Ворота з профнастилу з хвірткою — орні конструкція, виготовлення своїми руками, відео

ворота з хвірткою з профнастилу
Проживаючи в приватному будинку, кожна людина з цілком зрозумілих причин хоче не тільки захистити свою ділянку від сторонніх, але і встановити на ньому зручні ворота з хвірткою. При виборі відповідного варіанту слід звернути увагу на ворота з профнастилу з хвірткою, популярність яких в Росії обумовлена ​​бюджетної вартістю, а також естетичної красою. Секрет затребуваності профнастилу в тому, що цей матеріал як не можна краще підходить для воріт. Адже він володіє такими якостями, як довговічність, відносно невелику вагу і універсальність використання.

Широкий вибір типорозмірів і квітів воріт з профнастилу

ворота з візерунковими кованими орнаментами
Одним з достоїнств таких воріт є те, що їх можна виготовити за індивідуальними розмірами, в залежності від необхідної ширини прольоту, а також бажання замовника. Чимало людей самостійно виготовляють такі конструкції, оскільки якщо володіти елементарними слюсарними навичками, вміти варити метал, то при правильному підході, це цілком під силу багатьом. Широкий діапазон колірної гами дає можливість вибрати той відтінок, який буде найкращим чином гармоніювати з парканом, будинком і прибудинкових будівлями.

ворота з профнастилу з боку двору
Щоб ворота розпашні металеві з хвірткою з профнастилу вийшли міцними і довговічними, важливо враховувати наступне:

1. На першому етапі обов’язково необхідно скласти ескізний проект, в якому важливо визначити розміри конструкції, тип використовуваного матеріалу і його кількість, прорахувати вагове навантаження, а також необхідну фурнітуру (петлі, ручки, замки)
  2. Матеріали повинні бути якісними, причому це стосується не тільки профнастилу, купувати який необхідно у перевіреного виробника, але і профільованою труби прямокутного або квадратного перетину, з якого буде варитися каркас. Те ж саме стосується і фурнітури, яка повинна бути стійкою до зносу, а також необхідних додаткових елементів: саморізів, клепаних «пістонів», засувів, стопорів-фіксаторів і іншого
  3. Одним з найбільш складних етапів робіт є вирівнювання окремих відрізків профілю з отриманням правильного прямокутника, що зробити непросто через велику розміру, тому тут застосовують слюсарний куточок
  4. Дверний отвір може розташовуватися не тільки з однієї зі сторін, а й ближче до середини, що залежить виключно від бажання замовника
  5. Беручи до уваги високу навантаження, яку будуть відчувати опорні стовпи, особливу увагу слід приділити їх відповідного перетину, а також грамотному бетонування

Варіанти воріт з профнастилу з хвірткою

Існує безліч різновидів таких конструкцій, обумовлених розмірами і конфігурацією, проте в цілому можна виділити 3 найбільш затребуваних типу:

1. Приставні конструкція, де до двох існуючих стовпів додається третій, на який і навішується рамна хвіртка. Це найбільш простий варіант воріт.приставні до воріт хвіртка
  2. Вбудована в ворота хвіртка. Це ускладнений варіант, який вимагає ретельних розрахунків, проте він виграє тим, що економить простір, що особливо актуально при його нестачі.вбудована в ворота хвіртку
  3. Зсувні з профнастилу. Такий варіант зустрічається рідше і виготовити його вже складніше.зсувні ворота з хвірткою з профнастилу

Як облицювальний матеріал застосовуються в повному обсязі види профнастилу, а лише марки «Н», «С» і «НС» стінового типу, товщина металу яких не менше 0,5 мм. При виборі відповідних воріт з профнастилу з хвірткою важливо перевірити, щоб профнастил мав якісне полімерне покриття, а також був виконаний з оцинкованого металу. Це дозволить уникнути руйнівного процесу корозії і максимально продовжити експлуатаційний термін конструкції. В якості додаткового декоруванні несучі стовпи можна обкласти декоративної кладкою з червоної облицювальної цегли.

ворота і хвіртка, обкладені фасадною цеглиною
Численні фото воріт з профнастилу з хвірткою, представлені в мережі Інтернет, допомагають господарям швидше визначитися з тим, який варіант їм підходить якнайкраще. Особливо привабливо виглядають ворота з додатковим декоруванням кованими елементами, завдяки чому можна надати конструкції унікальність і «багатство».

Якщо конструкція виготовляється не з нового металу, а б / у труби, її слід обов’язково обробити перетворювачем іржі, після чого вже прогрунтувати і пофарбувати.

Плануючи зробити замовлення на виготовлення воріт з профнастилу з хвірткою, краще звернутися в ту фірму, яка зможе виконати також доставку і установку конструкції «під ключ». Це дуже зручно, оскільки позбавляє людину від необхідності окремо шукати бригаду професійних монтажників. Щоб мати впевненість у тому, що ворота будуть виготовлені якісно, ​​найкраще укласти з фірмою письмовий договір, в якому будуть відображені права і обов’язки сторін.

Як зробити хвіртку з профнастилу — відео