживання на території заміського будинку і в квартирі.

Вольєр — це особлива ділянка, на якому тварина приймає їжу, спить і активно рухається. Практично знаходиться в ньому 24 години на добу.

Загальні характеристики споруди і позитивні моменти

Ззручність і надійність
ачастую якісний загін для собак є затишне місце, яке має спеціальну огорожу по всьому периметру і надійний дах. Його площа безпосередньо залежить від породи домашнього вихованця. Для дрібних особин досить 6 м², середніх — близько 10 м², великі породи комфортно почувають себе в загоні понад 10 м². Крім того, у споруди повинна бути як мінімум одна глуха стіна, яка захищає собаку від негоди.

Відкрита частина вольєра зазвичай виконана з наступних матеріалів:

• металевих труб;
  • сітки-рабиці;
  • кованих елементів;
  • сітки зварного характеру;
  • залізних прутів;
  • дерева.

критий загін з будкою
Комфортабельний собачий загін повинен мати три основні зони:

• буда для сну або лежанка;
  • місце годування, де стоїть ємність з водою і миска для їжі;
  • зона активного проведення часу.

Практика показує, якщо собака позбавлена ​​такого місця проживання, вона може озлобитися і навіть накинутися на свого господаря.

вольєр для вівчарки
Безумовно, вихованець «спасибі» не скаже хазяїнові, зате він завжди відчуває свободу, адже він не сидить постійно на прив’язі. Коли пес линяє, шерсть знаходиться в одному місці, а не літає по всьому двору. До того ж вірний друг знає своє місце, що впливає на його поведінку. Тому загін для собак можна порівняти з тихою гаванню в цьому неспокійному світі.

Головні принципи створення вольєра на дачній ділянці

план великого загону
Оскільки собаки бувають різних розмірів, їх місцеперебування у дворі заміського будинку повинна відповідати їх величині. Нікому не прийде в голову побудувати вольєр для такси, з площею понад 10 м², який підійде для сенбернара. Тому важливо знати головні принципи того, як зробити загін для собаки найкращим чином і порадіти разом з нею.

Перш за все, необхідно приготувати такі матеріали:

• цегла;
  • цемент;
  • пісок;
  • дерев’яні доски;
  • лак для дерева;
  • зварна сітка;
  • покриття для даху (шифер, металочерепиця);
  • мінеральна вата;
  • металеві труби;
  • цвяхи;
  • саморізи.

Основні принципи споруди вольєра допомагають дачникам зводити загін для собак своїми руками будь-якого розміру. Головне правильно зробити розрахунок.

надійний захист від дощу і снігу
Будівництво вольєра починається з розмітки ділянки і зведення фундаменту. По всьому периметру виривають неглибоку траншею і заповнюють її піском і камінням. У кутах встановлюють металеві труби висотою не нижче 2,5 м. закладка фундаменту для загону
Далі готують цементний розчин і заливають його в траншею. Через добу приступають до пристрою підлоги.

Щоб собака відчувала себе комфортно в загоні, підлогу бажано зробити під невеликим нахилом.

Коли стяжка висохне, поверхню застеляють утеплювачем, а вже зверху прибивають дошки. Такий підхід до справи захистить пса від непередбачених захворювань. Наступний етап — глуха стіна, яку викладають з цегли. Потім до стовпів приварюють огорожу і встановлюють металеву раму і двері.пол і дах

Шматочок собачого «раю» в квартирі

вольєр для собаки в квартирі
Щоб з любов’ю піклуватися про домашніх вихованців, мудрі господарі розуміють їх потребу попустувати. Тому багато хто воліє встановити в квартирі загін для собак і подарувати їм власний простір.

манеж для цуценят
Вольєр у вигляді манежу підійде для самки, у якій народилися цуценята. Так вона вільно зможе гуляти по квартирі, чого не скажеш про малюків. Загони бувають:

• металеві;металевий вольєр
  • дерев’яні;дерев'яний загін для цуценят
  • пластикові;пластиковий вольєр
  • з ДСП;загін з дсп
  • з картону.вольєр з картону

Спорудити вольєр в квартирі можна зі звичайної сітки. Для цього необхідно взяти наступний набір предметів:

• сітку (бажано рабиця);
  • прути з металу;
  • дріт з гнучкого матеріалу;
  • плоскогубці;
  • петлі для дверей.

улюбленці відпочивають
Приступаючи до справи, вибирають відповідну форму, наприклад — прямокутник. Потім із прутів роблять каркас, який з трьох сторін обтягують сіткою. Деталі з’єднують за допомогою шматочків дроту. Вільну частину «стіни» з’єднують хвірткою. Пол покривають клейонкою, якщо загін зроблений для матері з цуценятами. Такий шматочок «раю» надасть мирне співіснування домашніх вихованців і людей.

Щоб господарям було зручно прибирати вольєр, де живуть цуценята, на клейонку бажано покласти щільні пелюшки.

Загін-для великої собаки — відео